Priienergia - Freeenergy

:: Varia :: Muud teemad

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Priienergia - Freeenergy

Postitamine  Karmo on Teis Veeb 10, 2009 10:23 pm

Tere

Soovitan vaadata:
http://projectcamelot.org/brian_o_leary.html

Soovitan kuulata:
http://klassikaraadio.err.ee/helid?main_id=691573
http://klassikaraadio.err.ee/helid?main_id=700553

Jutu on siis maailmas leviva alternatiivsete energia tootmis süsteemidest. Tava meedias neid teemasid eriti ei käsitleta ja kui käsitletakse siis alati mingis "võimatu" võtmes. Arvan, et siia foorumisse võiks teha eraldi alateema kus inimesed saaksid linkida ja rääkida nendel teemadel.

Parimat
Karmo

Karmo

Postituste arv : 76

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Priienergia - Freeenergy

Postitamine  Pets on Teis Veeb 10, 2009 11:13 pm

Väga hea teema ja see on väga lahe, et keegi seda teemat Eestis ajab. Olen ka seda vähe uurinud ja on üks leht kust saab endale jooniseid ja õppevideosi vabaenergia mootorite jt. masinate ehitamiseks. Free Energy Motors and Generators
Meid rõhuv süsteem tahab inimesi võimalikult palju kõigest sõltuvaks muuta ja vabaenergia on üks tähtis asi tänu millele suudavad inimesed iseseisvust saavutada.
Pets
Admin

Postituste arv : 135

Vaata kasutaja profiili http://www.prison.planet.ee

Tagasi üles Go down

Postitamine  KuriVaiM on Kolm Veeb 11, 2009 10:14 pm

esmalt tuleks telekas pikkaks ajaks kinni panna
KuriVaiM

Postituste arv : 123

Vaata kasutaja profiili http://www.prison.planet.ee/

Tagasi üles Go down

Postitamine  PhiXion23 on Nelj Veeb 12, 2009 11:15 am

KuriVaiM kirjutas:esmalt tuleks telekas pikkaks ajaks kinni panna
100% nõus ..
Vabaenergia kohta nii palju ,et you tube-is on palju filme selle kohta... magnet mootor,veega sõitev auto..jms...
Muidgui eliidile see ei meeldi,nad ju teenivad nafta pealt raha Sad
PhiXion23

Postituste arv : 44

Vaata kasutaja profiili http://www.orkut.com

Tagasi üles Go down

Postitamine  ice on Reede Mai 29, 2009 1:41 am

vesiniku veest kätte saamine oli küll lihtne, sai natuke proovitud ja veest saab pauku teha
ice

Postituste arv : 24

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Kapa on Laup Mai 30, 2009 12:27 am

See on asi mida tuleb uurida Razz

Kapa

Postituste arv : 63

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Valgustatu on Nelj Juun 04, 2009 1:40 pm

Mul endalgi vesiniku eraldamise aparaadid olemas. Arendan süsteeme pidevalt, tahan jõuda sinnamaani, et saaksin öelda: mul on olemas HHO gaasil toimiv keevitus. Siiani on veel mingi väike lüli puudu, pole saanud veel soovitud gaasi kogust kätte. Paugutan veega juba ammu, aga pauk üksi ei tee midagi. Kui kellelgi on ideid, kuidas gaasi tootlikkust tõsta, andke teada. Mul on ideid palju, kuidas tavainimestele sellega elu odavamaks teha, puudu on vaid see pisike nüanss, mis mu masinad gaasiga korralikult varustataks.

Valgustatu

Postituste arv : 15

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Valgustatu on Nelj Juun 04, 2009 2:36 pm

Võtsin osa mõttetalgutest. Minu püstitatud teema oligi just vabaenergia ja eriti HHO gaas. Sealne kojavanem oli ülikooli proffessor, kes ei tahtnud midagi kuulda sellest, et vesiniku eraldamine veest on ääretult lihtne ning kõigile võimalik tegevus. Ta väitis mulle, et erinevad teadlased on üritanud seda teemat arendada, kuid see on siiani võimatu. Minu väidet, et mul need aparaadid olemas on, ta ei uskunud. Seetõttu juhtus nii, et minu püstitatud teema lükati kõige viimaseks ning sellest jooksis ta lihtsalt üle. Huvitav on see, et pärast arutelude lõppu oli minu ümber hunnik inimesi, kes tahtis asjast rohkem kuulda ning juhuse läbi oli üks mõttekojalisi minu kunagine bioloogia õpetaja, kes oli asjaga täiesti nõus. Tema sõnutsi on kogu loodus üles ehitatud lihtsusele ning tõi näiteks fotosünteesi. Ehk siis minu püstitatud teema äratas kõige rohkem huvi, kuid proffessorid surusid mind maha.
Ja mis on veel üks huvitav fakt- siiani pole minu teemapüstitust netti üles riputatud. Kõik teised teemad meie mõttekojast on olemas, minu omast aga ei midagi.
Solvuda ma sellise asja peale ei kavatse, kuna eeldasingi, et nii juhtub. Vähemalt oli mul julgust asi üles võtta ning tulla avalikkuse ette. Vähemalt 10 inimest oli sellest asjast huvitatud ja seegi on juba midagi.

Valgustatu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Kapa on Esm Juun 08, 2009 7:19 pm

Tore kuuldagi, et keegi vähemalt püüab. Eks üritatakse täiega peale astuda igaühele kes sõna sellistel teemadel ülesvõtab.
Igatahes ainult edu ja jaksu.
Kus sa mudu neid asju teostad, vaatama saab tulla? Smile

Kapa

Postituste arv : 63

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Valgustatu on Esm Juun 08, 2009 11:51 pm

Pärnus mul töötuba. Täna panime vee destilleerimise aparaadi ka püsti (samaka aparaat), nii et dest vesigi omast käest võtta. Aga kui on huvi asja vastu ja ehk ka mõni idee juurde tuua, võtan kõik ilusti vastu. Eks ma alles oma leiutaja karjääriga lapsekingades, aga väikestest asjadest võib ka suuri tulla. Vaja vaid visiooni ning tahet ja neid mul juba jagub.

Valgustatu

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

:: Varia :: Muud teemad