D-vitamiinist

:: Varia :: Muud teemad

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: D-vitamiinist

Postitamine  Caps on Kolm Nov 25, 2009 12:40 pm

Elderm kirjutas:
Professori sõnul jäävad rahvameditsiini võtted uue gripi vastu siiski jänni ning haigestumise vältimiseks aitab vaid vaktsiin. .... Samuti ei toeta olemasolevad uuringud C-vitamiini või päevakübara preparaatide manustamist. «Praeguse informatsiooni kohaselt on C-vitamiini profülaktiline mõju minimaalne,» kinnitas Lutsar Tartu Postimehele.

Umbes, et ärge jumala eest mingeid vitamiine võtke... laske ainult vaktsiini teha... D- vitamiinist ei rääkinud ta midagi...

Kasutan WellNutrions vitamiinide ja muude lisaainete komplekti, seal omega3-e, kaltsiumi, veel mingit paarikümmet asja ja siis D3-e. Project Camelot'i tuli uus intervjuu D3-st, et päevane soovitatav kogus, kui on päiksevaene aastaaeg, on 5000 UI-d (UI on ühik), WellNutrionsi kodulehelt leidsin, et nende tabletis on 200 UI-d. No mis vitamiinikomplekt see selline on, Soome tehases tehtud ja uskusin kvaliteeti. Netis on müügis 5000-ste purgid, tiba üle soti maksavad. Apteeki pole veel uurima jõudnud minna. See, et rahvameditsiini ravi töötab ainult usul, see on tõepoolest äärmiselt läbimõtlematu lause.
Caps

Postituste arv : 164

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Kolm Nov 25, 2009 1:16 pm

Oi, pimesi ei tasu miskit uskuda. Kui võtta kätte suvaline vitamiinipurk apteegiriiulilt, mille kohal kõrgub suur silt "Loodusravimid", on seal tõenäoliselt sidusaineteks päris mitu erinevat sünteetilist ja ohtlikku E-d või muud ainet.

Kõike tuleb üle kontrollida, kui ainete tähendusi ei tea, kirjutad üles ja googeldad. Kahjuks leidub vitamiinides isegi selliseid aineid, mis takistavad vitamiinide omastamist.

D-vitamiiniga tasub ettevaatlik olla. D-vitamiini üleannustamine on kordades ohtlikum, kui selle vaegus. Iga inimene vastavalt oma toitumisharjumustele ja eluviisidele vajab erinevat annust. 5000, ma julgen öelda, sobib inimesele, kes elatub vaid valmistoidust ja veedab 95% ajast toas. See on juba natuke liiga suur kogus.
Lisaks tuleb arvestada seda, et me, eestlased, oleme juba väga pikka aega siin pimedas nurgas elanud ning meie keha on kohandunud väiksema D-vitamiini koguse peale, kuna me seda päikesest piisavalt ei saa. D-vitamiini leidub loomulikult väga vähestes toiduainetes, seega ei olegi me mõeldud seda kuskilt mujalt kui päikesest ammutama ning kuna meil siin päikest vähe paistab, ei ole see meie jaoks ka eluks nii oluline kui mõnele Itaalia kutile.
Emake Maa on siiski kõikvõimas ning meie kehale ei saa vajalikud olla ained, mida me loomulikul teel kätte ei saa.
mormelar

Postituste arv : 65

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  EstoniaKilluminati on Kolm Nov 25, 2009 4:10 pm

mormelar kirjutas:Oi, pimesi ei tasu miskit uskuda. Kui võtta kätte suvaline vitamiinipurk apteegiriiulilt, mille kohal kõrgub suur silt "Loodusravimid", on seal tõenäoliselt sidusaineteks päris mitu erinevat sünteetilist ja ohtlikku E-d või muud ainet.

Kõike tuleb üle kontrollida, kui ainete tähendusi ei tea, kirjutad üles ja googeldad. Kahjuks leidub vitamiinides isegi selliseid aineid, mis takistavad vitamiinide omastamist.

