see ei saa lihtne olema

:: Varia :: Muud teemad

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

see ei saa lihtne olema

Postitamine  rain on Nelj Märts 12, 2009 11:09 pm

see ei anna kindlasti positiivseid tulemusi, kui korraldada mingeid valgustamise üritusi.. sest kas te arvate et meie valitsus ei allu, ja pole teadlik sellest haigest süsteemist? eksite... teavad täpselt mis toimub! ja kui isegi saame terve eesti rahva valgustatud, siis saab sellest teada ka see eliit ja mis siis juhtub... kindlasti otsitakse mingi ettekääne et eesti maatasa teha... lasevad näiteks usas midagi suurt õhku ja ajavad selle eesti kaela.. ja see on piisav et eestit rünnata...massimeedia poolt tehakse ülejäänud maailma rahvale selgeks et eestlased on terroristid ja ongi kõik.... järgneb 1 nupulevajutus... ja eestit pole enam.... mõelge ise kui sellele eliidile on isegi oma rahva hävitamine nagu hane selga vesi , siis neil ei lähe see 1 milj. mingit eesti rahvast üldse korda!
tekib küsimus , et mida teha... polegi teha midagi... sest see mille vastu me protesteerime on nii suur ja nii võimas, mis kahjuks koosneb meist endist, pimedatest inimestest, ja seda kõigile selgeks teha lihtsalt pole võimalik, sest trumbid on nende käes!
Trumpide all ma mõtlen meediat, sõjaväge ja tuumapomme! Kui see eliit hakkab tajuma et miski ähvardab nende kukutamist, siis on tagajärjed enneolematud! Sad

rain

Postituste arv : 5

Vaata kasutaja profiili http://www.luxpoint.org

Tagasi üles Go down

Re: see ei saa lihtne olema

Postitamine  Caps on Nelj Märts 12, 2009 11:40 pm

rain, sa oled unustanud, et jumal on meiega.. lõpmata teadvus.. oleme osake sellest teadvusest.. ja ehk ei saagi me neist kunagi võitu, me ei tea, mis plaan teadvusel meiega on, sest sellistele madala arenguga hingedele, nagu me enamikus siin Maa peal oleme, on vaja, et oleks valik hea ja halva vahel.. samas naised saunas räägivad, et kõik läheb ikkagi paremuse poole.. sinu postitus väljendas hirmu.. ära karda mitte midagi.. sealhulgas ka surma.. ära karda mitte midagi, siis oled sina neid juba võitnud..

ma ei saa seda miskit sulle seletada, mida tahaksin, seda peab tundma.. hakka mediteerima..
Caps

Postituste arv : 164

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Pets on Nelj Märts 12, 2009 11:58 pm

Kas sa pole kuulnud, et nad tahavad nii kui nii u. 90% meist maha killida? Ja nad teevad seda juba!

Enamus vist teab juba seda uudist, et Austsia labor segas "kogemata" kokku kaks elus linnugrippi viirust ja tavalise grippi viiruse ning pani selle segu linnugrippi vaktsiini, mille tulemus oli see, et linnugripp suudaks levida ka õhu kaudu. Link
Kas sa lihtsalt istud ja ootad millal nad sulle järgi tulevad? Mõtle keda on rohkem, kas neid või meid? Ja ega selline teavitustöö ei käi ju ainult Eestis, siin pole see veel õieti hoogu kogunudki. Mina ei tea kuidas teistega on. aga mina igatahes võitlusetta alla ei kavatse anda Exclamation
Pets
Admin

Postituste arv : 135

Vaata kasutaja profiili http://www.prison.planet.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine  rain on Reede Märts 13, 2009 1:10 am

Pets kirjutas:Kas sa pole kuulnud, et nad tahavad nii kui nii u. 90% meist maha killida? Ja nad teevad seda juba!

