Tutvustage ennast

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tutvustage ennast

Postitamine  Neko on Nelj Okt 09, 2008 12:01 am

Tere kõigile! Siia võiksite postitada natuke endast, oma hobidest, tegevustest ning samuti lisada ka mõne pildi või lingi.
Oleks tore teada milliseid inimesi siin foorumis leidub ning samuti oleks ka mugavam ja parem suhelda Smile

Alustan siis endast:
Olen Andres ja elan Tartus. Õpin hetkel veel Tartu Kutsehariduskeskuses ning vabal ajal tegelen võitluskunstidega ja arvutitega. Meeldib kuulata muusikat ja pimedatel sügisõhtudel käia jalutamas. Hetkel ei oska midagi juurde lisada, kuna uni tapab. Eks te küsige, kui midagi teada tahate Smile

Päikest! sunny

-Neko

Neko

Postituste arv : 1

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Tutvustage ennast

Postitamine  Caps on Reede Okt 10, 2008 11:02 pm

Pilti ei pane. Elan Tallinna lähedal. Olen NWO-d uurinud üle poole aasta ja puzzle on koos. Mõlkus mõttes, et Eestis oleks kah websaiti vaja, et rahvast äratada, haudusin plaani sait kuidagi üles ehitada, aga jõuti minust ette ja mul on hea meel selle üle. Oh raske on rahvast valgustada, sest story on tõepoolest nii uskumatu. Nagu muinasjuttu oleks sattunud.
Caps

Postituste arv : 164

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Dvrry on Püh Okt 12, 2008 7:00 am

Lükkab kah siis oma esimese posti siia foorumisse maha.

Kõigepealt tervist kõigile.

Nimeks mul siis Dvrry; elutsen siis sellises kohas nimega Isla de Muerta; vanust on mul piisavalt, isegi rohkem kui vaja läheks; tegelen kõigi ja kõigega mis meelt mööda on, eriti siis raalide ja mussiga, ning ka vahel naiste ja autodega.
Ega's nagu muud miskit polegi enda kohta lisada.

Ahjaa, pildi endast pidi kh lisama:

Kellel küsimusi või miskit muud juttu tahab ajada siis lükake PM mu poole teele.

Lef-lef praeguseks.
Dvrry

Postituste arv : 1

Vaata kasutaja profiili http://www.google.com

Tagasi üles Go down

Postitamine  tron on Kolm Jan 14, 2009 11:53 pm

Tere tulemast TAGURPIDI MAAILMASSE

cyclops

tron

Postituste arv : 16

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  PopolVuh on Nelj Jan 15, 2009 12:16 am

Lehe mõte on väga hea.
Ootasingi, millal keegi midagi eestikeelset teeb.
Olen üks nendest inimestest, kes meediaportaalides meeletult kommenteerib, kutsumas inimesi mõistusele ja mõtlema oma peaga.
See on vilja ka kandnud õnneks ja järjest rohkem inimesi hakkab ärkama Smile

Ise hakkasin taipama sellest muinasjutust kuskil paar aastat tagasi, kui sattus kätte mõni huvitav raamat.
Nüüd on asi juba sealmaal, et ei peagi enam kontrollima infot, vaid ma juba tean, mis on meedias valetamine ja mis õigust rääkimine.
Valetamist on paraku ikka väga palju rohkem

PopolVuh

Postituste arv : 8

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  TCO on Nelj Jan 15, 2009 2:00 am

Tere.

minu jaoks hakkas nn.valeoleku tunne ilmnema juba ammu,kuna ma olen selline inimene juba kes ei taha massiga kaasa minna.Olin omaette,lugesin välismaa interneti lehti,ja muid alternatiiv allikaid..sealt hakkasin aru saama,et see mis tavalise lammasinimese jaoks on vaieldamatu tõde,tundus minu jaoks täielik absurdsus ja vale..
tükid ei sobinud kokku omavahel...tuttavad ja sõbrad mõtlevad et ma olen paranoiline..las arvavad..ise teavad..
küll nad ise aru saavad mis toimub,aga siis on juba hilja.Mõni ei saa isegi siis aru.

ühesõnaga olen huvitunud asjast ikka omajagu ajast,aga ikkagi leian mõne asja mis jälle mu ,,enda tõe´´ kahekorra keerab.

vaatan siin foorumis ringi,ja üritan väidelda nii hästi kui saan.

PS. näen,et siin foorumis on ka mõned selgeltnägijad... kes juba saavad kohe aru mis tõde mis vale,ja mõtlevad,et saavad poindile pihta mis toimub...ärge olge naiivsed...vale on sügavam kui must auk.

