Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

 :: Varia :: Muud teemad

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Waffa on Reede Apr 17, 2009 4:32 am

Lihtsalt tahan siin meelde tuletada, et tublid olete, teete siin usinasti tööd ja valgustate inimesi kuid ärge jumala eest eestlastele muljet jätke, et fanaatikud nagu Alex Jones raamatud oleks nüüd puhas tõsi (parimal juhul on ta fanaatik, hullemal juhul on ta keegi palju ohtlikumat...) .
Ta on teada tuntud faktide võltsija, faktidega manipuleerija ning spekuleerija asjade üle millest tal endal tegelikult ei ole (ei saa olla) erilisi teadmisi. See, et ta teenib oma raamatute, võrgustiku ja muu jama müügiga hirmu taktikat kasutades ning paanikas inimesi veel rohkem paanikasse ajades - see lihtsalt avalik saladus. Suurimaid syydistusi mis ta turjale on kerkinud on, et ta olevat "dissinformaator" - kes miksib tõesed faktid fantaasiatega - seega hävitades tõeste faktide tähtsuse (see parim moodus inimesi päris tõest eemale juhtida). Ta tihti võtab mingid faktid ja siis ehtiab sinna ümber loo kuidas iganes talle sobib, seega mul suht hea meel, et te video lõppu lisasite endale "ärge uskuge kõike mida näete, kaasa arvatud seda videot" - see suhteliselt päästis selle video Smile

Muidugi on võib ka jama Alaxi kohta netis olla igast jama - seepärast googledage tõsisemalt. Kui ta tõeliselt nii kõikvõimsa NWO salajasi asju paljastaks ning nende plaane purustaks - kas te ei arva, et siis need "kõikvõimsad" oleksid ta ammu ära likvideerinud nagu likvideeritakse halastamatult üle maailma pidevalt igasuguseid reportereid, uuriaid, teadlasi (inimesed kellel erinevalt Alexist on päris teadmised enamasti) ning keda iganes kes kellegile suurele ja võimsale ette jääb. Võltsida loomulikku surma on lihtne, südamerikked, auto avariid jms..

Ning kui te kõike muud usute mida ta räägib ning, ning teda on lihtsalt võimatu kõikvõimsatel illuminaatidel vüi CIA poolt tappa ning ta ei tegele diss info andmisega ja info segamisega internetis siis mõelge yhele väiksele faktile...
Alexy showd edastatakse võrgustikus nimega: Genesis Communication Networks (GCN)
GNC on avalik partner ABC'ga
ABC on omatud Disney poolt
Disney'd on muidugi nagu me kõik teame yhed teada tuntud võimsamad Illuminaadid
hmm....


Üks teine kes enne ABC's oli ja siis nüüd jälle GNC võrgustikus on Jeff Rense - ta üks väheseid kes suudab samamoodi inimesi hirmutada ja välja mõelda jama nagu Alex Jones, kuid Aleks on ikka vist yx põhi ikoone.

Veel teine nimi mille kohta võib veel uurida on Jordan Maxwell - eks ta kohta otsige ka ise.

Nende nii öelda "tõe võrgustikud" on seotud rohkem suur korporatsioonide ja milionäridega kui te arvata oskate (ning paljud räägivad, et ka CIA'ga ning ka nn. NWO'ga jms). Inimesed tema võrgustikust ees otsast on mitmed tõdenud, et nad räägivad otse JUMALAGA (alex vist isegi). Ning kui arvasite, et veel haigemaks ei saa minna siis Alex on ka promootinud saientoloogi ( http://cults.tk/ ) Dr. John Breeding'ut oma saates. otsustage ise kui korras nede kruvid on Smile

Ei ole vaja siin mainima hakatagi tema "paljastust" Bohemian Grove "docis" kus ta iga hinna eest proovis mitte mingit päris infot selle kohta anda (kuna ta ka ei saaks sest ÜKSKI reporter/uuria KUNAGI pole lubatud sinna). Enamus nö siseasjad & avalikud saladused mida ta oleks pidanud teadma jättis ta mainimata mingil põhjusel...

istutan väikse seemne siia ning siit võite ise edasi googeldada/otsida

http://www.opposingdigits.com/alex/
http://www.illuminati-news.com/2007/0817b.htm (Alex Jones Exposed)
http://www.wingtv.net/shame.html (päris suur list igasuguseid linke millest igasuguseid huvitavaid järledusi võib teha...)
http://www.christianmediaresearch.com/jones.html (okey, see kristlaste leht kuid sealt sirvides saad mõned bittid..)
http://www.breakfornews.com/TheCIAInternetFakes.htm siit ka leidnud yhte teist huvitavat, Alex isegi seal listis Razz ( http://breakfornews.com/audio/InsideTrackNews050821.mp3 - minutist 25 sellelt MP3'mel hakkab jutt Alex'ist - soovitan kõigil tugivalt seda 7't minutit kuulata)
http://www.wingtv.net/gcnabc.html - siin päris palju infot -
http://www.geocities.com/northstarzone/BOGROVE.html (what Alex Jones did not tell you about The Bohemian Club
- kuid nagu ikka, ärge kõike faktidena võtke seni kuni pole ise üle veel kontrollinud neid fakte mitmeid eri source kasutades.

