Seagripiga seonduv

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  mormelar on Kolm Nov 04, 2009 10:59 pm

avatar
mormelar

Postituste arv : 65
Join date : 26/09/2009
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Formica on Nelj Nov 05, 2009 3:00 pm

Üks päris vana uudis kohustuslikust vaktsineerimisest USA-s

Formica

Postituste arv : 103
Join date : 23/04/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  mormelar on Nelj Nov 05, 2009 6:40 pm

Tere kõigile,
Järgnevas kirjutises avastate resümee nn AH1N1 gripi pandeemist.
Seda informatsiooni on raske uskuda , seda levitab J-J Crèvecoeur. Info on võib olla tähtis ja jagage seda võimalikult paljude inimestega, et igaüks oleks informeeritud ja tal oleks võimalus tegutseda või mitte.
Béatrice Bartoli


Eelnev märkus : saadan selle kirja oma enda initsiatiivist. Ma ei teeni kellegi huvisid ja teen seda vabatahtlikult. Teisalt ma ei palu Teil mind uskuda sõna-sõnalt. Ma kutsun Teid vaid kasutama igaühe enda arukust ja saate ise teha omad järeldused.


A H1N1 gripi pandeemia :
On jäänud vähe aega, et ennast kurssi viia ja mobiliseeruda. Kuu aja pärast on liiga hilja…
Nagu järjest enam südametunnistusega inimesi olen täielikult pühendanud oma aja sellele toimikule, et rääkida valedest ja manipulatsioonidest. See on minu pühendumus…

Omalt poolt palun Teie osalust : levitada seda infot oma kontaktidele, blogides ja interneti saitidel. Teie elu on mängus.

Kui saite selle kirja otse kelleltki siis võite ennast registreerida järgneval aadressil, et saada ka uut infot :
promethee @ videotron.qc.ca


Daamid ja härrad, kallid sõbrad,

Lubasin Teid informeerida ja teen seda. Oodates mu esimese video välja tulekut kirjutan meili, sest see on mulle oluline. Kuna päevad on loetud. Sellel kirjal on kaks eesmärki.

Esimene eesmärk: Tahan meelde tuletada Montreali erakorralise konverentsi aega, mis toimub laupäeval 12 sept. See kongress on esimene Tervishoiu vaba valiku teemal. Euroopas saate jälgida asetleidvat konverentsi otse neti kaudu või hiljem internetis.

Konverentsi tutvustus: www.youtube.com/watch?v=NbMWPTM2yhs

Tundes hästi nii Põhja-Ameerika ku ka Euroopa tervishoiupoliitikat kinnitan, et ka Euroopa elanikud leiavad palju vajalikku infot, mis kohandub nende reaalsusega. Vaid seadused ja minsitrite nimed on teised, aga need on samad farmaatsiafirmad, mis sunnivad peale oma seadusi (mis on nende loodud ja ei jäta valikuvõimalusi) poliitikutele, kes on vaid marionnetid jat ankistid. Kui soovite teada saada, mis Teid ootab järgmistel kuudel ,siis palun võtke aega seda konverentsi kuulata. Mängus on Teie tervis, vabadus ja elu.

Et ennast kurrsi viia, registreerige ennast järgneval aadressil: www.tele-sante.com/con......]n.html