D-vitamiiniga tasub ettevaatlik olla. D-vitamiini üleannustamine on kordades ohtlikum, kui selle vaegus. Iga inimene vastavalt oma toitumisharjumustele ja eluviisidele vajab erinevat annust. 5000, ma julgen öelda, sobib inimesele, kes elatub vaid valmistoidust ja veedab 95% ajast toas. See on juba natuke liiga suur kogus.
Lisaks tuleb arvestada seda, et me, eestlased, oleme juba väga pikka aega siin pimedas nurgas elanud ning meie keha on kohandunud väiksema D-vitamiini koguse peale, kuna me seda päikesest piisavalt ei saa. D-vitamiini leidub loomulikult väga vähestes toiduainetes, seega ei olegi me mõeldud seda kuskilt mujalt kui päikesest ammutama ning kuna meil siin päikest vähe paistab, ei ole see meie jaoks ka eluks nii oluline kui mõnele Itaalia kutile.
Emake Maa on siiski kõikvõimas ning meie kehale ei saa vajalikud olla ained, mida me loomulikul teel kätte ei saa.

Nõus Very Happy
Tuleb süia neid toite mis on geoloogiliselt lähemal, sest kõik vitamiinid mida meil vaja on on neis olemas.
EstoniaKilluminati

Postituste arv : 189

Vaata kasutaja profiili http://change.planet.ee/

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Kolm Nov 25, 2009 5:02 pm

mormelar kirjutas:D-vitamiiniga tasub ettevaatlik olla. D-vitamiini üleannustamine on kordades ohtlikum, kui selle vaegus. Iga inimene vastavalt oma toitumisharjumustele ja eluviisidele vajab erinevat annust. 5000, ma julgen öelda, sobib inimesele, kes elatub vaid valmistoidust ja veedab 95% ajast toas. See on juba natuke liiga suur kogus.

Oled sa 95% ajast toas või õues, kevad-sügis-talv sa D3-e praktiliselt ei saa. Ütled, et D3-e vajab inimene, kes toitub ainult valmistoidust. 100 grammis lõhes on 600-1000 UI-d, sardiinis ja tuunikalas on 200-300 UI-d. Mujalt saab täiesti tühiseid koguseid. D3 on ääretult multifunktsionaalne kehas, seepärast ei tohiks ka öelda, et mõni seda vähem vajab või Eestlane harjunud vähese D3-ga. Üldse olen arvamusel, et isegi pealtnäha tervislikult toitudes ei saa inimene vajalikus koguses vajalikku staffi kokku, sest näiteks porgandis olevat 5X vähem vitamiine kui 50 aastat tagasi ja nii ka teistes viljades.

15-20 minutit päikese käes olles toodab keha 10 000-20 000 ühikut D3-e, üledoosi jutud on tulnud sellest, et 40 000 UI-d tapab roti, aga 75kg-se inimese tapmiseks peaks ta sööma 7 000 000 - 10 000 000 UI-d D3-e, mida vaevalt siin keegi ette kujutaks. D3 pidavat väga hästi seagripi ja üldse gripi vastu kaitsma, seega väga offtopic ka ei ole:)
Caps

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  EstoniaKilluminati on Kolm Nov 25, 2009 5:37 pm

Caps kirjutas:Üldse olen arvamusel, et isegi pealtnäha tervislikult toitudes ei saa inimene vajalikus koguses vajalikku staffi kokku, sest näiteks porgandis olevat 5X vähem vitamiine kui 50 aastat tagasi ja nii ka teistes viljades.

Huvitav kust need andmed pärinevad. Minuteada viljades on täpselt niipalju vitamiine nagu ennegi asi on lihtsalt selles et millisesse pinnasesse need viljad kasvama pannakse ja millega neid toidetakse. Neid andmeid ma peaksin tõeks vaid siis kui andmed pärinevad kuskilt supermarketist kilepakendatud toodete kohta ja võrreldud näiteks väiksemat sorti geofarmi toodanguga

Viimati muutis seda EstoniaKilluminati (Kolm Nov 25, 2009 5:43 pm). Kokku muudetud 2 korda
EstoniaKilluminati

Postituste arv : 189

Vaata kasutaja profiili http://change.planet.ee/

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Kolm Nov 25, 2009 5:42 pm

Kõik sõltub sellest kus porgandeid kasvatatakse. Näiteks supermarketitest müüdavad tomatid-kurgid päikest ei näegi. Kasvatatakse neid kunstvalguse ja mullaga, mis kiirendab nende kasvu. Kasulikke mineraale-vitamiine sisaldavad need mahekasvatatud tomatite-kurkidega võrreldes väga vähe.

Formica

Postituste arv : 103

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Kolm Nov 25, 2009 5:50 pm

Minu jaoks ainus tervistkahjustav asi pole teps mitte surm, pigem vastupidi.

