Anna oma hääl pederastia vastu!

:: Varia :: Muud teemad

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: Anna oma hääl pederastia vastu!

Postitamine  Tyler Durden on Teis Dets 01, 2009 5:23 pm

mormelar kirjutas:Reedene naisteleht tuletas meelde ühe toreda silmakirjalikkuse - (Eesti üks tuntumaid homovihkajaid) Märt Sults armastab lesbierootikat.
Ehk siis, tihti on meeste alust homoseksuaalsus väär vaid siis, kui see toimub meeste vahel Very Happy Minu arust juba see viitab pigem mingite salajaste fantaasiate või veidrate hirmude olemasolule, mitte maailmavaatele.

Jah, see on kahjuks tõesti nii, et vägagi paljud, kes ei salli pedesid, jumaldavad lesbisid. Arvan ka, et see on kuidagi silmakirjalik.
Tyler Durden

Postituste arv : 81

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Munk 23 on Kolm Dets 02, 2009 9:07 am

Vanglaplaneetlastel võib olla kõiksugu veidraid tõekspidamisi, aga mõned asjad, mida siin vist peaaegu keegi ei soovi, on valitsevate jõudude sekkumine eraellu, kodanike valikute piiramine, peavoolust erineva käitumise ja mõtlemise "korrigeerimine" ning elanikkonna üheülbastamine meelevaldsete ja põhjendamatute normide pealesurumise kaudu. Nii et siit Sa oma hirmudele ja vihale allakirjutajaid palju ei leia, teemaalgataja. Pigem vastupidi: mõni ehk annab pärast vaagimist allkirja hoopis uue partnerlusseaduse toetuseks.

Rohkem tolerantsi tähendab rohkem vabadust. Ja teemaalgatajal on juba praegu vabadus mitte vaadata multikaid, mitte töllerdada pasamarketis ja mitte osta poppe ajakirju. Ebakvaliteetne massimeelelahutus oli, on ja jääb, nagu oli, on ja jääb ka samasooliste inimeste abielu.

Muide, meeldetuletuseks: geiaktivistid pole juba kaks aastat pidanud vajalikuks Eestis rongkäike korraldada. Viimane Tallinn Pride toimus 2007. Kuuldavasti põhjendati paraadidest loobumist sellega, et Eestis pole neid enam vaja, kuna rahva teadlikkus on juba piisav. Siinset teemat lugedes tundub siiski, et peaks neil soovitama lippude all marssimise ja üldse aktiivsema teadvustamise jälle käsile võtta...
Munk 23

Postituste arv : 60

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Kolm Dets 02, 2009 2:34 pm

Olen kuulnud lugu, kuis miski kuberner või linnapea kuskil USAs oli miski aeg, kes võitles prostitutsiooniga, see oli tema põhieesmärk, oma linnas prostituutidest lõplikult lahti saada. Ja siis üks hetk jäi ta ise litsiga vahele.
Caps

Postituste arv : 164

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Tyler Durden on Kolm Dets 02, 2009 10:51 pm

Caps kirjutas:Olen kuulnud lugu, kuis miski kuberner või linnapea kuskil USAs oli miski aeg, kes võitles prostitutsiooniga, see oli tema põhieesmärk, oma linnas prostituutidest lõplikult lahti saada. Ja siis üks hetk jäi ta ise litsiga vahele.

Vahva lugu Very Happy Loen seda võib-olla jõuluvanale ette Very Happy

Viimati muutis seda Tyler Durden (Kolm Dets 02, 2009 11:44 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tyler Durden

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Tyler Durden on Kolm Dets 02, 2009 11:42 pm

Munk 23 kirjutas:Vanglaplaneetlastel võib olla kõiksugu veidraid tõekspidamisi, aga mõned asjad, mida siin vist peaaegu keegi ei soovi, on valitsevate jõudude sekkumine eraellu, kodanike valikute piiramine, peavoolust erineva käitumise ja mõtlemise "korrigeerimine" ning elanikkonna üheülbastamine meelevaldsete ja põhjendamatute normide pealesurumise kaudu. Nii et siit Sa oma hirmudele ja vihale allakirjutajaid palju ei leia, teemaalgataja. Pigem vastupidi: mõni ehk annab pärast vaagimist allkirja hoopis uue partnerlusseaduse toetuseks.