Naljakas on see, et inimesed arvavad, et kui keegi tasuta annab oma videosi ja MP3 mesi ära, et ta siis ei teeni sadu tuhadeid või miljoneid dollareid. Ning smas miks tal ei peaks raha olema tasuta anda "head infot" - vaadake ta sidemeid erinevate suur organisatsioonidega. Ahjaa, googlis ta kohta ainuüksi tuleb 15 miljonit vastet, paneb küsima miks ta nii massiliselt igal pool on kui on tõestatud korduvalt, et ta on valetanud ja võltsinud fakte...

Ma esimest korda kuulasin & vaatasin aleksi asju juba enne 2001 aastat, ehk siis 9-10 aastat tagasi ning kuigi alguses sattusin temast vaimustusse, tulin ma mõned aastad hiljem mõistusele Smile


Viimati muutis seda Waffa (Reede Apr 17, 2009 4:50 am). Kokku muudetud 2 korda
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Torrenteid

Postitamine  Waffa on Reede Apr 17, 2009 4:37 am

thepiratebay.org 4838200/Alex_Jones_Says_Zionism_Isn_t_Jewish_But_Germanic_
An unbelievable admission from two lying snakes. Occultist Jordan Maxwell is featured as a guest on the Alex Jones show, and the two disinfo chumps talk about how Zionism isn't Jewish but is actually, "Teutonic Zionism," and of the "Germanic Death Cults."

More shilling from the "Father" of the Patriot Movement. Maxwell goes on to say that Zionism isn't even Jewish at all but from those pesky Germanic Death Cultists. The truth is, Zionism comes from three sources. One, a misinterpretation of the land promise given to Abraham in the Old Testament, and two, the Jewish Talmud, and three the Jewish Kabbalah. Those who say Zionism is only political, are either misinformed or lying. Zionism is first and foremost religious. Zionism is also national and cultural. Zionism is lastly political and a means to and end for the primary causes of Zionism. Thus Zionism is Judaism. Let no many deceive you on this matter. Many are trying to say that Zionism is only political and has nothing to do with Judaism. They lie.

Later on, Alex Jones tries to say that the Vatican (Catholics) united with the "Germanic Teutonic Zionists." This is another big lie. International Judaism infiltrated the Vatican and now directs as of the second Vatican council in 1963 when the Jewish infiltrator Jules Isaac usurped it.
Proof of the Jewish domination of the Vatican can be read in the ebook torrent:

Judaism and the Vatican - Vicomte Leon de Poncins
thepiratebay.org 4785425/Judaism_and_the_Vatican_-_Leon_de_Poncins_(Rare_Book)

Alex Jones told at least two massive lies. #1. He said Zionism isn't Jewish but is Germanic. #2 He said the Vatican is run by the Germanic Death Cult.

LIAR!

From prisonplanet.tv June 23, 2008.thepiratebay.org 4814027/Alex_Jones_Lies_About_Jeff_Rense.3-30-09_mp3

Alex Jonestein Stinks Up the Set and Digusts Everybody
thepiratebay.org 4754943/Alex_Jonestein_Stinks_Up_the_Set_and_Digusts_Everybody

Chasing the New World Order Ghost
thepiratebay.org 4704277/Chasing_the_New_World_Order_Ghost

Zionist Cointel Agent Alex Jones - Fatboy Mega Pack
thepiratebay.org 4424052/Zionist_Cointel_Agent_Alex_Jones_-_Fatboy_Mega_Pack

African-American Anti-Zionist Puts Alex Jones In His Place
thepiratebay.org 4762691/African-American_Anti-Zionist_Puts_Alex_Jones_In_His_Place

Alex Jones THE SHILL
thepiratebay.org 4737070/Alex_Jones_THE_SHILL
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Caps on Reede Apr 17, 2009 1:39 pm

Õnneks on mul VABADUS uskuda igat Alexi sõna cheers
avatar
Caps

Postituste arv : 164
Join date : 08/10/2008

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

:)

Postitamine  Waffa on Reede Apr 17, 2009 2:09 pm

Seda kindlasti, ega ma ei ütlegi, et keegi ei tohiks uskuda mida iganes ta tahab (v.a. pimesi kuna tegu EI ole kõige usaldusväärsema isikuga) - lihtsalt need kes pole valikut teinud võiksid natuke enne rohkem lugeda kui oma valikud teha, et hiljem ennast häbist säästa kui seltskonnas kõiki Alexi teoorijaid edasi rääkima hakata. Eestlased erinevalt muust maailmast enamasti ei usu igasuguseid luulusi ja muud fantaasiat pimesi - selle pärast Eestlased on maailma kõige vähem religioone maa (kui venelased ka hulka arvata kes siin elavad, siis oleme kõigest euroopa kõige vähem religioone).