Ja kui te usute veel naiivselt, et kohustuslik vaktsineerimisprogramm ei saa tegelikkuseks, siis ma kutsun Teid vastama küsimustele, mida ma endale olen esitanud ajast, kui tegelen seagripi toimikuga. Selline on selle kirja teine eesmärk : Jagada teiega arvukaid küsimusi selle H1N1 pandeemia suhtes ja kutsun Teid vastama nendele ise ja tegema omasid järeldusi.
• Miks, Madame Bachelot (Prantsusmaa tervishoiuminister) küsis 2009. a. veebruari alguses konstitutsiooni seaduseloojatelt ,memo järgmisel küsimusel : Kas kogu populatsiooni sundvaktsineerimise programm on ebaseaduslik või põhiseaduse vastane? Selle peale vastasid eksperdid, et erakorraline tervishoiualane olukord on piisav põhjus jätta kõrvale indiviidi vabadus !
• Miks Maailma Tervishoiu Organisatsioon muutis 27. aprillil 2009. pandeemia määratluse? Varemalt, selleks, et deklareerida pandeemiat olid nõuded palju karmimad! Nüüd piisab vaid, et haigus on avaldunud kahes riigis, mis on MTO piirkonnas.
• Kuidas on võimalik, et seagripi vaktsiini patent registreeriti 2007. aastal (palju varem kadunud kuulsa Hispaania 1918 aasta gripiepideemia kadunud viiruse taasilmumisest ) ?
• Millise kokkusattumuse tagajärjel président Sarkozy sai eelaimduse allkirjastada investeerimis lepingu summas 100 miljoniteurot 9. märtsil 2009., et ehitada gripi vastase vaktsiini tootmise tehast? Ja arvake, kus! Mehhikos, seal kus just pandeemia algas!
• Miks meedia ega ükski ekspert ei tuleta meelde, et tavaline gripp tapab iga aasta 250.000 - 500.000 inimest s.t. üle 1.000 surnu päevas (need on MTO avalikud andmed) ?
• Miks maailma meedia korrutab iga päev, et A H1N1gripp põhjustab massilist suremust, kuigi faktid näitavad, et tegu on tavalise gripiga (vähem tõsine haigus, kui sesoonne tavaline gripp). Seagripp tekitas vaid 2000 inimese surma 5 kuu jooksul ,kui samal ajal tavaline gripp tekitas 200.000 surmajuhtumit !
• Miks vaatamata suremuse arvudele (2.000 vs 200.000) enamus riike tellisid tohutuid koguseid, sadu miljoneid annuseid vaktsiine ja seda alates juunist 2009. ?
• Teisiti öeldes, miks pannakse paika erakorralisi meetmeid sellel aasta, kuigi gripilaine on vähem virulentne kui eelmistel aastatel ? Mis faktide põhjal on õigustatud selliseid otsused ,kui pole midagi erakorralist ?
• Miks erakorralised seadused (sõjaolukorra seadused) on rakendamisel juba enamustes riikides (ilma, et nende sisu oleks avalikustatud) ?
• Miks veebruaris 2009 kutsus valmisolekule Prantsuse Siseminister kõik reservsõjaväelased ja sandarmid (tsiteerin) : « suured sotsiaalsed rahutused on ette näha 2009. a. suve lõpul » (s.t. septembris ?)
• Miks Ameerika sõjavägi on valmisolekul kogu USA territooriumil ?
• Miks üle 800 koonduslaagri on viimastel aastatel ehitatud USA territooriumile (momendil on need tühjad)? Miks neid haldab FEMA (Federal Emergency Management Agency), kes sekkub suurte katastroofide puhul USA territooriumil (nagu tsüklon Katrina puhul) ?
• Miks sadu tuhandeid kirste on erinevates osariikides ladudes seismas ja miks igas maakonnas on kaevatud ühishauad?