JÕUDU Koostööle ja inimeste äratamisele... (olge ettevaatlikud mis räägite..kusagil on alati SILM JA KÕRV!!)
TCO

Postituste arv : 53

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Alloha... Bonjorno

Postitamine  Vikont on Esm Jan 19, 2009 8:10 pm

Tere minu nimi on Vikont, kui te pole veel märkanud. Kuulun muidugi aadlite seisu kuna olen nn. tark. Tarkus on nagu sõelas sõeluv reha, kes sõelub küpsiseid vastavalt tingimustele ning sõela seaduste vastuoludele...
Ärge arvake, et te mulle meeldite, kuid siiski - meeldite.
Proovime asju lahendada nii ja keegi ei hakka pressima.

Loodan, et minu seletatav versioon on kõigile üheselt mõistetav. Andsin endast pool'parima.
confused

Palju õnne kõigile.

Vikont

Postituste arv : 3

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Kristo on Püh Märts 01, 2009 5:33 am

Tervitused kõigile,leidsin ka viimaks aega et foorumiga liituda,peamiseks põhjuseks siis,miks liitusin on soov midagi ette võtta selle NWO vastu ja leida mõttekaaslasi.
Pets & Co on väga suure tööga hakkama saanud Vangla Planeedi kodulehekülje näol.Au ja kiitus selle eest.
Kes minu kohta midagi rohkemat teada soovib siis leiate minu MSN aadressi teema alt Konverents vestlused Skype'i vahendusel, või msn'is.
Kristo

Postituste arv : 10

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Munk 23 on Nelj Apr 02, 2009 3:11 pm

Töötan kirjastuses ja liitusin foorumiga, et teha promo. Võib-olla jääb selle kõrvalt aega ka mind huvitavatel teemadel vaielda. Vandenõuteooriaid usun sama palju kui seda juttu, mida lehes kirjutatakse või telekas räägitakse — s.t keeldun tõeks tunnistamast, kuni pole oma silmaga näinud ja käega katsunud, ja siis ka ainult suure hulga mööndustega.
Munk 23

Postituste arv : 60

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Kris on Reede Apr 03, 2009 12:15 pm

Munk 23 kirjutas:Töötan kirjastuses ja liitusin foorumiga, et teha promo. Võib-olla jääb selle kõrvalt aega ka mind huvitavatel teemadel vaielda. Vandenõuteooriaid usun sama palju kui seda juttu, mida lehes kirjutatakse või telekas räägitakse — s.t keeldun tõeks tunnistamast, kuni pole oma silmaga näinud ja käega katsunud, ja siis ka ainult suure hulga mööndustega.

siis kui oma käega katsuda saad on juba hilja.

Kris

Postituste arv : 23

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Munk 23 on Reede Apr 03, 2009 1:08 pm

No siis pole ju üldse mingit lootust siit "vanglast" "pääseda", kui ratsionaalsete, faktipõhiste otsuste tegemine võimatu on. Ma siiski loodan, et ei ole.
Munk 23

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Omega Chaos on Esm Apr 06, 2009 4:52 pm

hi.Minu nimi on Jonatan.Elan hetkel Jõhvis üksi ühiselamus ja õpin Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses arvutiteenindust teisel kursusel.olen 17 aastane.hobisid on mul väga erinevaid,aga need on kindlasti sellised,millega tavaliselt ei tegelda,näteks võin tuua Yugioh TCG.NWO ja sarnaste teemadega tutvusin juba ammu David Icke raamatuid lugedes,aga alguses ei tahtnud päris omaks võtta.aga hiljem mõtlesin"it actually makes sense!".ma arvan,et inimesed peaksid hakkama rohkem enda peaga mõtlema.kõike ei tasu uskuda,mida näed.olen suht aktiivseks muutund NWO teemaga.isegi teadus on minu arust manipuleeritud.meile ei räägita paljut.
näiteks Darwini teooria on üks täielik väljamõeldis,kuna evolutsioon käis hoois tagurpidi.

Pilt ka siis

Omega Chaos

Postituste arv : 50

Vaata kasutaja profiili http://yugiohweb.megagame.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine  kymatica on Esm Apr 06, 2009 5:14 pm

Munk 23 kirjutas:No siis pole ju üldse mingit lootust siit "vanglast" "pääseda", kui ratsionaalsete, faktipõhiste otsuste tegemine võimatu on. Ma siiski loodan, et ei ole.