Ma samamoodi acceptin ka muslemeid, kristlasi jne - igalyhel peaks olema vabadus uskuda mida nad tahavad (kuigi tegelikult see nii enamuses maailmas ei ole, sul ei ole lubatud mitte ainult uskuda vaid ei ole lubatud ka mõelda mida tahad - võtame näiteks war on drugs mis keelab inimestel isegi kodus 4 seinavahel oma mõtteid ja hinge exploorida kasutades suht ohutuid (teaduslikus ja medidsiinilises mõttes) psühhedeelilisi aineid . Kuid see selleks, see teine teema Smile
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Caps on Reede Apr 17, 2009 6:09 pm

Ei tasu ka uskuda pimesi Jones'i laimajaid ja see, et sa Alexit maha teed, näitab, et usud pimesi neid. Ma olen Jonesi jälginud ja näind, kuidas mees räägib oma elust pisar silmas, kuidas tal kõigest sellest kõrini on, ta ei ole fanatt ja ta ei tee seda raha pärast. Ta tahab paremat maailma. Ma nägin talle hinge vaadates talle silma. Ta on kõva ärataja olnud ja poleks teda olemas, poleks seda foorumitki tõenäoliselt meil siin. Ja need GNC ja ABC seosed näiteks, tead, ka äraostmatuid on ennast kõrgetele kohtadele üles töötanud ja aitavad NWO vastu. Nii, nagu kurjus on headusesse imbunud, on headus kurjusesse imbunud ja lõhub seda seest poolt.
avatar
Caps

Postituste arv : 164
Join date : 08/10/2008

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Waffa on Reede Apr 17, 2009 7:18 pm

Normaaalsed inimesed kellel mõistus korras on sedasi ei ründa ja ei käitu nagu hullumeelne http://www.youtube.com/watch?v=RU42hL0T18c (sellele kahjuks mõned "efektid" juurde lisatud) ( http://www.youtube.com/watch?v=wfYJQThLFQY&feature=related siin veel ühe teise kaamera video) - see ainult üks paljudest näidetest. Võtab nagu raamatust välja lõigu ja siis esitleb seda oma versioonis jälle ning ei lase naisel interviusi anda ega ennast selgitada - yah, missugune "freedom of speech" eeskuju. On kes see naine on, esinegu foxis kuid nagu sedasi käituda - see näitab nii mõndagi. Enamus naised oleksid vist teraapiat vajanud peale seda.kui keegi mingi kole kole inimene oleks, siis ma räägiks temaga ja tõestaks kaamerate eest faktiliselt, et ta on, mitte ei kisaks oma weebilehe aadresse ja ei märatseks
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  KuriVaiM on Laup Apr 18, 2009 12:58 am

selle mehele tuleb igati austust avaldada töö eest mida ta on teinud kogu maailma zombide valgustamiseks, nö vastuvõitlemise/tõeotsiijate ristiisa, arusaadav et vahest läheb üle piiri ja lisab mõned üleliigsed mõtted otse lennult, kuid kui nii võtta siis ega peale AJ ühtegi sellist persooni nagu polegi võtta kes otse välja ütleb kõik faktid/infolekked mida mis vajavad ilmtingimatta kajastamist

avatar
KuriVaiM

Postituste arv : 123
Join date : 04/10/2008
Asukoht : Harjumaa

Vaata kasutaja profiili http://www.prison.planet.ee/

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Waffa on Laup Apr 18, 2009 8:11 pm

Noh, eks neid on hea nimetada info leketeks ja muuks tõeks kui tegelikult ei ole ju teil isegi võimalus enamust tema jutust tõestada muud pidi kui tema enda lehtede ja võrgustiku kaudu.
See inimene kes pimesi kõike usub mida ta räägib ON pime see on fakt. Võtta tuleks tema info ja siis seda kõvasti edasi uurida alternatiivsete kanalite kaudu - alles siis saab tõe kätte. Kui inimene korra valetab ja võltsib siis see andestatakse, kuid kui ta seda juba rohkem kui korra teeb siis on asi kahtlane...
Mina isiklikult kaotan usu inimesse kui ta ÜHE korra on otseselt meelega valetanud - see inimene EI ole enam puhas minu jaoks.

Kuid eks ka Stalinil oli palju fänne (enamus muidugi olid hirmu all, kuid tõsiseid austajaid oli tal ka kindlasti). Siinkohal ma ei too mingit paraleeli tema ja selliste mõrvarite vahel kuid lihtsalt näitan, et olenematta sellest kes inimene on või mida teeb - nad on ikka kuulsad, tuntud ja austatud niikaua kui nad suure rusikaga ennast peale suruvad ja kõik maha materdavad kes nendega ei nõustu.

Wikipedias ta oma jyngritega ka pidevalt KÕIK negatiivse info enda kohta eemaldanud ja demogoogiaga wiki foorumites ennast peale surunud oma jüngrite kaudu.

Kuid see selleks, tegu on värvika tegelasega ning ega ei saa pahaks panna kui ta ainuõige tundub paljude jaoks - ka mulle tundus u 8 aastat tagasi kui lapsem veel olin ning ainult yhtedest ja samadest kohtadest tõtt otsisin Smile
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Caps on Laup Apr 18, 2009 11:01 pm

Waffa soovitan sul tema viimast filmi "The New World Order" vaadata, mis äsja ilmus.. Siis ehk ei ole sa tema vastu enam nii karm.. pea siis ikka lõpuni vastu Wink http://www.youtube.com/watch?v=fMx9cZaN4bA
avatar
Caps