• Miks 600 Suurbritannia neuroloogi said 29 .juulil 2009. Konfidentsiaalse kirja Health Protection Agency (HPA) poolt, kes neid kutsub olema eriti ettevaatlik Guillain Barré sündroomi tulevase arvukuse tõusu suhtes (väga tõsine degeneratiivne neuroloogiline haigus, mis vallandub valdavalt pärast vaktsineerimist) ? Ja miks see sama agentuur ei ole teavitanud inimesi, kes « saab kasu » sellest vaktsineerimise kampaaniast?
• Kuidas on võimalik, et 5. märtsil 2009., firma Baxter nakatas 72 kg vaktsineerimismaterjali, segades H5N1 linnugripi viiruse ja H3N2 tavalise inimese gripi viirusega enne kuude erinevasse riiki saatmist ,kas turvameetmed tagavad õnnetuse välistamise ? Võimatu , see tegu on tahtlik. Seda kinnitas mulle üks bioloogia professor.
• Miks meile ei räägita, et gripivaktsiin – mis on olemas juba 40 aastat – ei ole andnud kunagi positiivset toimet selle haiguse vältimiseks ja toimib isegi vastupidiselt ? Rahvusvaheline uuring on näidanud, et vaktsineeritud populatsioonis on haigestumisi rohkem kui mitte vaktsineeritud grupis.
• Miks varjatakse meie eest, et 1918. aastal surid vaktsineeritud inimesed Hispaania grippi ja ellu jäid mitte vaktsineeritud ? Sellest võiks järeldada, et nad surid vaktsiini tagajärjel, mitte gripi tagajärjel ?
• Kui vaktsiinidel on nii vähe kõrvaltoimeid, kuidas siis tervishoiuinstantsid seletavad, et Prantsusmaal sclerosis multiplekside arv tõusis 25.000 –lt 85.000- deni pärast B hepatiidi vaktsineerimise kampaaniat?
• Miks varjatakse, et kõik XX saj. epideemiad on tekkinud pärast vaktsineerimiskampaaniaid?
• Miks lubatakse lisada tulevasele H1N1gripi vaktsiinile lisaainet nagu skualeeni (proportsioonis üks miljon rohkem – ma kontrollisin üle arvutused kuna ma ei uskunud seda!) kui samas USA esindajate koda tunnistas, et see on Golfi sündroomi põhjustaja, sündroom, mis tekitas 180.000 GI haigestumise (25 % sõjaväelastest) ,pärast antraksi vastest vaktsineerimist? Märkus : skualeen on ära keelatud föderaalkohtuniku poolt alates 2004. aastast!
• Miks esimesed populatsioonid, keda vaktsineeritakse on rasedad ja lapsed ,kui tvaliselt on vanurid sihtgrupiks ? Viimaste puhul pidi neil olema immuunmälu Hispaania gripi suhtes !!!
• Miks usaldatakse sundvaktsineerimise protseduurid vabatahtlikele üliõpilastele või sõjaväelastele ja mitte arstidele ?
• Miks ükski arst ega haigla ei saa vaktsineerida? Kas nad kardavad valetsertifikaate?
• Miks 50 % Inglismaa arstidest keelduvad vaktsineerimisest uue vaktsiiniga ? kas nad ei usalda uue vaktsiini ettevalmistamisprotseduuri ?
• Miks tutvustatakse Tamiflud kui tõhusat viirusevastast preparaati ,kuigi kõik selle toote kasutamise kampaaniad on osutunud mitte tõhusateks ? Lisaks tekitab see ravim mitmeid psühholoogilisi ja neuroloogilisi häireid, kuni enesetappudeni välja, inimeste hulgas kes seda tarbivad.
• Miks tervishoiu instantsid – kes tahavad meile head ja kaitset – lubavad uut tüüpi vaktsiini, mida testitakse otse sadade miljonite katseloomade peal (s.t. meie) ilma, et tavapärast turulelaskmise protokolli oleks järgitud ja ilma ühegi ohutuse garantiita ?