Nii, allkirjade kogumine, millest rääkisin, on läbi. Justiitministeerimumile edastati 5754 allkirja, millest 5295 oli antud jutualusel lehel elektrooniliselt.
Polegi väga paha, eksole Wink No kui ei leidnud siit rahvast juurde, siis ei leidnud Smile Ja kes tahab oma allkirja anda sellele teisele üritusele, see andku aga minna. Elu on näidanud, et kogu neid allkirju palju tahad, lõpuks pöördub tuul ikka sinna, kuhu kellumehed soovivad. Nii et see pedede värk surutakse rahva enamuse tahte vastaselt ikkagi ühiskonnale peale. Kuid see ei tähenda, et seda peaks aksepteerima Smile See tähendab hoopis seda, et seda ei tohi aksepteerida!

Munk 23 kirjutas:

Rohkem tolerantsi tähendab rohkem vabadust. Ja teemaalgatajal on juba praegu vabadus mitte vaadata multikaid, mitte töllerdada pasamarketis ja mitte osta poppe ajakirju. Ebakvaliteetne massimeelelahutus oli, on ja jääb, nagu oli, on ja jääb ka samasooliste inimeste abielu.

Rohkem tolerantsi tähendab, et varsti pole üldse enam mingit vabadust! Mis värk nende multikatega on? On ka häid multikaid Laughing Pasamarketiga läheb juba lugu keerulisemaks (isiklikud põhjused, mida ei sooviks siin foorumis arutada). Ei ostagi poppe ajakirju, kuid mul on ümberringi palju tuttavaid, töökaaslasi, tänavatel on kioskid, kus nende kaaned on ilusasti vaatevälja pandud, sama lugu pasamarketitega ja ma ei suuda alati pilku ära keerata õigel ajal...reaktsioon pole vist kiita Laughing Igatahes viibin tihti inimeste keskel, kes arutavad selle pläusti üle, mida nad on just lugenud. Ja ära soovita mul metsa minna ning erakuks hakata, see pole lahendus. Kerge selle ebakvaliteetse meelelahutusega pole, kuid võib-olla kunagi saab õhu puhtamaks. Ja seda samasooliste abielu õnneks veel paljudes kohtades pole ja loodetavasti ei tule ka Wink

Munk 23 kirjutas:

Muide, meeldetuletuseks: geiaktivistid pole juba kaks aastat pidanud vajalikuks Eestis rongkäike korraldada. Viimane Tallinn Pride toimus 2007. Kuuldavasti põhjendati paraadidest loobumist sellega, et Eestis pole neid enam vaja, kuna rahva teadlikkus on juba piisav. Siinset teemat lugedes tundub siiski, et peaks neil soovitama lippude all marssimise ja üldse aktiivsema teadvustamise jälle käsile võtta...

Kas nad tõesti pole pidanud vajalikuks neid loomastumise rongkäike enam korraldada või nad on hoopis kartnud oma ürituse turvalisuse pärast? Jah, see muudaks kindlasti minu meelsust, kui neid "toredaid" rongkäike tihedamini tehakse Laughing Ausalt öeldes on just need rongkäigud ühed olulised tegurid, mis tekitavad sallimatust pedede vastu. Eks mingi osa noori saab kindlasti ka ajupestud pedede poolt, kuid juurde saavad nad rohkem vaenlasi, kui pooldajaid. Ja nende sallimatus, kes varem juba varem vastu olid, suureneb. Ja see on ju täiesti loomulik protsess. Kui nad ei räuskaks oma jama nii palju ja tegeleks selle värgiga vaikselt, oleks palju vähem sallimatuid nende suhtes.
Tyler Durden