Tere kõigile. Minu esimene post Smile

Inimese mõistus... ehk intellektuaalne (IQ; vasak ajupoolkera) mõistmisvõime, on piiratud sõnadega (räägitava keelega) ning meelte poolt saadava infoga. Teadlaste hinnangul suudavad meie meeled, mis toimivad elektormagnetilise võnkesageduse vahemikus, haarata väga väikse osa sellest vahemikust. Veel hullem ... elektormagnetilise võnkesadeduse enda osakaal kogu sagedusspektrist hinnatakse 0,5% protsendile. Mida me üldse teame? Mitte midagi. Me ainult arvame. Ja usume, et see, mida meie arvame, on õige. See omakorda on kallutatud meie ego poolt – arvamusest iseenda bioloogilise roboti kohta.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:EM_spectrum.svg

Vaata seda pilti ka et oma "usun-ainult-seda-mida-näen" natuke võitu saada Smile. Sa ei ole oma magu ka kunagi näinud, ega südant... ja millegipärast usud, et nad on olemas ... näite on muidugi utreeritud, kuid samavõrra on utreeritud, absurdne ja ninatarkne väita, et kõik, mida MINA näen, on olemas, ja see, mida MINA ei näe, seda pole olemas.

Tasub vähem mõelda ja rohkem mõtestada - mõista seoseid ja protsesse, siis võib ka meeltega tajumatuid alasid aimata.

kymatica

Postituste arv : 2

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Munk 23 on Esm Apr 06, 2009 7:46 pm

Darwini teooria on üks täielik väljamõeldis,kuna evolutsioon käis hoois tagurpidi.

Oo! See on küll huvitav teooria. Palun lähemat tutvustust. Ma just loen üht väga põnevat evolutsiooniteemalist teost ja seepärast hirmsasti huvitavad kõikvõimalikud vastuargumendi ja alternatiivsed selgitused.
Munk 23

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Omega Chaos on Esm Apr 06, 2009 7:49 pm

Munk 23 kirjutas:
Darwini teooria on üks täielik väljamõeldis,kuna evolutsioon käis hoois tagurpidi.

Oo! See on küll huvitav teooria. Palun lähemat tutvustust. Ma just loen üht väga põnevat evolutsiooniteemalist teost ja seepärast hirmsasti huvitavad kõikvõimalikud vastuargumendi ja alternatiivsed selgitused.

ma ei viitsi eriti seletada.aga igatahes inimesed elasid dinosaurustega koos ja osad inimesed metsistusid ja muutusid inimahvideks.
Omega Chaos

Tagasi üles Go down

Postitamine  Munk 23 on Esm Apr 06, 2009 8:20 pm

kymatica kirjutas:Inimese mõistus... ehk intellektuaalne (IQ; vasak ajupoolkera) mõistmisvõime, on piiratud sõnadega (räägitava keelega) ning meelte poolt saadava infoga.

See ei ole kindlasti nii lihtne, et mõistmine ja intellekt on ühes poolkeras. Ajupoolkerade lateralisatsiooni on igasuguses pseudotoeaduslikus äris meelega üle lihtsustatud, sest see on hea lihtne mudel. Paraku ei vasta see päriselt tõele. Asjaliku kokkuvõtte leiab siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Lateralization_of_brain_function

kymatica kirjutas:Teadlaste hinnangul suudavad meie meeled, mis toimivad elektormagnetilise võnkesageduse vahemikus, haarata väga väikse osa sellest vahemikust. Veel hullem ... elektormagnetilise võnkesadeduse enda osakaal kogu sagedusspektrist hinnatakse 0,5% protsendile. Mida me üldse teame? Mitte midagi.

Ma ei saa aru, kuidas saab sellest, et me tavaspektrist välja jäävaid sagedusi ei kuule ega näe, järeldada et me ei tea mitte midagi. Raadio kuuleb raadiosagedusi meie eest; ka muude spektrite analüüsimiseks on tehnoloogilised vahendid olemas. Mis teadmatust Te täpsemalt silmas peate?

Me ainult arvame. Ja usume, et see, mida meie arvame, on õige. See omakorda on kallutatud meie ego poolt – arvamusest iseenda bioloogilise roboti kohta.

Suuresti olen nõus. Ainult et minu eelmise postituse point oli, et kui me ei saa arvamist toetada mitte millelegi — ei ratsionaalsele loogikale, ei oma meelte (ja meeli "pikendavate" tehnoloogiliste abivahendite) kinnitustele, ei statistilisele projektsioonile — peale "arvamise", siis ei ole kogu sellel vaidlusel üldse mõtet. Siis võib väita, et mind pole tegelikult olemas; mitte kedagi peale Teie ei ole olemas. Kõik toimub Teie peas.

Mis pole loomulikult välistatud. Mõte, et elu on unenägu või illusioon, on sama vana kui religioosne mõtlemine. Aga selle teadmisega pole mitte midagi arukat peale hakata peale selle üle mõtlemise — see ei võimalda teha adekvaatseid otsuseid.

Vaata seda pilti ka et oma "usun-ainult-seda-mida-näen" natuke võitu saada Smile. Sa ei ole oma magu ka kunagi näinud, ega südant... ja millegipärast usud, et nad on olemas ... näite on muidugi utreeritud, kuid samavõrra on utreeritud, absurdne ja ninatarkne väita, et kõik, mida MINA näen, on olemas, ja see, mida MINA ei näe, seda pole olemas.

Esiteks pole ma seda viimast väitnud, nii et see kivi lendas valesse kapsaaeda. Teiseks olen ma oma siseelundeid näinud röntgenfotol; teiste inimeste elundeid olen näinud dokumentaalfotodel ja -filmis. Kuna mul on andmeid, et ma sarnaned paljudes asjades teistele inimestele, pole mul põhjust arvata, et mul siseelundeid ei ole. Loomulikult on võimalik, et fotod-filmid on osavad võltsingud ning mul puudub magu; ma ei saa seda sajaprotsendiliselt välistada. Röntgenfotot on sama palju põhjust uskuda kui oma silma — seegi pole muud kui ebatäpne pilt ajus, mitte asi ise, eks ole. Aga Occami habemenuga ütleb, et on olemas lihtsam võimalus: mul ikkagi on magu, ja kõigil teistel ka.

Tasub vähem mõelda ja rohkem mõtestada — mõista seoseid ja protsesse, siis võib ka meeltega tajumatuid alasid aimata.

Seoste mõistmine ja protsesside tööpõhimõttest aru saamine nõuavad mõtlemist. Olen kuulnud, et kui mõtlemine natukeseks peatada, on võimalik kogeda ebatavalisi asju. Seda, et tajuda saaks midagi, mida tajuda pole võimalik, ma siiski ei usu: see on ju dihhotoomia.

Omega Chaos kirjutas:ma ei viitsi eriti seletada.aga igatahes inimesed elasid dinosaurustega koos ja osad inimesed metsistusid ja muutusid inimahvideks.

Olen selliseid arvamusi kuulnud Ameerika lõunaosariikide fundamentalistlike kristlaste suust — nendesamade, kes nõuavad "intelligentse konstruktsiooni" lisamist kooliprogrammi kui teadust; alguse sai selline jutt James Ussherist. Üllatus-üllatus, teadus on 17. sajandist alates natuke arenenud ning Ussheri skaala ümber lükanud ning Darwini hüpoteesi üsna kindlatel jalgadel püsivaks teooriaks vorminud.

Ma paluksin hea meelega linki allikale, kust tänapäeval veel sellist "tagurpidi evolutsiooni" juttu lugeda saab, aga las ma arvan — Te ei viitsi seda otsida?
Munk 23

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Omega Chaos on Esm Apr 06, 2009 8:35 pm

no ok,ikka viitsin küll.lihtsalt ei oskand ise pikemalt seletada

http://www.world-mysteries.com/mpl_10rapw.htm

ma ei tea,kui head need lingid on,kuna tavaliselt kirjutatakse seda infot raamatutes.soovitan lugeda "Darwini eksitus"

EDIT:võtsin 1,he lingi maha,kuna see oli täielik crap
Omega Chaos

Tagasi üles Go down

Postitamine  Munk 23 on Teis Apr 07, 2009 10:55 am

Vabandust, kui ma nüüd kellegi mulli torgin, aga Zillmer ("Darwini eksituse" autor) ei ole teadlane, vaid kristlik propagandatöötaja ja raamatuärikas. Ma ei võtaks eriti tõsiselt "teaduslikke" väiteid, mille autor pole enne oma menuraamatuid avaldanud ühtegi eelretsenseeritud teadustööd. "Darwini eksitus" on nii paksult täis ebateaduslikku luulelendu, et enne kui sellele oma maailmapilt üles ehitada, tuleks põhjalikult tutvuda ka teooriaga, mida Zillmer ümber lükata üritab.

Mis aga puutub evolutsiooni suunda, siis kontekstist välja rebituna võib mõnikord jääda mulje, et toimunud on taandareng. Eksitav lihtsustus on väita, et organismid arenevad lihtsast keerulisemaks. Jah, tavaliselt on see nii, sest keerukus annab enamasti evolutsioonilise eelise. Kui aga keskkonnaolud muutuvad ning eeliseid pakub lihtsus, "taandarenevad" ka organismid lihtsamaks. Darwini teooriat "väljamõeldiseks" sellised ilmingud küll ei tee, kuna sobivad tegelikult teooriaga väga hästi.

Darwini teooria kummutamisest sõltuvad mõnel pool maailmas päris suured rahad (case in point: USA haridussüsteem...) ning seega pole imeks panna, et siiamaani leidub mõnes tagurlikus seltskonnas fanaatikuid, kes ikka ja jälle üritavad kriitikameeleta kergeuslikke veenda sada aastat tagasi edukalt ümber lükatud argumentidega.

Need Lõuna-Ameerika kivid ja potikillud... Ma ei jaksa loetlema hakata, mis sellise mõtlemise juures nihu on. Kui uskuda vanarahva kunsti ja jutte, suhtlesid ka muistsed eestlased kõnelevate madude ja muude loomadega, mõned oskasid lindude keelt, ja Hiina oli nii paksult lohemadudega asustatud, et polnud ruumi ümber pöörata.
Munk 23

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Munk 23 on Kolm Apr 08, 2009 7:42 am

Mitte, et see kõik kuidagi endatutvustamisega seonduks. Äkki lahke moderaator nihutab mitte-teemakohase keskustelu mujale?
Munk 23

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  zombelius on Kolm Apr 22, 2009 6:04 pm

kerttu olen, tartus, kes rohkem tahab teada kes, võib alati küsida (ka googeldada)
zombelius

Postituste arv : 20

Vaata kasutaja profiili http://nts.planet.ee/

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Laup Sept 26, 2009 1:10 pm

Tere. Mina olen Mormelar, pärit samast maakonnast kus Petski. Eks tutvuste kaudu siia sattusingi. Olen agar foorumikasutaja ja vaidleja, loodetavasti saab ka sellest kohast piisavalt elav keskkond, et mul jätkuks püsivust end siit leida.
Olen võrdlemisi ökoloogiliselt teadliku eluviisiga, seega rohkem oskan kaasa rääkida nendes teemades. Tuttavaid "vandenõuteoreetikuid" jagub ja eks nende kaudu olen paljudest asjadest teadlikumaks saanud, aga kipun uskuma pigem seda, mis mu varasemate uskumustega kokku langevad (a'la 9/11 on sisetöö) ning hoidun endale kindlat arvamust tekitamast asjade puhul, millest ma eriti suurt informatsioonihulka ei oma (a'la USA 30ndate majanduskriisi tagamaad).
Kogu selles teemas olen võrdlemisi noor ja roheline (njaa, päriselus kah) ning seega olen pigem eneseleidmise teel, kui teiste õpetamise omal.

Huvialadeks on papercraft (scrapbookid, postcrossing, swapid), rollimängud, lugemine, muusika, käsitöö. Tegelesin ka kooliajal pikalt väitlemise ja näitlemisega. Välimuselt olen mimm, kuigi vähe tumedam. Olen TÜVKA kaugõppe tudeng.
mormelar

Postituste arv : 65

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Nutcracker on Laup Sept 26, 2009 10:21 pm

Tere tulemast!
Me kõik oleme teadmiste ammutamise teel. Eks siis loeme, loeme ja küsime ja mõtleme...
Minu hobiks on pähkleid pureda Wink
Nutcracker

Postituste arv : 29

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  linde on Püh Sept 27, 2009 2:43 pm

Mida need ahvid metsas passivad veel, kui me väidegtavalt ahvist arenenud oleme?
linde

Postituste arv : 63

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Esm Okt 05, 2009 8:17 am

linde kirjutas:Mida need ahvid metsas passivad veel, kui me väidegtavalt ahvist arenenud oleme?

Seda nimetatakse kohandumiseks. Kes kolib maalt linna, kes linnast maale, kes on sunnitud seda tegema, see kohandub ja temast saab teine inimene. Ja seda aastate mastaabis. Evolutsioon on tuhandete aastate küsimus. Kui Su elu on ilus, soe ja hea, pole Sul vajadust muuta ei seda ega ennast.
Järeldus: Ahvidel on praegu metsas hea Wink
mormelar

Postituste arv : 65

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Tyler Durden on Laup Nov 28, 2009 12:29 am

Tervitus!
Olen Tyler Durden. Minust on tehtud film ka, nii et kindlasti on enamus rahvast minust kuulnud. Ja loodetavasti ainult head Smile Ega's midagi, jõudu ja jaksu kõigile!
Tyler Durden

Postituste arv : 81

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

- Similar topics