Ma võiksin niiviisi jätkata tundide viisi aga lõpetan siin, sest järgenavd küsimused oleksid samas suunas. Momendil pole mul aega lisada kõiki viiteid (le Monde, le Figaro, le Daily Post, le Journal du dimanche, jne) ja ametlikke kodulehekülgi (MTO, Baxter, Aventis, Sanofi-Pasteur, jne.) ning vaktsineerimispooldajate omasid, kellega ma konsulteerisin ! Leiate kõik minu koduleheküljel sept. kuu lõpul.

Aga ma vannun oma südametunnituse nimel, et kõik küsimused tuginevad ainult avalikult kättesaadavate dokumentide infole (dok., mis on kättesaadavad kõigile). Need ei ole suurtest vandenõuteooriatest kantud oletused ! On oluline iseendale esitada selliseid küsimusi ja nendest ka järeldusi teha !

Minu poolt on see tehtud ja ma võtsin oma seisukoha.
Teisiti õeldes – niikaua kui mind ei sunnita oma suud kinni panema – jätkan informeerismist.

Siinkohal on veel üks küsimus, mille ma siinkohal esitan ja millele ma ka vastan, sest paljud lugejad ei saa sellest aru (sain just sadakond meili ühe nädala jooksul !!


Küsimus on: Kuidas nii ohutu viirus saab hakata tapma miljoneid inimesi ? See on miljoni dollari küsimus!!!

Tegelikult on möödunud pandeemiate ajalugu see, mis annab meile vastuse.
Retsept on lihtne
(12 etapiline ja see on juba 1918 aastal edukalt läbiproovitud )
1. Teavitatakse, et uus gripp tekkis Mehhikos ja see on väga tõsine, sest loomaviirus nakatas inimese!
2. Siis teavitatakse, et 350 surmajuhtumit on ühe nädala jooksul ,aga siis parandakatse, et 8 surmajuhtumit. Kõik on endale meelde jätnud, et on palju hukkunuid kohe epideemia alguses (kas see Teile midagi meelde ei tuleta : 11 september teavitati TV-s, et 40 - 50.000 surnut Twin Towersi tornides – see õigustas ristikäiku Kurja jõudude vastu ja siis parandati surnute arv 2.974-ni) ;
3. Teavitatakse meedia abiga, et see jube viirus levib uskumatu kiirusega kogu planeedil (samas, kui ükski labor ei oma antud viiruse tüve, et kinnitada, et tegu pole tavalise gripiviirusega – tunnistatakse ka, et seagripp ei oma tavalisest gripist erinevat sümptomaatikat – kuidas nad siis loendavad haigestunuid ???) ;
4. Viiruse vähese virulentsuse tõttu räägitakse, et see nn hea viirus,mis (lõpuks) hakkab muteeruma ja muutub VÄGA kurjaks ja teame, et see muutumine toimub kindlal kuupäeval (vaktsiinide väljalaske kuupäeval, nagu kokkusattumus!) ;
5. Selle aja jooksul valmistatakse ette tooteid laboratooriumides, mida nimetatakse vaktsiinideks ja milledes segatakse kaks seagripi tüve, 2 linnugripi tüve ja üks inimesegripi tüvi (täesti plahvatusohtlikuks kokteiliks kui seda süstida kehasse!). Lisaks (suuremas koguses, kui muidu) lisatakse adjuvante (elavhõbe, alumiinium ja skualeen), kõik tuntud oma toksilisuse poolest.
6. Veidi enne nn vaktsiinide väljalaset (mis on siinkohal tegelikult bioloogilised relvad), meedia teavitab, et gripijuhtumite arv on suurenenud. Isegi kui arstid kontrolliksid , kas on tegu sama gripitüvega, on inimkond nii hüpnotiseeritud, et ta ei mõtle enam kaasa. Inimesed on kindlad, et teavitatud muteerumine toimub.
7. Hõigatakse maha ka, et koheselt ei saa vaktsiini ja, et vaid õnnelikud saavad koheselt vaktsiini. Teised peavad ootama kuni 4 kuud päästvat vaktsiini! NB ! sündmuste kronoloogias oleme siin.
8. Alates esimeste bakterioloogiliste relvade – vaktsiinide nime all – hirmunud rahvas jookseb ennast vabatahtlikult vaktsineerima spetsiaalselt selleks ettevalmistatud keskustes (mis on hallatud sõjaväe poolt). Siin Kanadas inimesed juba registreeruvad ootenimekirjadesse, et nad oleksid kindlad, et saaks esimeste seas vaktsineeritud!
9. Koheselt pärast vaktsiini manustamist – laborite poolt hoolikalt ette valmistatud vaktsiin – toob kaasa mutatsiooni ja erinevate tüvede rekombineerimise patsiendi kehas ,muutes viiruse äärmiselt surmavaks. Samala ajal vaktsiini lisaained nõrgestasid immuunsüsteemi. Tamiflud kasutatakse, et tekitada lisainfektsioon (mitmes riigis juba täheldatud juhtumid), mis toob kaasa koheselt inimese surma. Tagajärg : tekib tuhandeid surnuid esimeste vaktsineeritute seas.
10. Siis meile öeldakse, et kahjuks, see mida kartsime juhtuski : viirus muteerus surmavaks vormiks. Surmajuhtumeid seletatakse viirusnakkusega ja mitte vaktsiiniga, mis peaks meid kaitsma. Elanikkonnas tekib paanika ja nõutakse, et neid vaktsineeritaks kiiresti.
11. Hinnates tervishoiu olukorra tõsidust ja sellega kaasnevat ärevust ühelt poolt, nende poolt, kes tahavad vaktsiini ja teisalt, kes süüdistavad tervishoiuinstantse genotsiidis, kuulutatakse välja erakorraline olukord kõikides riikides ja hakatakse rakendama sundvaktsineerimist.
12. Need, kes keelduvad vaktsineerimisest peavad peitu minema piisavalt kauaks või siis neid suletakse koonduslaagritesse, mis on juba sellel otstarbel ehitatud.