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Nelj Dets 03, 2009 12:37 am

Tyler Durden kirjutas:
Nii, allkirjade kogumine, millest rääkisin, on läbi. Justiitministeerimumile edastati 5754 allkirja, millest 5295 oli antud jutualusel lehel elektrooniliselt.
Polegi väga paha, eksole Wink No kui ei leidnud siit rahvast juurde, siis ei leidnud Smile Ja kes tahab oma allkirja anda sellele teisele üritusele, see andku aga minna. Elu on näidanud, et kogu neid allkirju palju tahad, lõpuks pöördub tuul ikka sinna, kuhu kellumehed soovivad. Nii et see pedede värk surutakse rahva enamuse tahte vastaselt ikkagi ühiskonnale peale. Kuid see ei tähenda, et seda peaks aksepteerima Smile See tähendab hoopis seda, et seda ei tohi aksepteerida!

Siit nagu kõlaks nagu idee, et kõik, mis ei lange Sinu arvamusega ühte, on i l m s e l g e l t meile Eliidi poolt peale surutud?
Tegelikult seda pole ju nii raske uskuda, et maailmas on olemas oma peaga mõtlevad inimesed, keda ei häiri naabrimehe keppimisobjektid ning kes usuvad inimõigustesse.
Sinu väljatoodud hääletajate arv on 0.4% Eesti ühiskonnast, kes oleks saanud seal oma allkirja anda. 0.4%. Mida täpsemalt see näitab? Naerukoht.
mormelar

Postituste arv : 65

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Tyler Durden on Nelj Dets 03, 2009 12:40 am

mormelar kirjutas:
Sinu väljatoodud hääletajate arv on 0.4% Eesti ühiskonnast, kes oleks saanud seal oma allkirja anda. 0.4%. Mida täpsemalt see näitab? Naerukoht.[/i]

See näitab, et inimesed on laisad Wink
Tyler Durden

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Nelj Dets 03, 2009 12:45 am

Laughing Laughing Laughing

Tegelikult ma tahaksin Sinu moodi olla. Küll võib olla hea ilmas elada, kui kõik käib vaid enda reeglite ja arvamuste järgi.
mormelar

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Tyler Durden on Nelj Dets 03, 2009 12:56 am

Võiks nii olla küll Smile
Tyler Durden

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Nelj Dets 03, 2009 2:34 am

Mul on ikka veel raske aru saada, et oletame, kui homode abielud ära keelataks, siis mis viisil see minu elu paremaks teeb?

Ma saan aru, et sinu elu, Dyler, teeb paremaks, sest sind ilmselgelt häirivad peded, hoolimata sellest, millise iseloomuga inimesed nad on, sinu jaoks on nad kõik värdjad ja pooled peded lisaks ka pedofiilid. Või midagi sa ütlesid, et need on lähedalt seotud. Sulle meeldiks, et sa ei kuuleks pededest enam mitte kunagi, sest tunned, et kui neist pidevalt kuuled, siis muutud miskil moel amoraalsemaks.

Aga kuidas muutub nende inimeste elu paremaks, kes on tolerantsemad ja kes ei pista oma nina teiste voodielusse? Ja isegi, kui nad meediast pidevalt pededest kuulevad, nagu sa ütlesid, et eliit surub peale, aga nad endiselt on tolerantsed ja lasevad teistel elada nii nagu teised heaks arvavad, kui nad kellelegi kurja ei tee.

On mehi, keda tõmbab teiste meeste poole ja nad ei saa sinna midagi parata. Kui neile seda keelata, siis võidab eliit, mitte rahvas, sest kellegi õigusi on jällegi piiratud. Ja kui siin eliidi ajupesust rääkida, siis mulle on jäänud hoopis mulje, et eliit üritab rahvast pedesid vihkama panna, sest nende huvides on igati rahvast lõhestada. Ja minu meelest on need, kes kirglikult vihkavad pedesid, justnimelt need, kes on selles osas ajupestud.

Viimati muutis seda Caps (Reede Dets 04, 2009 10:39 pm). Kokku muudetud 1 kord
Caps

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Tyler Durden on Reede Dets 04, 2009 12:44 am

Caps kirjutas:Mul on ikka veel raske aru saada, et oletame, kui homode abielud ära keelataks, siis mis viisil see minu elu paremaks teeb?

Seni pole veel nad tegelikult lubatud, igatahes mitte siin, nii et selle keelamise või mitte keelamiseni on veel aega.

Caps kirjutas:Ma saan aru, et sinu elu, Dyler, teeb paremaks, sest sind ilmselgelt häirivad peded, hoolimata sellest, millise iseloomuga inimesed nad on, sinu jaoks on nad kõik värdjad ja pooled peded lisaks ka pedofiilid. Või midagi sa ütlesid, et need on lähedalt seotud. Sulle meeldiks, et sa ei kuuleks pededest enam mitte kunagi, sest tunned, et kui neist pidevalt kuuled, siis muutud miskil moel amoraalsemaks

Ennekõike häirivad mind need paraadid ja see propaganda. Olen vastu samasooliste abielule ja laste adopteerimisele samasooliste paaride poolt. Muus osas olen valmis neid aksepteerima.

Caps kirjutas:Aga kuidas muutub nende inimeste elu paremaks, kes on tolerantsemad ja kes ei pista oma nina teiste voodielusse? Ja isegi, kui nad meediast pidevalt pededest kuulevad, nagu sa ütlesid, et eliit surub peale, aga nad endiselt on tolerantsed ja lasevad teistel elada nii nagu teised heaks arvavad, kui nad kellelegi kurja ei tee.

On mehi, keda tõmbab teiste meeste poole ja nad ei saa sinna midagi parata. Kui neile seda keelata, siis võidab eliit, mitte rahvas, sest kellegi õigusi on jällegi piiratud. Ja kui siin eliidi ajupesust rääkida, siis mulle on jäänud hoopis mulje, et eliit üritab rahvast pedesid vihkama panna, sest nende huvides on igati rahvast lõhestada. Ja minu meelest on need, kes kirglikult vihkavad pedesid, justnimelt need, kes on selles osas ajupestud.

Mina ju ka otseselt ei pista oma nina teiste inimeste voodiellu. Kui nad muidu ei saa, siis tegelegu sellega Smile Aga need inimesed, kellest rääkisid, need, kes on endiselt tolerantsed ja lasevad teistel elada nagu nad heaks arvavad, kui nad kellegile kurja ei tee, kaldun arvama, et nad kipuvad olema tolerantsed ka näiteks teiste ohtlike teemade suhtes nagu näiteks massiline immigratsioon.

Eliit hoiab teatud piirkondi stabiilselt väga halvas olukorras, laskmata neil sellest väljuda. Korraldatakse igasuguseid jamasid (erinevad relvakonfliktid näites), et inimestel seal elu raskem või võimatu oleks ja samal ajal pakub Euroopa Liit (Euroopa Riik) magusaid pirukaid, et need kannatavad inimesed siia tuua. Näiteks igale Iraagist või Sudaanist Euroopasse saabuvale immigrandile antakse 4000 € tervitusraha ja seda olenemata majanduslangusest! EL komisjoni koduleht. Nii see süsteem toimib ja toimib hästi, kellumehed saavad jälle oma tahtmise. On astutud samm lähemale juurte ja rahvuseta elanikonna poole. Aeg-ajalt on kuulda ka positiivsemaid programme siit-sealt Euroopa Liidust, näiteks Taani plaan on igale kohanemisvõimetule muulasele lahkumise eest 13 500 eurot maksta.
Asja serveeritakse rahvale sellises valguses, et me peame ju neid inimesi aitama, nemad ju pole süüdi. Seda tõesti, nemad pole süüdi, kuid neid sunnitakse kodumaalt lahkuma kunstlikult tekitatud probleemidega.