Enamus vist teab juba seda uudist, et Austsia labor segas "kogemata" kokku kaks elus linnugrippi viirust ja tavalise grippi viiruse ning pani selle segu linnugrippi vaktsiini, mille tulemus oli see, et linnugripp suudaks levida ka õhu kaudu. Link
Kas sa lihtsalt istud ja ootad millal nad sulle järgi tulevad? Mõtle keda on rohkem, kas neid või meid? Ja ega selline teavitustöö ei käi ju ainult Eestis, siin pole see veel õieti hoogu kogunudki. Mina ei tea kuidas teistega on. aga mina igatahes võitlusetta alla ei kavatse anda Exclamation

millega siin võidelda.. meid on rohkem...aga sa oled jälle selle unustanud et meid on nii lihtne ära kasutada meie endi vastu... praegu nad ohtu ei aima, aga varsti läheb palavaks!.. See on juba ammu paika pandud et ei jää teine maailmasõda kolmandata... aga hirmutav on see et nüüd on sõjapidamise vahenditeks lisaks püssidele ja tankidele ka viirused,( mille vastu mürki omavad vaid need eliidi liikmed). Ja seda linnugripi uudist ei tea ka kohe kindlasti enamus! samuti aids( loodud samuti meie endi teadlaste poolt), millele on kindlasti ka ravi olemas... mida jällegii ei avalikustata! Küsimus... kuidas sa kavatsed seda sõdurile, kes sind püssiga sihib selgeks teha et teda sama moodi mõjutatakse, ja et ta on ka 1 meist. samuti politsei ametnikud, kohtunikud, nad on kõik meie... aga nad ei võta seda kuuldagi, mis toimub!

Tegelikult siin oleks üks võimalus, loobuda rahast jätta maksmata kõik enda kohustuslikud maksud, millega kaasnevad kohtud ja nii edasi. aga kui me kõik sellest loobuxime siis ega kõiki ju ei saa vangi panna... las nad kirjutavad mulle mis tahes miinuseid sinna pangakontole, või plusse ärme teeme sellest väljagi... sellised üritused nagu teeme ära 2008 tuleb veel ja veel korraldada... võtta arvesse inimeste huve ja ressursse ja see toimib! mitte ainult koristamised.. vaid lihtsalt kõik alates vilja koristusest kuni saia küpsetamiseni... las igaüks teeb seda mida oskab! ja eesmärk pole ju see , et palju pappi keegi millegi eest saab...vaid see asi ise mille kallal tegutsetakse!

Teine võimalus on võtta oma pere ja minna nii väiksele saarele kui leiad, ja nii keset ookeaani kui vähegi võimalik... ja elada sõltumata maailmast!

rain

Tagasi üles Go down

to Rain ja muud

Postitamine  KolmasMaailm on Reede Märts 13, 2009 4:08 am

Ei saa mitte lihtne olema, vaid osutub võimatuks.

Kujutan ette, et kõik siinsed tegelased on kuulanud/lugenud Icke'i, kuna ta on nüüd esitletud lausa siin esilehel. Avalikkus arvab, et Icke on hull ja idioot. Naljakas küll, aga kõik samas arvavad ka, et Da Vinci koodi kirjutaja on jube lahe ja tark.

Olen ilmselt vales foorumis kui väidan, et tegelik lahendus on anarhism, siis selle tegelikus tähenduses - ehk siis ela ise ja lase teistel elada. Omakorda, Illuminati on olnud olemas aegade algusest, seda ei ole võimalik muuta (vähemalt minu arvates mitte). Võimalik on adapteerumine, seda küll.

KolmasMaailm

Postituste arv : 4

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  rain on Reede Märts 13, 2009 7:21 am

Caps kirjutas:rain, sa oled unustanud, et jumal on meiega.. lõpmata teadvus.. oleme osake sellest teadvusest.. ja ehk ei saagi me neist kunagi võitu, me ei tea, mis plaan teadvusel meiega on, sest sellistele madala arenguga hingedele, nagu me enamikus siin Maa peal oleme, on vaja, et oleks valik hea ja halva vahel.. samas naised saunas räägivad, et kõik läheb ikkagi paremuse poole.. sinu postitus väljendas hirmu.. ära karda mitte midagi.. sealhulgas ka surma.. ära karda mitte midagi, siis oled sina neid juba võitnud..

ma ei saa seda miskit sulle seletada, mida tahaksin, seda peab tundma.. hakka mediteerima..

mediteerimisest pole siin kindlasti kasu! aeg on tegutseda... kui kirstudki juba 90%le rahvastikust valmis on pandud, siis mida ma siin mediteerin... kas olen lammas, kes ise surma mitte kartes seda siiski ootab?...ma ei jää seda ootama siia ja ootama ka seda mida on sellel kõikvõimsal teadmatusel minuga plaanis teha.! ma olen inimene, ja minu elul on väärtus ja mina ise otsustan mida sellega teha!
Nagu meil kõigil!
Ma pean oma elu väärtuslikumaks kui midagi muud, ja seepärast ma parem lahkun ühiskonnast, mis seda ohustab!

rain

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Reede Märts 13, 2009 12:59 pm

jah, rain, ainult sa ise saad end aidata.. ära oota "päästjaid".. aga sa tähtsustad natuke füüsilist üle, see on ka vaimne sõda.. ja mitte ainult nendega, vaid peamiselt ju iseendaga.. aga milleks mediteerida? vaata kõik, mis maailmas toimub, mida illuminaadid korraldavad, see on ka suures osas sellepärast, et tõmmata sinu tähelepanu eemale sinult endalt.. unusta mõneks ajaks vandenõu teooriad ja tegele iseendaga, ma tajun hingerahutust su poolt.. kui sulle su elu kõige tähtsam on, leia endas põhjuseta rõõmu allikas, ning siis pole enam nii suurt vahet, mis valitseb maailma, kas headus või kurjus..
Caps

Postituste arv : 164

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  rain on Laup Märts 14, 2009 1:31 pm

Caps kirjutas:jah, rain, ainult sa ise saad end aidata.. ära oota "päästjaid".. aga sa tähtsustad natuke füüsilist üle, see on ka vaimne sõda.. ja mitte ainult nendega, vaid peamiselt ju iseendaga.. aga milleks mediteerida? vaata kõik, mis maailmas toimub, mida illuminaadid korraldavad, see on ka suures osas sellepärast, et tõmmata sinu tähelepanu eemale sinult endalt.. unusta mõneks ajaks vandenõu teooriad ja tegele iseendaga, ma tajun hingerahutust su poolt.. kui sulle su elu kõige tähtsam on, leia endas põhjuseta rõõmu allikas, ning siis pole enam nii suurt vahet, mis valitseb maailma, kas headus või kurjus..

AGA, see mis toimub tõmbabki tähelepanu meilt endilt ära.. sellele ei ole võimalik selga pöörata! Sellele mis juba toimub! ja selle põhjuseta rõõmu allikani jõudmine pole enne võimalik, kuni valitseb , ja otsustab keegi teine meie elu üle!
Sellepärast, peamegi seda , mille me oleme avastanud levitama, et ka need kes arvavad et nad vabad on, pole tegelikult seda!
Meil ei lasta ju vaba olla, minul ja paljudel teistel on kaelas võlad, ja maksukohustused, mille mittetäitmisel ootab meid vangla! Vangla pole aga midagi muud kui veel rohkem meie vabaduse piiramine, ehk siis orja karistamine. Krt me oleme nagu koerad, kes selle eest et nad kodust natuke kauaks kaugele on jooksnud, pannakse ketti!
See, kes siinses ühiskonnas arvab ,et on leidnud oma hingerahu, kuid samas elab, ja järgib talle kirjutatud reegleid, on ikkagi ORI !
Selleks et sellest pääseda ei piisa ainult mõtlemisest et me oleme vabad, sest see on vaid silma kinni pigistamine, mida see eliit soovibki!
Tuleb kaotada peamine orjastamise allikas, RAHA! ilma selleta ei saa keegi meid kontrollida!

RAHA= ORJUS

rain

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

- Similar topics

:: Varia :: Muud teemad