Selle stsenaariumi kirjutan Teile vastu 9-10 septembri ööd 2009. Ma ei tee seda rõõmsa südamega.
Ma tean, et osad teist heidavad mulle ette, et külvan paanikat, mis on juba tekkinud valgustatud eliidi seas ja lõpuks mängin kaasa nendega, keda ma siin taga räägin. Siinkohal tsiteerikisn Jeesus Kristuse lauset (kuigi ma ei ole enam ühegi usulahu liige): « Te saate teada tõest ja tõde teeb teist vabad inimesed! » (Jean 8:32).

Ma kingin Teile oma viie kuu jooksul loetu resümee (2 kuud täis töö ajaga). Minu eesmärk on dekodeeriga info, mida meie eest varjatakse (kuigi see kõik on avalikult kättesaadav – uurige ise Google-ist ja te näete!), et te ei alluks paanikale, kui massisurmad algavad. Ja, et te saaksite aru, mis on tulevaste sündmuste reaalne põhjus.

Nüüd küsite, mida me teha võime ? Hetkel leian, et oluline on seda infot levitada. Printige see info, lühendage seda kui see tundub liiga pikk ja andke see edasi kõikidele tuttavatele, sõpradele. Kui olete lapsevanemad siis tehke kohe vastupanu komiteed sellele genotsiidiplaanile. Kolme nädala pärast on liiga hilja. Te peate teadma, et koolid suletakse, lapste vaktsineerimiseks. Kui te ei organiseeru nüüd kohe ,siis 28. septembril on liiga hilja, see on kuupäev kus plaan hakkab toimima. Rääkige kõigile politseinikutele, keda teate ,kuna neid hoitakse ka teadmatuses (neid ei vaktsineerita sama vaktsiiniga kuna nad ei tohi haigestuda!). seletage neile, et nad osalevad – endi teadmata – elanikkonna kavandatud genotsiidis. Tuleltagem meelde, et natsid said nii palju Prantsuse elanikkonda viia surmalaagritesse, kuna neid aitas Prantsuse politsei, kes ei saanudki aru, mis toimub. Rääkige oma poliitikutest esindajatega, sest ka nendest enamus ei tea, mis toimub. Paluge neilt, mitte koostööd teha, saboteerida plaan, hävitada elanikkonna andmebaasid, et vaktsineeritute ja mitte vaktsineeritue loendus oleks keerulisem.

See tegevus peaks olema esmane kuna see on ainuke võimalus läbi kukutada see plaan tuues kokku teadvaid inimesi. Kas Gandhi ei öelnud: «üks teadlik ja kahe jalaga maas inimene on palju ohtlikum võimule kui 10.000 teadmatuses ja uinunud indiviidi. » Olen selles veendunud.

Teisalt ärge kaotage oma aega kõrgel positsioonil olevate juhtidega, meediaga ja farmaatsia laboratooriumite kinni makstud ekspertidega. Ärge kaotage oma aega ka skeptikutega , väikse ekraani kummardajatega, kelle ainuke usk on meedia evangeeliumid. Olge ettevaatlik isegi nende reaktsioonidega kuna nad võivad Teid süüdistada, et tahate neid tappa rääkides mitte vaktsineerimisest .

Ja kui teil tekib hirm lugedes minu kirja siis muutke see hirm tegudeks, liikumiseks. Niiviisi on ühiskond teinud edusamme oma evolutsioonis : muutes tulehirmu tule kontrollimiseks ,mõtles inimene välja tehnika. Siinkohal on panus suur : muutes oma surmahirmu saate minna uude dimensiooni, uude vibratsiooni. Tuletagem meelde, et me ei ole materjaalsed olendid, kes kogevad spirituaalsust. Oleme spirituaalsed olendid, kes kogevad elu läbi reinkarnatsioonide.

selline on kingitus, mida pandeemiaga seotud plaan meile annab 2009. aasta lõpus. Kui oleme väljakutse tasemel (tean, et oleme) siis antud vaktsiin saab olema meie tarkade kivi ja muudab meid alkeemikuteks, et teostada midagi suurt.

Jääme kahe jalaga maa peale ja teadlikuks.

Tervitades.
Jean-Jacques Crèvecoeur, Montrealist, 10 sept. 2009.
avatar
mormelar

Postituste arv : 65
Join date : 26/09/2009
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Caps on Nelj Nov 05, 2009 7:13 pm

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=353003#1

Artiklis mainitakse ära infowars.com! "Löwer saavutas, et instituudi töötajatele süstitud vaktsiinis kahjulikke aineid polnud, teatas 27. oktoobril uudisteportaal infowars.com."
avatar
Caps

Postituste arv : 164
Join date : 08/10/2008

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Elderm on Nelj Nov 05, 2009 8:13 pm

Eelnevale pikale kirjale...

Täna on 05 november. Genotsiidi plaan hilineb?

NB! Mitte et ma ei usuks, mis eelnevas kirjas oli, kuid millest selline viivitus?

Elderm

Postituste arv : 41
Join date : 21/07/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.youtube.com/TheElderm

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Kapa on Nelj Nov 05, 2009 8:34 pm

infowars.com Very Happy Nii palju siis meie SLÕhtulehest.

Elderm kirjutas:Eelnevale pikale kirjale...

Täna on 05 november. Genotsiidi plaan hilineb?

NB! Mitte et ma ei usuks, mis eelnevas kirjas oli, kuid millest selline viivitus?

Miks arvad et hilineb? Asi kogub aina tuure

Kapa

Postituste arv : 63
Join date : 27/03/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  mormelar on Nelj Nov 05, 2009 8:42 pm

Ukrainas ju elu seisab praegu "pandeemia" tõttu. Plaan läheb täitsa ajakohaselt.
avatar
mormelar

Postituste arv : 65
Join date : 26/09/2009
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Alar on Reede Nov 06, 2009 6:35 pm

Link
Critics in the Ukraine of vaccines are to be prosecuted by the government under criminal laws, according to a report from Interfax Ukrainia Agency.

The report says the Ukrainian Health Minister Wasilij Kniazevicz has asked the country's top prosecutor to open criminal proceeedings against those people who are opposed to the implementation of the mass flu vaccination campaign also with the toxic and untested swine flu jab, sparking fears that the authorities are about to carry out wave of arrests.

The government's Chief Medical Officer Aleksander Bilovol said that the government is planning to implement a mass vaccination campaign with pregnant women an especial target.
avatar
Alar

Postituste arv : 8
Join date : 13/08/2009
Age : 33
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  mormelar on Reede Nov 06, 2009 11:04 pm

http://buduaar.ee/Article/article/9657
Üllataval kombel avaldab teistsuguseid mõtteid isegi selline ajakirjandus.
avatar
mormelar

Postituste arv : 65
Join date : 26/09/2009
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Kapa on Püh Nov 08, 2009 2:59 pm

Kah üks väike klipike ühelt doktorilt:
http://www.youtube.com/watch?v=185HKE2c5Gg

Kapa

Postituste arv : 63
Join date : 27/03/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  mormelar on Püh Nov 08, 2009 10:36 pm

avatar
mormelar

Postituste arv : 65
Join date : 26/09/2009
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Kapa on Püh Nov 08, 2009 11:58 pm


Ka siin mainitakse sama lõiku...
Löweri hinnangule eelnes tuntud Saksa kopsu-uurija Wolfgang Wodargi avastus, et seagripivaktsiin põhjustab vähki, teatas 27. oktoobril uudisteportaal infowars.com.
...ei tea kas keegi SLÕhtulehest on sagedane A.Jonesi lugeja-kuulaja?