Aga ei saa ega tohi neid Euroopasse avalisüli vastu võtta. Sellega tekib/on tekkinud meeletu hulk probleeme. See on enesetapp. Teatud olukordades tuleb olla külmavereline. Tuleb üritada süsteemi vastu võidelda. Soovin, et need inimesed saaksid omal maal õnnelikult elada.

Need tolerantsed inimesed, kellest siin juba sai räägitud, kalduvad uskuma, et saavad neid sisserändajaid aidata, usuvad, et neid immigrante peab vastu võtma, hoolimata sellest, mis juhtub oma riigi ning rahvaga, naaberriigi ja selle rahvaga. Seega kogu oma tolerantsiga aitavad nad kinnistuda ideel, mida kutsutakse - NOVUS ORDO SECLORUM.

Seda pederastiapropagandat pean ma tõesti üheks plaani osaks.

Liigne tolerants on andestamatu nõrkus, mis võib maksta valusasti kätte.
Tyler Durden

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Reede Dets 04, 2009 1:55 pm

See ei käi küll päris selle teema alla kuid näiteks neegrite ja araablaste sissevoolu Euroopasse on lääneriigid ju ise põhjustanud. Kui neile makstaks nt kohvi, riisi jms kasvatamise eest õiglast tasu, siis ei oleks Aafrikas ka nälga nii palju. Demokraatia puudus neis riikides on tingitud pigem sellest, et lääneriigid ei tahagi seal demokraatiat tekkida lasta. Pukki pannakse tavaliselt diktaator, kellele on hea relvi müüa. Ja toiduabi mis Aafrikasse suunatakse on lääneriikidel tunduvalt lihtsam kinni maksta, kui lääne firmad maksta näiteks kohvi eest mõistlikumat hinda.

Formica

Postituste arv : 103

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Reede Dets 04, 2009 2:19 pm

Tyler Durden kirjutas:
Caps kirjutas:Mul on ikka veel raske aru saada, et oletame, kui homode abielud ära keelataks, siis mis viisil see minu elu paremaks teeb?

Seni pole veel nad tegelikult lubatud, igatahes mitte siin, nii et selle keelamise või mitte keelamiseni on veel aega.

Sellisel juhul, mis viisil see minu elu paremaks teeb, et see praegu keelatud on?

Tyler Durden kirjutas: Aga need inimesed, kellest rääkisid, need, kes on endiselt tolerantsed ja lasevad teistel elada nagu nad heaks arvavad, kui nad kellegile kurja ei tee, kaldun arvama, et nad kipuvad olema tolerantsed ka näiteks teiste ohtlike teemade suhtes nagu näiteks massiline immigratsioon.

Nii et peded on selles kah miskitmoodi süüdi? Või sellega seotud? Et need, keda peded ei häiri, neid ei häiri ka immigrandid. See on ju tohutu üldistamine ja mina sellist paralleeli ei tooks.

Tyler Durden kirjutas:Seda pederastiapropagandat pean ma tõesti üheks plaani osaks.

Eile lugesin Postimehest artiklit, et Vatikanis seal miski tegelinski teatas, et homod taevasse ei pääse. Vatikan on ju see kõige suurem illuminaatide pesa. Aga seda nad küll peale ei suru, et homoseksuaalsus on normaalne. Kes sul seda üldse peale surub ja kuidas? Kes teeb propagandat ja kuidas? Ja ära ütle, et peded ise oma paraadidega, räägime ikkagi püramiidi ladvikust.

Tyler Durden kirjutas:Liigne tolerants on andestamatu nõrkus, mis võib maksta valusasti kätte.

Ega sellepärast, et immigrantide vastu ei tohiks olla tolerantne ei peaks pedede vastu olema mittetolerantne. Miks neid samasse patta panna, täiesti erinevad asjad ju.
Caps

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Tyler Durden on Reede Dets 04, 2009 9:18 pm

Caps kirjutas:
Tyler Durden kirjutas:

Sellisel juhul, mis viisil see minu elu paremaks teeb, et see praegu keelatud on?

Ega see vist sinu elu teegi paremaks. Aga kas halvemaks teeb, et keelatud on?

Caps kirjutas:Nii et peded on selles kah miskitmoodi süüdi? Või sellega seotud? Et need, keda peded ei häiri, neid ei häiri ka immigrandid. See on ju tohutu üldistamine ja mina sellist paralleeli ei tooks.

Ei ole süüdi. Ei ole seotud. Saad aru küll, et ma pole midagi sellist väitnudki Smile Eks see üldistamine on, kuid sageli on sedasorti üldistusel kaalu.

Caps kirjutas:Eile lugesin Postimehest artiklit, et Vatikanis seal miski tegelinski teatas, et homod taevasse ei pääse. Vatikan on ju see kõige suurem illuminaatide pesa. Aga seda nad küll peale ei suru, et homoseksuaalsus on normaalne. Kes sul seda üldse peale surub ja kuidas? Kes teeb propagandat ja kuidas? Ja ära ütle, et peded ise oma paraadidega, räägime ikkagi püramiidi ladvikust.

Sa ju tead kellumeeste strateegiat, ühelt poolt õhutavad, teiselt poolt aga viibutavad näpuga. Nad mõistavad, et see pedendus on neile kasulik. Nad kasutavad selleks surumiseks parimat vahendit, mis eksisteerib ja mille üle neil on kontroll ehk siis massimeediat.

Caps kirjutas:Ega sellepärast, et immigrantide vastu ei tohiks olla tolerantne ei peaks pedede vastu olema mittetolerantne. Miks neid samasse patta panna, täiesti erinevad asjad ju.

Eks nad on erinevad muidugi, kuid neid kasutatakse sama eesmärgi nimel.
Tyler Durden

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Reede Dets 04, 2009 9:24 pm

Tyler Durden kirjutas:Ega see vist sinu elu teegi paremaks. Aga kas halvemaks teeb, et keelatud on?

Minu elu küll teeb. Mul on kahju nendest lastest, kes peavad taluma lastekodu õudusi ning ei saa olla koos vanemaga, kellega on eluaeg kasvanud ja keda armastavad, sest midagi on juhtunud selle vanemaga, kelle ametliku eestkoste all nad olid. Mul on kahju on sõpradest, kes tahaksid olla riigi ees samasugune võrdväärne armastajatepaar, nagu seda on enamus teisi.
mormelar

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Tyler Durden on Reede Dets 04, 2009 9:31 pm

Samal ajal, kui keegi on rõõmus, keegi kusagil nutab. Ja vastupidi. Nii see oli eile ja nii on see täna ja tõenäoliselt on see samamoodi ka homme. Ülehomse kohta ma ei tea.
Tyler Durden

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Reede Dets 04, 2009 9:51 pm

Ma ei hakka avalikult ütlema, mida ma arvan inimestest, kes on nõus süütuid lapsi elukestvatesse piinadesse saatma, sest talle ei meeldi mõte sellest, keegi kellelegi kakaauku paneb...

Huvitav Tylerisuguste vastuväide nt omasooliste lapsendamisele on ka see, et neid ju hakatakse norima. Minu arust tuleks siinkohal lapsed ära võtta ka vaestelt peredelt, alternatiivstiili viljelevatelt ning kindlasti ka üksikvanematelt. Sest neid v õ i d a k s e ju koolis norima hakata.
mormelar

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Tyler Durden on Reede Dets 04, 2009 10:02 pm

mormelar kirjutas:[i]Ma ei hakka avalikult ütlema, mida ma arvan inimestest, kes on nõus süütuid lapsi elukestvatesse piinadesse saatma, sest talle ei meeldi mõte sellest, keegi kellelegi kakaauku paneb...

Ära nüüd liialda Smile
Tyler Durden

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Reede Dets 04, 2009 10:28 pm

Ei liialda, mul on tutvusringkonnas täitsa isiklikud näited olemas nii sarnaste probleemide tõttu lastekodusse sattunud lastest kui ka lihtsalt statistikat lastekodulastest ja nende hilisemast toimetulekust, mis pole mitte ilus üleüldiselt. Õnneks on väga edukaid erandeid kah.
mormelar

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Reede Dets 04, 2009 10:35 pm

Caps kirjutas:
Tyler Durden kirjutas:Sellisel juhul, mis viisil see minu elu paremaks teeb, et see praegu keelatud on?

Ega see vist sinu elu teegi paremaks. Aga kas halvemaks teeb, et keelatud on?

Otseselt halvemaks ei tee, aga mäda ta ju on, et keelatud on. Inimesed peaksid olema vabad tegema mida iganes soovivad, kui nad sellega kellelegi teisele just kurja ei tee. Sa võitled siin inimeste vabaduse eest, aga arvad, et osade vabadust peaks ikkagi piirama, sest neile meeldivad samasoolised ja nad ei saa sinna mitte midagi parata. Tule taevas appi.

Tyler Durden kirjutas: Eks see üldistamine on, kuid sageli on sedasorti üldistusel kaalu.

Oskad sa mulle veel näiteid tuua, kus sedasorti üldistustel kaalu on, kui ütled, et lausa sageli. Mulle tundub, et üldistamisest saad siin ainult sina kasu, et meie küsimuste eest kõrvale põigelda.

Tyler Durden kirjutas: Sa ju tead kellumeeste strateegiat, ühelt poolt õhutavad, teiselt poolt aga viibutavad näpuga. Nad mõistavad, et see pedendus on neile kasulik. Nad kasutavad selleks surumiseks parimat vahendit, mis eksisteerib ja mille üle neil on kontroll ehk siis massimeediat.

Too mulle näiteks mõni uudis, kus kellumehed ütlevad, et homod tuleks rahule jätta, las teevad mis tahavad. Sellega sa pange panedki. Sa arvad, et kellumehed paiskavad meediasse uudiseid, et homod on pahad ja samad vennad kirjutavad ka artikleid, et homod tuleks rahule jätta. Kuigi tegelik reaalsus on see, et kellumehed kirjutavad ainult halba ja terve mõistusega ajakirjanikud on need, kes neid kaitsevad. Kurat saa juba ükskord aru, et homod on normaalsed inimesed, mitte psühhopaatidest perverdid. Kellumehed on su ajud homode suhtes küll täiesti sirgeks triikinud, mul pole siin teemas enam sõnagi öelda.
Caps

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Reede Dets 04, 2009 11:27 pm

Mis mõtet on sel teemal üldse vaielda? Minu arvamus on see, et kui homodele meeldivad oma sookaaslased, siis tehku omavahel mida tahavad. Kuid tehku seda ilma avaliku tähelepanuta. Laste adopteerimise võimalusest peaksid nad minu arvates loobuma. Pedofiilid tuleks aga tõepoolest kastreerida või siis ühiskonnast kõrvaldada.

Formica

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Laup Dets 05, 2009 12:04 am

Ma kujutan ette, kui pedofiilid kastreerida, sõidab neil katus veel kaugemale ära, vabadusse neid lasta ei tohiks. Ideaalis paneks psühholoogid neile mõistuse pähe, aga praegu on meil isegi psühholoogid ajupestud.

Homode suhtes minu poolest kasvatagu lapsi kah. Peaasi, et perekonnas armastus ja kõik õnnelikud. Ega lapsest seepärast homo ei tule. See, kas sind tõmbavad mehed või naised, see pole õpitav ega õpetatav, see on seletamatu tung.
Caps

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Tyler Durden on Laup Dets 05, 2009 12:10 am

Caps kirjutas:Otseselt halvemaks ei tee, aga mäda ta ju on, et keelatud on. Inimesed peaksid olema vabad tegema mida iganes soovivad, kui nad sellega kellelegi teisele just kurja ei tee. Sa võitled siin inimeste vabaduse eest, aga arvad, et osade vabadust peaks ikkagi piirama, sest neile meeldivad samasoolised ja nad ei saa sinna mitte midagi parata. Tule taevas appi.

Taevas ei tule appi ja põrgu ka mitte. Ei usu hästi, et sellist aega niipea oodata on, kus inimesed on vabad tegema, mida iganes soovivad, kui nad just sellega teistele liiga ei tee. See on esialgu kõigest utoopia. Lihtsalt idee. Aga võib-olla ka hoopis absoluutne tõde. Inimloomus pole aastatuhandete vältel kuigivõrd edasi arenenud. Loomulikult on sellele arengule julmalt kaikaid kodaratesse loobitud, kuid see selleks. Ega sa ometi arva, et kui Eliidi türannia täna purustatakse, siis leiad ennast homme hommikul ärgates paradiisist? Sa ei leia, võin sulle kinnitada.

Caps kirjutas:Oskad sa mulle veel näiteid tuua, kus sedasorti üldistustel kaalu on, kui ütled, et lausa sageli. Mulle tundub, et üldistamisest saad siin ainult sina kasu, et meie küsimuste eest kõrvale põigelda.

Oskan Very Happy

Caps kirjutas:Too mulle näiteks mõni uudis, kus kellumehed ütlevad, et homod tuleks rahule jätta, las teevad mis tahavad. Sellega sa pange panedki. Sa arvad, et kellumehed paiskavad meediasse uudiseid, et homod on pahad ja samad vennad kirjutavad ka artikleid, et homod tuleks rahule jätta. Kuigi tegelik reaalsus on see, et kellumehed kirjutavad ainult halba ja terve mõistusega ajakirjanikud on need, kes neid kaitsevad. Kurat saa juba ükskord aru, et homod on normaalsed inimesed, mitte psühhopaatidest perverdid. Kellumehed on su ajud homode suhtes küll täiesti sirgeks triikinud, mul pole siin teemas enam sõnagi öelda.

Eraldi ma ei viitsi sulle midagi otsima hakata, kuid vihjan sulle, et seda asja transporditakse meile sisse peamiselt EL-ist (mida juhivad põlledega kellumehed nagu sina tead ja mina tean). Palju on head, mida meile seal tuuakse?
Ma arvan, et nad kajastavad meedias seda ikka positiivses valguses. Aga need, kes näppudega viibutavad on näiteks need samad Vatikani härrad. Ja kindlasti tuleb ette selliseid juhtumeid, kus ühed ja samad inimesed kirjutavad lugusid samast asjast, ainult et ükskord ühe nurga alt, teinekord teise. Eks nad peavad tegema nii nagu neile dikteeritakse.
Miks sa vannud? Ja miks ma pean sellest aru saama, et peded pole psühhopaatidest perverdid? Selles suhtes, et mina isiklikult pole selliseid sõnu küll nende kohta kasutanud.
Kui palju või vähe nad minu juukseid triikinud on, seda teab ainult Allah Wink
Tyler Durden

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Arvamus

Postitamine  Tyler Durden on Laup Dets 05, 2009 2:47 pm

Veiko Rämmel: Homod pole normaalsed

Vastukiri Reimo Metsale. Jääb arusaamatuks, miks on üldse vaja võidelda kellegi vastu. Homoseksuaalid ega vabaabielus elavad isikud ei võitle mitte kellegi vastu, vaid küsivad riigilt võrdset kohtlemist ja sotsiaalseid tagatisi samasugustel alustel nagu see on täna võimalik abielus olevatel isikutel.

Loe edasi siit: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/article.php?id=27358777&l=fpOpinion
Tyler Durden

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Laup Dets 05, 2009 2:51 pm

Mind häirib pigem rohkem see artikkel: Gei: homode lapsendamisõigus on riigile vajalik

Formica

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

- Similar topics

:: Varia :: Muud teemad