Postituste arv : 164
Join date : 08/10/2008

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Waffa on Püh Apr 19, 2009 1:02 am

midagi uut ma sealt kyll ei avastanud mida enne räägitud ei oleks aastaid ja aastaid.
Kui te nii andunult vaatate seda mitte kriitilise pilguga, te ei proovigi otsida vigu sealt nö docist sellepärast pole eriti mõtet vist ka vaielda, kuna mul muud tegevused aja ära võttavad mis tulevikus ehk päriselt muudab midagi (emm mida 15 aasta jooksul alex muuta sutnud on peale selle, et ta rohkem lepinguid on saanud erinevate main stream kanalitega ja marketi inimestega teenides miljoneid? Kus on need reaalsed muudatused, eriti ei ole, kaugeltki mitte nii palju kui olla võiks..) ...ahjaa, ja viimane Money Bomb mida ta kasutab omale uue telejaama ehitamiseksm et rohkem millioneid teenida - kyll tal ikka veab, et ta juhuslikult nii hästi läbi saab enamuste NWO tipp inimestega, et need ta tegevusele mingeid reaalseid piiranguid ei sea ning tal oma telejaama isegi ehitada lubavad. Venemaal lastakse maha kasvõi ühe vale artikli pärast kuid ta jooxeb ringi ja ryndab inimesi tänaval, annab raamatuid välja, videosi yle interneti jne jne... tal ikke "veab" sitaks - ehk selle pärast, et ta on sygavalt usklik, pro life (need need eriti hullud) militaar fanatt (me kõik teame kui selgelt usklikud maailma näevad) ning seega jumal on tema poolel ... Smile

Bill Hicksi vähestest täispikkadest stand uppidest mis saadaval on õpivad ka inimesed rohkem.

Piisab 5% valest 100% sees, et kogu jutt sedasi keerata õigelt kursilt ära nagu tal (või neil) vaja.

(siin kohal ma ei räägi, et kõikvõimalikud erinevad asutused üleüldse olemas ei ole millest ta räägib...)


Viimati muutis seda Waffa (Püh Apr 19, 2009 1:48 am). Kokku muudetud 2 korda
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Waffa on Püh Apr 19, 2009 1:33 am

Millele sa mõtlema peaksid, miks William "Bill" Cooper ( http://en.wikipedia.org/wiki/William_Cooper_%28radio_host%29 ) mõrvati peatselt peale seda kui ta Alex Jones'i paljastas. (kuid samas ega ma ei arva, et Cooper'i UFode teoorja ka kõige arukam oli)

http://www.youtube.com/watch?v=NAgTFWglHrc

List on lihtsalt liiga pikk, kuid eks te olge pimedad edasi Smile


(panete tähele kuidas youtubis Alex Jonesy jyngrid on proovinud kõik kommentaarid spämmiks märkida jne - eduliselt)


Ärge unustage ka neid kuulamast: thepiratebay.org 4826611/Alex_Jones_and_the_Zionist_Question

Ning kas ta sõber Mel Gibson mitte ei ole ka sellest hullumeelsest ajukontrolliga tegelevast kirikust kes TAHAB 20% inimestest ymbertöötlus laagritesse panna ning kasutab basically orja tööjõudu usas vangistades inimesed oma organisatsiooni ja keelates neil lahkuda (vastasel juhul hävitavad ta elu - enamasti kyll mitte otseselt)? Alex ise ka reklaamib mitmeid SoC inimesi ja kaitseb nende ideid jne... ning SoC muidugi internetile põhinedes peaks olema vägagi seotud NWO ga (sest nad OTSESELT tahavad seda)


ahjaa, lisaksin veel: äärmiselt patriootlik on temast vene propaganda kanalis (Russian Today, uuringe selle kanali kohta) rääkida kui jube USA on, et see kukub kokku jne jne Razz


Viimati muutis seda Waffa (Püh Apr 19, 2009 3:13 am). Kokku muudetud 1 kord
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  TCO on Püh Apr 19, 2009 2:22 pm

meil juba oli kunagi siin läbi jooksvalt selle mehe kohta teema,kus ma julgesin kahtlust avaldada..
ja üleüldse kahelda...

no sain natuke sakutada kohe siin,sest noh mõned kohe võtavad tõena.

minul ei ole sellega probleeme,mind huvitab alati see,et KES-KELLE huvides.

ja ma ei usu kedagi,sest elan põhimõttte... kõik on agendid järgi.. siiamaani on kõik OK.Suspect
avatar
TCO

Postituste arv : 53
Join date : 15/01/2009
Age : 32
Asukoht : Kelder

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Caps on Püh Apr 19, 2009 5:06 pm

Waffa lihtsalt alahindas meid natuke.. me juba mõtlesime oma peaga.. me ei pea end siin Alexi jüngriteks.. kuna Alex mind minu oma peaga rohkem mõtlema aitas, siis olen tänulik lihtsalt:P
avatar
Caps

Postituste arv : 164
Join date : 08/10/2008

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Waffa on Püh Apr 19, 2009 11:07 pm

kui ta sulle lihtsalt suuna andis, et kõik mida sa telekast ja lehtedest loed, et see võib mitte tõsi olla siis oli Alex abiks Sulle kyll. Mitte, et nüüd tema vaimusynnitused ja fantaasia lood selleks kõige paremini sobiksid kuid ikkagi, igasugune hallist massist teises suunas mõtlemine aitab kaasa kas siis massile või sellele isikule kes teisiti mõtleb. Ning vahest ta tõesti koogib ylesse huvitavaid asju mida siis alati kahjuks peab muidugi yle väga hoolikalt kontrollima.

Kuid lihtsalt minu arusaamist mööda on ta lõppkokkuvõttes samast klännist mille vastu ta võitleb - kui temasugused juhiksid ameerikat oleks olukord veel hullem (või oota.. mitmed juhtivad isikud ongi temasugused ju, taktika on sama vähemalt, hirmuta & valeta esitades mõndasi tõeseid fakte millest enamus aru ei saa, aja rahavs paanikasse, pane nad ostma asju mida neil pole vaja, anna neile mõista, et sa oled nende ainuke võimalus või ainke usaldusväärne informatsiooni source, rynda oma vastaseid tugevalt ja teravalt, ära lase ennast kritiseerida (kuula ta raadio showd kus ta targemad katkestab eetrist ja siis neid sõimab ning kõik kes vähem informeeritud on need teeb maatasa ning paneb idiootlikusse valgusesse, kuskil oli leht kus olid veel lindistused sellest kus ta eetri väliselt sõimab väga räigelt inimesi kes ta saatesse kritiseerivate kysimustega tulevad (nagu juudid või zionism, saiontoloogia kirkik jne)).


Siin mõned viited mille yle mõelda (neile kes ei ole lugenud neid või ei tea tähendust):
http://en.wikipedia.org/wiki/Fnord
http://en.wikipedia.org/wiki/Disinformation
http://en.wikipedia.org/wiki/Discordianism
http://en.wikipedia.org/wiki/Culture_of_fear
http://en.wikipedia.org/wiki/Fear_mongering
http://en.wikipedia.org/wiki/Mean_world_syndrome
http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Mindfuck
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Waffa on Püh Apr 19, 2009 11:09 pm

Yhesõnaga pole hullu midagi, ma saan nyyd rahulikult edasi konnata ja vaadata kas midagi muud silma riivab Wink
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Kapa on Esm Apr 20, 2009 8:13 pm

Wikipeedia on küll nüüd väga adekvaatne infoallikas kust sellistele terminitele seletust otsida Very Happy

Kapa

Postituste arv : 63
Join date : 27/03/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Waffa on Esm Apr 20, 2009 8:48 pm

wikipedia ei ole neile adekvaatne tööriist kes ei oska seda kasutada. Kui stiilis "hakkan otsast tuimalt lugema sulatõtt" asja võtta siis kindlasti tasub eemal hoida. Kuid kindlasti on ta adekvaatsem kui prisonplanet jms kus inimestel ei ole valikut valesi muuta ega isegi neid kriitiseerida sest sellised komentaarid kustutatakse tihti ära erinevalt wikipediast kus history kaudu saab kõike kätte mida vaja (muidugi ka erandjuhte esineda võib...).

Kui sa kuulnud oled siis on ka wiki discussion lehed, viited ja history jms ning kui tekib korraks sul moment elus, et tunned ennast targemana kui wiki artikel siis mine tõesta seda ja paranda seal artikel ära. Ma ise olen seda pidevalt teinud aasta aasta järgi Smile


Kui sa juba nii tark oled siis ehk leiad paremad tähendused ja sisukamad seletused nendele linkidele, ootan huviga (ma tean et on, iseasi kas sa ka leiad) Smile
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Caps on Esm Apr 20, 2009 9:31 pm

Waffa aga kui Alex ajab jama, mis on sinu sõnul siis õige? Alex ütleb, et on vaja revolutsiooni, on vaja pankurid vangi panna, on vaja uut valitsust USAs jne jne. Sina ütled, et ta ajab jama, ma sooviks, et sa konkreetselt tooks mõned faktid välja, millega ta valetanud on. Kui sa seda meest ei usalda, siis oled ilmselt asitõenditega ju tutvunud. Mis sul meelde jäi? Või usud pimesi Alexi laimajaid? Ja mis on sinu tõde või arusaam? Kui Alex on meid eksiteele viinud, aita meid siin sina õigele teele. Ja kokkuvõtlikult eesti keeles seleta, mitte ära anna 10 linki. Mis vaja teha on ja kuidas seda teha? Mis on sinu arusaam?
avatar
Caps

Postituste arv : 164
Join date : 08/10/2008

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Kapa on Esm Apr 20, 2009 10:52 pm

Waffa kirjutas:
Kui sa kuulnud oled siis on ka wiki discussion lehed, viited ja history jms ning kui tekib korraks sul moment elus, et tunned ennast targemana kui wiki artikel siis mine tõesta seda ja paranda seal artikel ära. Ma ise olen seda pidevalt teinud aasta aasta järgi Smile

Vot just selliste pärast ma seda kohta ei aktsepteeri, kuna kõik...iga ennast targaks pidav maailmaparandaja seal "korrigeerida" saab.
Ei pea ennast sugugi kõiketeadvaks, et sinna parandusi tegema kipuks. Ei pea kellelegi midagi tõestama ega pea seda ka ratsionaalseks. Olen sellise mõtteviisiga elaja nagu "Ära usu mitte kedagi, mitte midagi". Mitte et ma nüüd seal üldse ei käiks. Käin küll, ja panen kõrvataha ka.

Kapa

Postituste arv : 63
Join date : 27/03/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Waffa on Teis Apr 21, 2009 5:21 am

Kapa kirjutas:
Vot just selliste pärast ma seda kohta ei aktsepteeri, kuna kõik...iga ennast targaks pidav maailmaparandaja seal "korrigeerida" saab.
Ei pea ennast sugugi kõiketeadvaks, et sinna parandusi tegema kipuks. Ei pea kellelegi midagi tõestama ega pea seda ka ratsionaalseks.

- kuid sa saad aru, et JUST selle pärast ongi wikipedia paljud artiklid mitte eriti kiidu väärt - sest inimesi ei koti ja nad ei taha maailma parandada. Selline väär arusaam pähe kodeeritud enamustele siin maailmas, et sa ei suuda üksinda midagi teha, sa oled tähtsusetu, ära proovi suurt maailma parandada, sa ei muuda midagi sellega, tühi vaev, mine oma tööle tagasi ja tee mida iganes me lubame su lteha... nagu wtf (kuid vähemalt sa selles suhtes hea, et sa ei lähe parandama KUI ei tea mida kuidas parandada, osad seal aga meelega lähevad oma agendat ajama või fantaasjaid kirjeldama, nagu planet Nibiru fantaasia jms...)

Üks paljudest näidetest kuidas üdini aus, patrioot ja ameerika huvide eest väljas olev Alex Jones valetas on järgmine lihtne seik
Talt küsiti küsiti kas ta tunneb kedagi saiontoloogi culdist/kirikust. Ta vastas: EI, absoluutselt mitte. Samal ajal tal endal mitu lähedast tuttavat saiontoloogia kirikust ning ta mitte ainult ei ole mitu interviud andnud teada tuntud saiontoloogiga Dr. John Breeding vaid ta ka müüb ja promob saiontoloogia toodetud raamatuid oma lehel (authoriks see sammune Breeding). - see muidugi tundub tühine vale teie jaoks, kuid ISEGI kui ta ei ole valetanud, te armsad inimesed ikka saate aru mida saiontoloogia endast kujutab v? Vaadake alustuseks http://www.youtube.com/user/AboutScientology - uskuge mind, see palju huvitavam kui muu fantaasia mida te näinud olete, kuulake kõiki neid 4'ja playlisti, ning otsustage kas ta peaks nende raaamatuid ja inimesi reklaamima... Jason Beghe jutt on näiteks päris värskendav ja kõik nad lisavad veel uskumatumaid asju lisaks...(xenutv yx teine hea kanal)Lisaks jätab ta mulje nagu tema oli see kes avastas 911 juhtumi ja tõi selle avalikusele esimesena ( kohe otse tema lehel võib ta enda kometaari lugeda: "I'm credited with being the first person in the country to release a 9/11 expose..." kui TEGELIKULT oli see minu teada William Cooper - KUUAEGA varem, alex tema info põhjal siis tegi oma "avastusi" ning lisas juurde mida kuulajatele vaja oli..

Lisan veel? Näiteks sulaselge valetamine ja paanika külvamine, et Putin valmistub sõjaks ja et laevad hakkavad juba teele tulema usa poole, suured ettevalmistused käivad, tangid valmistuvad jms aastal 2001, meeletu paanika üle euroopa toimub,pommid siin ja seal... http://www.youtube.com/watch?v=NAgTFWglHrc (alates minutist 8 vist hakkab alex rääkima ja siis järgevad osad saad playlistist näha... osa 2...3 jne

Ohjaa ning mu lemmik tykk on muidugi fantastiline Bohemian Grove ... ei tea kas nutta või naerda selle lapseliku teatritüki peale, jätame kõik muu vahele ja oletamegi, et ta sinna ülisalajasse platsile sai ainukese inimesena maailmas koos oma kaamerate jms'ga ning sai minema sealt (mis muidugi on fantaasia, kuid see selleks). Kuid millele tuleb tähelepanu pöörata on see MIDA ta siis nii öelda "avastas" ja mida ta rääkis inimestele, ning mida ta rääkimatta jättis - ta jättis rääkimatta enamus teada tuntud info mis liiga valus on ning ninameeste nimetamise ja "avastas" asju mis ei ole midagi uut (va see osa kus ta ise juurde lisas).
kas ma olin ainuke kes mõtles
The Jesuit Order on pea nii kõrgel kui olla saab NWO's kuid Alex peaaegu mitte midagi ei avalikusta nende kohta, nu milleks see kõigest üks kõige tähtsamaid osi ju.. enamus keda ta "paljastab" (kes ammu teada tegelt kui sa oled asjalikum konspiraator) on jesuiitidega seotud kuid ta vist pea kunagi ei maini seda...
Kordagi pole ta maininud Jesuit Saint John Nepomuk näiteks - kes on VÄGA kõva tegija - küsimus miks?.


Lühidalt ta ei paljasta midagi erilist mis ei oleks avalik teave kui asjast huvitatud tegelikult oled ning suur osa ülejäänust nagu kuulda/näha ta asjadest on on lihtsalt fantaasia või sulaselge meelega valetamine.