EDIT: Vaatasin jah, et esimese uudise toimetaja oli Tõnu Kalvet. Tore, et see mees end Õhtulehte seadnud on, alati meeldinud tema maailmavaated ja artiklid. Üks iseseisvuslastest. Loodetavasti sellelaadseid uudiseid näeb seal veelgi.

Kapa

Postituste arv : 63
Join date : 27/03/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  mormelar on Teis Nov 10, 2009 1:26 pm

avatar
mormelar

Postituste arv : 65
Join date : 26/09/2009
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Alar on Kolm Nov 11, 2009 6:49 pm

avatar
Alar

Postituste arv : 8
Join date : 13/08/2009
Age : 33
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Ergoh on Reede Nov 13, 2009 9:14 pm

http://www.postimees.ee/?id=187671
Teda oli eelnevalt vaktsineeritud,
Kurb.

Ergoh

Postituste arv : 34
Join date : 18/01/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  mormelar on Kolm Nov 18, 2009 12:31 pmElasid kord kom põrsakest - Niff-Niff, Naff-Naff ja H1N1
avatar
mormelar

Postituste arv : 65
Join date : 26/09/2009
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Poola tervishoiuministrile on tekitanud muret H1N1 vaktsineerimine (ingliskeelsed subtiitrid).

Postitamine  EstoniaKilluminati on Nelj Nov 19, 2009 3:22 pm

avatar
EstoniaKilluminati

Postituste arv : 189
Join date : 23/05/2009
Age : 32
Asukoht : Tartu

Vaata kasutaja profiili http://change.planet.ee/

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  mormelar on Reede Nov 20, 2009 12:49 pm

http://www.kaisukaru.pri.ee/vaktsiin.mp3

Siin on üleval saade Rahvuslaste pooltund, kus Jüri Lina räägib seagripist, vaktsineerimist jms.
avatar
mormelar

Postituste arv : 65
Join date : 26/09/2009
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Elderm on Teis Nov 24, 2009 5:36 pm


Elderm

Postituste arv : 41
Join date : 21/07/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.youtube.com/TheElderm

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Kütt on Teis Nov 24, 2009 7:39 pm

Rahvameditsiin toimibki ainult sellel efektil et inimesed usuvad selle toimesse.

Kütt

Postituste arv : 5
Join date : 01/11/2009
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Vaata kasutaja profiili http://www.matrix.pri.ee

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Elderm on Teis Nov 24, 2009 8:04 pm

Professori sõnul jäävad rahvameditsiini võtted uue gripi vastu siiski jänni ning haigestumise vältimiseks aitab vaid vaktsiin. .... Samuti ei toeta olemasolevad uuringud C-vitamiini või päevakübara preparaatide manustamist. «Praeguse informatsiooni kohaselt on C-vitamiini profülaktiline mõju minimaalne,» kinnitas Lutsar Tartu Postimehele.

Umbes, et ärge jumala eest mingeid vitamiine võtke... laske ainult vaktsiini teha... D- vitamiinist ei rääkinud ta midagi...

Elderm

Postituste arv : 41
Join date : 21/07/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.youtube.com/TheElderm

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  mormelar on Teis Nov 24, 2009 9:52 pm

Kütt kirjutas:Rahvameditsiin toimibki ainult sellel efektil et inimesed usuvad selle toimesse.

Ehee, kust selline võrratult idiootne arvamus, kui küsida tohib?
avatar
mormelar

Postituste arv : 65
Join date : 26/09/2009
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Elderm on Kolm Nov 25, 2009 4:06 pm

Panin Jüri Lina intervjuu Nõmme Raadios ka Youtube:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=3F065662DD957C89

Elderm

Postituste arv : 41
Join date : 21/07/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.youtube.com/TheElderm

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  mormelar on Kolm Nov 25, 2009 10:41 pm

avatar
mormelar

Postituste arv : 65
Join date : 26/09/2009
Asukoht : Pärnu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Seagripiga seonduv

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele