"Autorikaitse" ähvardas prison.planet.ee-d

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

"Autorikaitse" ähvardas prison.planet.ee-d

Postitamine  Pets on Teis Okt 07, 2008 8:44 pm

Kuna teen oma esimese postituse siia, siis tahaks kõigepealt tere öelda ja tänada kõiki, kes on foorumiga liitunud ning üldse lehe tegemisele ja levitamisele kaasa aidanud!
Ja ma tahaks rääkida toredast kogemusest, mis on seotud vangla planeediga. Nimelt panin selle lehe lingi Postimees online kommentaaridesse, artikli alla mis rääkis mikrokiipide kasutamisest. Veidi peale seda oli kommentaar kadunud ja mul postkastis järgmine kiri, mis tuli lehe kontaktivormi kaudu.

Tere!

Lõpeta koheselt selle lehe levitamine või oleme sunnitud selle koheselt
kõrvaldama.

Lugupidamisega,

EAKO peaekspert Erik Mandre
erik@eako.ee

Mõtlesin, et asi on David Icke raamatute materjali kasutamises ja võtsin Matrix kirjastusega ühendust ning küsisin neilt luba. Hr Mati Nigulil ei olnud selle vastu midagi ja ütles isegi, et kui vaja võib Ickelt endalt luba küsida. Niisiis kirjutasin EAKO peaekspert Erik Mandrele vastu, et mul on luba olemas. Üllatuseks sain vastu järgneva kirja:

Tervist

Kahjuks ei tea ma millest jutt käib ning Teie poolt viidatud kiri ei ole minu kirjutatud. Sooviksin teada, milliselt meiliaadressilt nn "Erik Mandre" Teile kirjutas.

Lugupidamisega

Erik Mandre
Eesti Autoriõiguste Kaitse Organisatsioon
Tegevdirektor
Tel: +372 6181101
Faks: +372 6181102
E-mail: erik@eako.ee
Web: www.eako.ee

Rääkisin talle loo ära ning peale seda kinnitas Hr Mandre, et ma võin kindel olla, et nemad ei ole mind hoiatanud ning nad ei kasuta üldse veebilehtede kontaktivorme. Ma ei tea siiamaani, kes selle kirja saatis ja miks, aga te võite ise järeldused teha! Wink
Pets
Admin

Postituste arv : 135

Vaata kasutaja profiili http://www.prison.planet.ee

Tagasi üles Go down

Re: "Autorikaitse" ähvardas prison.planet.ee-d

Postitamine  chumbawamba on Reede Okt 10, 2008 10:27 am

Paneb veidi hämmastama see lugu. Kuigi kindlasti saab teha loogilisi järeldusi. Smile

chumbawamba

Postituste arv : 5

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Kris on Laup Dets 27, 2008 12:22 am

Just postimehe kommentaaridest leidsingi selle lehel. Linkige linkige. Paljud, kes 'asja jagavad' lihtsalt ei ole vähese reklaami tõttu seda kohta üles leidnud. Tore oleks foorumis rohkem rahvast näha : )

Kris

Postituste arv : 23

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  PopolVuh on Nelj Jan 15, 2009 2:02 pm

Eks omad agendid on igale poole ennast kõvasti sisse söönud.
Selle lehe ähvardamine näitab ilmekalt, et on olemas kallutatud jõude.
Lisaks tean veel niipalju, et usa-s on moodustatud komisjonid ja palgatud inimesed, kes taolisi lehti Internetist on asunud kustutama.
Proovisin salvestatud linke uuesti läbi käia, osad on juba praegu -cannot be found error 404-

Aga õnneks on progress alanud ning see on peatumatu!
Me mõtleme, et pärisorjus on kaotatud, aga tegelikult on suur osa inimesi ikka veel orjad, kasvõi see tendents, et pangad on jätnud noortele inimestele, kes tahavad elu alustada, mulje, et oma elu saab alustada ainult pangaorjusse langemisega.
Kohtasin hiljuti ühte vana sõpra, kes samasuguse vea tegi. Ostis 3 miljoniga korteri (nüüd on selle hind kuskil 1,5), aga inimene on elu lõpuni ori, konkreetne ori

PopolVuh

Postituste arv : 8

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Shadow on Esm Sept 28, 2009 11:38 pm

Scary Sad
liikusid kollasest listist punasesse??? if u know what i mean Suspect
Shadow

Postituste arv : 9

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down