Kuid kui muud asjad liiga raskesti arusaadavad olid siis ehk võiks teid mõtlema panna kuidas FOX uudiste leht TEMA võrgule reklaami teeb,ning mitmeid reklaam line jms on fox lehel mis tema lehele viivad. LISAKS ta vahepeal oli mingi iga nädaline kylaline fox telekanalis - kas tõesti arvate, et fox laseks kedagi enda eetrisse NII tihti keda nad EI taha või kes neid või praegust valitsust kahjustab tõdede pildumisega? ... ma ise elasin 4 aastat kohas kus sain foxi vaadata enne ja peale 911'te - see suht skeeri kanal Very Happy
mõned lambi lehed kust mõned head killud võib leida lisax muule ebaolulisemale:

http://www.geocities.com/northstarzone/BOGROVE.html - seal suht kirjas mida alex ei maininud suures osas...miks?
http://www.nogw.com/download/2006_alex_jones_exposed.pdf
http://www.libertytothecaptives.net/alex_jones_promotes_scientologist.html
http://www.opposingdigits.com/alex/
http://www.realjewnews.com/?p=387
http://v666.wordpress.com/2007/03/15/vatican-infiltration-of-america-via-jesuits-other-vatican-secret-societies/http://www.rotten.com/library
http://www.rotten.com/library/conspiracy/bohemian-grove/


kuid kui te ikka arvate, et alex on usaldusväärne heade kavatsustega inimene siis on teil midagi viga, sorry Razz
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Thorondor on Teis Apr 21, 2009 10:22 am

Ma olen täiesti kindel, et iga teisegi uurija kohta leiab täpselt samamoodi igast laimu ja apsakaid jne. Sellel lihtsalt põhjusel, et seda tekitatakse teatud ringkondades mõnuga, sest seda teist inimest on väga lihtne maha teha. Võtke ükskõik milline vandenõu ja te leiate tohutult materjali miks see kõik jama on ja mingite hullude poolt välja mõeldud on ja alati on Alex Jones või David Icke nende käepikenduseks nimetatud. Mida ohtlikum inimene on, seda rohkem on vaja igasugu jama tema kohta ajada.
Ma saan aru, et Alex Jones kohtleb saatekülalisi halvasti ja ärritub kergelt jne, aga need ei ole kuidagi tema levitatava infoga seotud.
Põhimõtteliselt on siis üks suur vandenõuteooriate ringkond. Igasugu saatekülalised ja partnerid on tal ka järelikult kambas, tohutu võrgustik.
Ega kui ligi paarkümmend aastat raadiosaadet ja filme teeb keegi, siis ei ole eriti raske teha mingit mahlakat komplekti tema eksimustest ja siis puistada kahtlase väärtusega tõikasi nagu, et tema raadiokanal teeb koostööd ABC-ga, kui kõik sõltub koostöö iseloomust ja eesmärgist.
Tema edastatud info on üldjuhul paika pidanud. Kui ta edastab mingi fakti ja kontrollin ja peab paika, siis miks ma peaks hakkama juurdlema selle üle, mida küll tähendavad need müriaadid väited, et ta naine on juut ja ta ise on kristlane, millel ei ole tegelikult mitte mingit tähtsust, arvestades veel, et pool sellest jutust on vale suurema tõnäosusega kui AJ enda jutt.

See, et CIA oleks ta ära kõrvaldanud vms on natuke iganendu skeem. Piisab ka ainult sellest põhjusest, et tema kõrvaldamisel saaks ta töö palju suurema väärtuse.

Keda siis uskuda võib? Absoluutselt kõikide kanalite kohta võib kirjutada pikalt, miks nad valetajad ja petised on. Igalpool ise ka tunnistajaks ei jõua olla. Nt. keegi siin mainis, et ta on kohtunud Estonialt pääsenuga. Kujutage, ette et see pääsenu annab avalikult igasugu põnevaid tunnistusi ning see saavutab suurema kõlapinna, siis paratamatult keegi laseb jutud liikvele, et too inimene pole tegelikult Estonial olnud ja tegelt ta on kinnimakstud ja ta vanaisa töötas KGB-s. Piisav, et mõne inimese peas kõhklusi tekitada.

"( kohe otse tema lehel võib ta enda kometaari lugeda: "I'm credited with being the first person in the country to release a 9/11 expose...""
Oluline on tähele panna sõnu I'm credited ja release expose. Seega ta ei ütle, et ma ütlesin esimesena mainis. Peale selle on ta ise niikuinii rääkinud, kuidas Cooper asja ette ennustas.

Mitte kedagi ei tasu pimesi uskuda, nii et ei ole mõtet ühtegi nime spetsiaalselt nimetada. Oht on samasugune igalpool.
Ei ole ühtegi asja veel näinud, millest võiks otse järeldada, et teda ka kriitiliselt kuulata ei võiks.
Hunnik kahtlasi linke. Öelge siis otse, midagi konkreetselt, miks teda kuulata ei võiks. Selline pealiskaudne jutt ei anna ju kellelegi mingit infot, et näe Bohemian Grove's oli paras teater.

Näe lugege William Cooper on ka valetaja, alkohoolik jne.
http://www.anomalies.net/archive/cooper/coop1.htm
http://www.geocities.com/CapitolHill/Embassy/1154/WilliamCooperExhibit.html
http://aliencases.conforums.com/index.cgi?board=conspiracy&action=display&num=1190376572

Thorondor

Postituste arv : 36
Join date : 20/04/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Waffa on Teis Apr 21, 2009 4:31 pm

kes ölnud on, et kooper ei joonud tihti ning, et ta väited alati paika pidasid? Fakdid jäävad faktideks ning mingi need vähese dmööda panemised mis cooperil olid UFOde osas neist enamus ei ole mitte mingit pidi ligilähedaselt võrreldav igapäevaste masspaanika tekitamise ja valetamisega mida alex teadlikult teeb järjepidevalt (smal ajal muidugi ei väsi ta korrutamast, et relvi tuleb osta ikka rohkem endale koju). See pole mingi "alexi 10 aasta eksimused" vaid Alexi stiil.
Alex ise tegi ka väga teravalt maha cooperit ja nimetas teda kõikvõimalike nimedega nagu tal kombeks on teha kohe kui keegi tema positsiooni ähvardab.
Mitte, et ma ise Zeitgeist suur jynger oleks (kuna nad sealt jätsid palju olulist välja) kuid kohe kui see populaarsust hakkas koguma tegi alex selle maatasa ja nimetas seda NWO projektiks. Samas te ise siin soovitate Zeitgeist'i vaadata - see nagu endale vastu rääkimine ju, soovitate vaadata Alex jonesi ausaid documentaaale ja siis soovitate inimestel vaadata NWO ajupesu programmi kuhu peenelt valed ära peidetud, ilma et tava inimene aru saaks - oluline siin pole mitte vale vaid see NWO osa millega Alex seda sidus (ning mine tea vb on tal õigus ses osas:D) . Kuidas te saate soovitada midagi sellist vaadata inimestel kui teie iidol nimetab seda NWO kavalaks plaaniks vms?

Ise isiklikult arvan, et kõige huvitavam ja olulisem osa oli Zeitgeist'is esimene osa, religiooni kohta - ma pole jõudnud järgi kontrollida seda veel kuid kui see peab kõik paika sedasi, siis see oli üks parimaid avalikustamisi maailmas. (ma kyll kuulnud siit ja sealt varem midagi sarnast ja natuke lugenud... kuid nii suures osas mul polnud sellest aimu).

Kuid muidu üldiselt oli sul täitsa õigus Thorondor - iga kuulsa inimese kohta saab igast negatiivseid asju kirjutada, see muidugi lihtsustab asja kui inimene ongi negatiivne.. Smile
avatar
Waffa

Postituste arv : 33
Join date : 17/04/2009

Vaata kasutaja profiili http://www.waffa.net

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Thorondor on Kolm Apr 22, 2009 11:24 am

See Zeitgeisti Addentumi teine pool, mis Venus projekti ümber keerles oli küll kahtlase maiguga, et ei imestaks üldse kui seal midagi mäda on. Aga too raadiosaade, kus selle filmi tegija Jonesil külas käis, näitas Jones küll mingit eriti lapselikku väitlemisoskust ja saatekülalise kohtlemist näiliselt ilma igasuguse põhjusetta - nagu tavaliselt, kui ta arvab, et tal õigus on.

Ilmselt on Ameerikas palju kergesti mõjutatavaid inimesi, kes lähevad sama ähmi täis kui Alex Jones ise. Kui ma teda kuulan, siis ei lase ma heidutada ennast sellest kui ähmi täis ta ise läheb sellest, vaid pean ikkagi ju infot seedima neutraalselt ja emotsioonideta. Ja päris nii ikka ei ole, et vale on vale otsas kinni. Muidu käsitleb Alex Jones palju huvitavaid teemasi. Saab palju märksõnu ja seoseid, mida hiljem iseseisvalt uurida.

Kui mingi nädal aega järjest tema saadet kuulata, siis see lihtsalt muutub igavaks ja väsitavaks, sest pool eetriajast läheb kõige varem öeldu kordamiseks. Nagu see paljuräägitud kurjamite taktika, et korruta hästi palju ja kõik muutub iseenesest mõistetavaks.

Thorondor

Postituste arv : 36
Join date : 20/04/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  x on Laup Mai 02, 2009 8:54 pm

now that's infowar!

x-D


mul ükskõik, mis detaile keegi räägib...
Olgu ta agent või mitte... mul savi, sest pole ta mingisugune jünger ega järgija.

Minu silmis on tähtsam üldine pilt, ning sellest pildist juba järeldub see, et midagi on väga mäda!
Egotsentriline maailm... kurjus. HAIGE LIHTSALT!
Infol on mitmeid tasandeid ja olge tähelepanelikud, et te kuhugile sinna kinni ei jääks.
drunken


Aga mis Äleks Tšounsi puudutab... ta opereerib puht ego tasandil ning kogu ta inf on samuti seal. Võib-olla manipuleeritud.
Samuti on ta religiooni brainwash ehk.
Rolling Eyesenivei I love you

x

Postituste arv : 28
Join date : 26/12/2008

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Thorondor on Püh Mai 03, 2009 4:04 pm

ta opereerib puht ego tasandil ning kogu ta inf on samuti seal.
Et nii julgelt võib kohe öelda, et AJ info tuleb lihtsalt mingist egost? Mis see tähendab? Info on ego tasandil = väljamõeldud ja liialdatud?
Miks ta jutt peaaegu alati paika peab siis?

Thorondor

Postituste arv : 36
Join date : 20/04/2009

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Algajad konspiraatorid - ärge MITTE MINGIL juhul pimesi uskuge fanatti nagu Aleks Jonesi, postitage ta kohta arvamusi siin :)

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 :: Varia :: Muud teemad

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele