Kaitske end!

:: Varia :: Muud teemad

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Kaitske end!

Postitamine  Ergoh on Reede Apr 03, 2009 9:41 am

Seoses majanduslangusega, on inimestel kindlasti tekkinud rohkem muresi, mis saab neist, nende lastest ja eelkõige nende rahast.
Loomulikult enamus inimesi arvavad, et rahal on tohutu väärtus, tegelikult raha väärtus tuleb välja alles siis, kui vaadata devalveeritud riikide raha, näiteks valgevene,
kus me näeme kursis kõigepealt rida nulle, ja siis hakkab migni muutus. Ütleme et iga inimene kogub endale 7000 krooni, ja mõtleb kui hinnad peaksid tohutult kalliks minema,
et siis ta saab kasvõi üle piiri sõita. Kuid kui kroon devalveeritakse? On asi poole hullem, mis ma öelda tahan, on see, et ostke kulda, kud on see, mis on maailma majandus,
kullal on ainukesena niii tohutult suur jõud, ja mina ise arvan, et kulla hind tõuseb veel selle aasta lõpuks üle 1500 dollari, hetkel on kuld 900 dollaripeal. Ja see on veel tagasihoidlik ennustus.
Pole mõtet raha sukasääres hoida, võib julge protsendi sellepealt teenida, ja pärast kinnisvara osta, kuskilt peab investeerimisega alustama, pole mõtet olla elulõpuni tööori, kes palgast palgapäevani elab, ja ots otsaga toime tuleb, isegi kui ta saab 25 tuhat kuus. Sest inimene kulutab täpselt niipalju kui tal kulutada on.
Siit nõuanne, ostke kulda! Kulla võim maailmas kasvab tohutult, ja kulla tootjate uksetaha tekivad järjekorrad. Miul on oma kuld käes.

Ergoh

Postituste arv : 34

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Kaitske end!

Postitamine  Caps on Reede Apr 03, 2009 12:49 pm

Ma olen midagi kuulnud, et kullakaevandusega ka manipuleeritakse, et kulla hinda hoida.. Ja kui lihtrahval kuld käes, siis kaevandatakse ühtäkki nii metsikult, et kulla hind hoopis langeb ja rahvas kaotab jälle:) Kuskilt kõrvu jäänd, ei oska sellesse mitte kuidagi suhtuda.. Ostke juurvilja seemneid ka kokku igastahes!
Caps

Postituste arv : 164

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Ergoh on Reede Apr 03, 2009 8:00 pm

Caps kirjutas:Ma olen midagi kuulnud, et kullakaevandusega ka manipuleeritakse, et kulla hinda hoida.. Ja kui lihtrahval kuld käes, siis kaevandatakse ühtäkki nii metsikult, et kulla hind hoopis langeb ja rahvas kaotab jälle:) Kuskilt kõrvu jäänd, ei oska sellesse mitte kuidagi suhtuda.. Ostke juurvilja seemneid ka kokku igastahes!

kõigega ei saa manipuleerida, kui kuld oma väärtuse kaotaks, tähendaks see ülemaailmset hukku, sest kogu majandus toetub täielikult kullale.
ja valitsus ei saaks mingit kasu sellest, et niivisi teha, sest ükski valitsus pole reklaamind et ostke kulda, ainuke mis riik teha saab, on lihtrahval kuld käest ära võtta, aga seda ainult neilt
kes on sellega eputanud, kuna keegi ei saa kidlaks teha palju sul kulda tegelikult on.

Ergoh

Postituste arv : 34

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  ice on Reede Mai 29, 2009 1:38 am

ei pea just kuld olema, ükspuha mis väärismetall.
ice

Postituste arv : 24

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

:: Varia :: Muud teemad