D-vitamiin on teistest vitamiinidest erinev mitmes mõttes, ta on rasvlahustuv ja mõjub inimestele väga erinevalt. Siit tuleb see, et kes suudab kui kaua päikese käes olla, kuidas käitub Su peake ja kuidas nahk peale pikaaegset päike all viibimist. See lihtne näide tõestab, et ka D-vitamiini vajadus on meil erinev. Enda oma on üpris raske ja eksperimentaalne ära määrata, aga samas võimalik.
D-vitamiin ründab üleannustamise korral ennekõike luid ning ma ei tea, kuidas teistega, aga mul on neid veel vaja.
Puudus on kergesti tuvastatav ning sel juhul saab antud preparaati juurde tarbida, aga niisama moe pärast võtmine võib ühel ilusal päeval kurvalt lõppeda.
mormelar

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Elderm on Kolm Nov 25, 2009 8:07 pm

Mis Sa tahad siis öelda, et mitte üldse D vitamiini tarbida? Üledoosi (mina arvan) on praeguste vahenditega päris raske saavutada, kuna apteegis saadavates kapslites on antud vitamiini naeruväärselt vähe.

Elderm

Postituste arv : 41

Vaata kasutaja profiili http://www.youtube.com/TheElderm

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Kolm Nov 25, 2009 8:40 pm

Õnneks on meil Eestis saadaval ka väga palju PÄRIS vitamiine ja ekstrakte, mida, tõsi küll, apteegist ei saa.
Sellise multivitamiini koguse juures on see muidugi sama hea kui mitte midagi.
Ma ütlen seda, et see, kas ja kui palju D-vitamiini juurde võtta, sõltub eluviisist ja aastaajast ning inimesest. Ei tasu D-vitamiini jumalaks pidada.

Ja suured kalad, ps, on tänapäeval üpris raskemetalli täis, nii et neid ei tasu tihti süüa.
mormelar

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Elderm on Kolm Nov 25, 2009 9:06 pm

mormelar kirjutas:
Ja suured kalad, ps, on tänapäeval üpris raskemetalli täis, nii et neid ei tasu tihti süüa.
Shocked Millist täpsemalt? Ise söön põhimõtteliselt iga päev peale trenni tuunikala vees...

Elderm

Postituste arv : 41

Vaata kasutaja profiili http://www.youtube.com/TheElderm

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Kolm Nov 25, 2009 9:14 pm

Kõige ohtlikum neist on elavhõbe, see kontsentreerub kalades ning seega tundmatu päritoluga kala tihe söömine võib osutuda üsna ohtlikuks. Eestis nt on vees raskemetallide sisaldus üsna normi piires, seega kodumaine toodang on kõige ohutum, aga maailmas on küllalt kohti, kus liig palju leidub vees ohtlikke aineid. Kalad on nagu elavad käsnad, nad imevad seda reostust endasse ja kunagi ei tea, palju ta kinnipüüdmise ajaks väljutanud on. Eriti ohtlik on suurte kalade söömine rasedale, kuna elavhõbe pääseb läbi platsenta.

Ma ei ütle, et kala nüüd täiesti söömata tuleks jätta, aga seda tuleb tarbida mõistlikult vähe, näiteks korra nädalas, ja võimalikult kodumaiselt.
mormelar

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Nelj Nov 26, 2009 11:54 am

Elderm kirjutas:
mormelar kirjutas:
Shocked Millist täpsemalt? Ise söön põhimõtteliselt iga päev peale trenni tuunikala vees...

Soovitan sul selle tuunikala söömise lõpetada. Olen kuulnud, et tuunikala kogub endasse kohe eriliselt tihedalt saasta võrreldes teiste kaladega. D3 vitamiinist natuke lisa: http://www.youtube.com/watch?v=rF8dv637O8E
Caps

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Nelj Nov 26, 2009 12:12 pm

Mida siis üldse süüa? Või peaks söömise üldse ära lõpetama?

Formica

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Nelj Nov 26, 2009 12:19 pm

Ma usun, et kui Sa seda lauset teist korda loed, saad ise ka aru, et rumal ja mõttetu mõnitamine.
Ning see, mida Sina sööd, mind konkreetselt üldse ei puuduta Smile
mormelar

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Nelj Nov 26, 2009 12:21 pm

Mõnitada pole kedagi üritanud. Lihtsalt tekkis küsimus, et mida te siis üldse sööte kui kõik kahjulik on?

Formica

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Nelj Nov 26, 2009 12:58 pm

Mina ei tõmba suurte kalade ja "kõige" vahele võrdusmärki. Aga Sina võid seda muidugi teha.

Mina toitun võimaluste ja kättesaadavuse piires mahedalt ning ülejäänud asjad on lihtsalt võimalikult ohutud.
mormelar

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  ice on Nelj Nov 26, 2009 3:03 pm

D3 kohta mainiks igaksjuhuks ära kui keegi kursis pole et see on vitamiin mille keha ise toodab kui päikest saab. Uuringu järgi oli 95% naistel see alla normi ja eesti laiuskraadil on see number veel kõrgem, siin ei ole ju talve perjoodil päikest ja sellest ka haigused just talve perjoodil.

Keha ise toodab seda 20 minuti jooksul päikese käes 20 000 iu-d
Toidust seda prakriliselt ei saa, klaasis piimas on 100 iu-d, munas on ja päevane norm peaks olema 4000-5000 iu-d olenevalt kaalust siis.
Eestis müügil olevatest kangemad olid 200 iu-d nii et arvestage ise palju süüa tuleks neid.

Siin siis ka üks delfi uudis

D-vitamiini puudus vaevab kogu maailma inimesi

http://forte.delfi.ee/news/teadus/article.php?id=24343793

Vaata järgmine video ära et teada saada kuidas sa saad seda arstil lasta testida ja üldine teaduslik info asjast.
Seal on vaja kaks testi teha tegelt, vaevalt et arstid isegi seda jagavad.

http://www.ustream.tv/recorded/2332513

Ja lisaks veel D3 kohta et läbi akna see ei toimi ja toimib just vastupidi kuna klaas filtreerib vajaliku UVB välja ja laseb kahjuliku UVA mis põhjustab vähki läbi.

http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/05/12/shocking-update-sunshine-can-actually-decrease-your-vitamin-d-levels.aspx

Lisaks veel et kui keegi tellib d3-e või muid vitamiine väljaspoolt eestit (nt ebay.co.uk) siis selleks on vaja kas eriluba(kooskõlastada) või lasta mõnel inimesel saata või öelda müüjale et märkitaks kirjale peale nagu tuleks eraisikult kuna online poodidest on Eestis keelatud ravimeid tellida ja ka vitamiinid loetakse siin ravimiks. Kui seda mitte teha jäätegi tõenäoliselt oma pakki ootama kuna see saadetakse tagasi.

Endal on küll piisavad kogused varutud ja probleemi pole kui aga ükspäev asi väga tõsiseks läheb siis seda pole enam suure tõenäosusega kuskilt võttagi.
Peaks olema ka võimalus seda UVB lampst saada oga poole jõudnud seda lähemalt uurida, nagu ütlesin klaas seal vahel filtreerib vajaliku välja ja laseb kahjuliku läbi nii et tõenäoliselt on see ka solaarjumis käiate nahavähi problee - klaas seal vahel just ja õige kreemi mitte kasutamine.

Kusjuures munas on olemas vägagi vajalikud ained nii vitamiinid (ka omega3 ja b12) kui proteiinid nii et muna joomis jutt mäda ei ole ja keedu või prae oma sobib ka, värskel toidul alati enrgia sisaldus suurem, mida rohkem küpsetada seda väiksemaks jääb. Banaan on ka samamoodi vägagi kasulik ja muidugi enamus muid puuvilju. Tegelikult on ka tähtis jälgida, et keha liiga happeline ei oleks ja kergelt leeliseline, pikk jutt oleks aga see on vägagi vajalik(ok , paari sõnaga see aitab verel hapniku paremini vastu võtta ja mida rohkem hapniku seda tervem, energeetilisem inimene.Praegune planeedi hapniku tase on liiga madal ja keha vajab rohkem hapniku, aitavad ka iseegi sügavalt sisse hingamised et jõuaks palju hapniku verre, ka võiks soovitada hapniku kondensaatorit mis siis lisaks toas olevale hapnikule seda juurde. Üldiselt on nii et see on ka päris mitmete ravide aluseid. Nimelt meile kahjulikud bakterid elavad hapnikuta ja hapniku rikkas keskonnas nad hävivad, samas vere punalibled paljunevad, selleks et hästi see toimiks peab olema B12 tase piisav(see on vastutav nii raku kui dna pooldumise eest, närvisüsteem jne).
Siis lisaks veel et toa lilled ja eriti palju neid ei ole hea magamis toas kuna öösel taimed toodavad co2-te mitte hapniku.

Ühesõnaga on vaja korralikult töötavat imuunsüsteemi.
Märksünadeks mida võiks uurida on siis Vitamiin D3 , Cordyceps Sinepsis, MMS , Hulda Glark (Zapper, vaadata ka videosid kuidas ta töötab ja kust teame meditsiinis kerdinaalselt erinevad diagnoosid tulevad, raamat on tal kirjutatud "Cure for all diseases"), Puhas vesinik peroksiid ja nimekiri ei lõppegi tegelikult (asjad siis ise läbi testitud, katsetatud, ei ole suvaline kokku lahmitud tekst kellegi arvamusest)
PS! Kindlasti satute kokku paljude selliste lihtsate töötavate vahendite puhul et tegu on scammiga siis tegelikult see nii ei ole ja on inimesed lihtsalt kes on ravimifirmade palgal ja levitavad nimelt valeinfot, teada küll mix

Siia veel üks huvitav link http://www.ustream.tv/recorded/2333128
ice

Postituste arv : 24

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  ice on Nelj Nov 26, 2009 3:10 pm

mormelar kirjutas:Minu jaoks ainus tervistkahjustav asi pole teps mitte surm, pigem vastupidi.
D-vitamiin ründab üleannustamise korral ennekõike luid ning ma ei tea, kuidas teistega, aga mul on neid veel vaja.
Puudus on kergesti tuvastatav ning sel juhul saab antud preparaati juurde tarbida, aga niisama moe pärast võtmine võib ühel ilusal päeval kurvalt lõppeda.

Sina peaksid kindlasti eelnevast postist infi ära vaatama d3 kohta.
Seal on asi vägagi teaduslikult katsetatud 10 aasta jooksul saksamaa haiglates ja mujal ning osad katsed mis tehti 100 000 -iud inimestel nädala jooksul küll midagi ei põhjustanud.
See käib ikka keha kaalu järgi ja võibolla tõesti tapaks hiire.

Päikse käes olemine sõltub ikka palju naha tüübist ja mida kui palju ta läbi laseb.
ice

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Nelj Nov 26, 2009 9:15 pm

Esiteks suured vabandused, olen oma peas segamini ajanud inimesele vajaliku B ja D vitamiini koguse. 5000 on D-vitamiini puhul tõesti normaalne kogus, B puhul oleks see üleannustamine.

Ma ei ütle, et inimene ei vaja D-vitamiini, see oleks ju absurd. Küsimus on selles, kas on seda vaja (sünteetiliselt) juurde võtta ning kui palju.
Esiteks, inimesed ei tee tihti vahet D2 ja D3 vitamiinil, millest esimene on kahjulik ja sünteetiline ning takistab teise, vajaliku, omandamist. Mõned vaktsiinid, muuseas, sisaldavad D2.
D3 saame me päikesest ja teataval hulgal ka toidust, rohkem leiab seda näiteks suurtes kalades, töötlemata-koorimata piimas-piimatoodetes ning munas. Ühesõnaga, kui toitud mitmekesiselt ja naturaalselt, tarbid eelmainitud tooteid, saad oma D-vitamiini koguse ilusti kätte. Piisama pidi muuseas kahest teelusikatäiest võist, et saada päevane annus (seda ei julge kindlalt väita, teaduslikku tausta pole leidnud). Siin tekibki vahe sellest, et piimal ja piimal on vahe, poepiimas on tõesti olematu kogus D-vitamiini. Ma räägin ikkagi päris piimast. Muna puhul tuleb lisaks tema kasulikkusele arvestada ka seda, et muna on raskesti seeditav toit ning mõjutab Su organeid, seega muna ei tohiks olla igapäevane toit.
Tsitrusekstraktid on ka väga kasulikud ning hoiavad Su regulaarselt tarbimisel täiesti terve ja vastupanuvõimelisena, aga liiga suur kogus võib Su hetkega tappa. Asi pole nii lihtne, et kui on hea, siis söö terviseks. Siit ka kalanäide - vali ise, kas jääd ilma D-vitamiinist ja hoiad oma keha ka elavhõbedast eemal või võtad mõlemat korraga. Väikeses reguleeritud koguses kalas pole muidugi midagi halba, terve inimese organism suudab selle suurt kahju tegemata väljutada.

D-vitamiini üleannustamine on kordades ohtlikum kui selle vaegus, nagu ma juba ennegi rõhutasin. Seega ma lähen iga kell välja riski peale, et mul jääb seda natuke puudu, kui et saab liiga palju. Ma ei mõista seda võrdlust, et kui ei tapa, siis järelikult pole hullu. Minu jaoks on erinevad tervisekahjustused palju hirmutavamad, kui surm.

Ma olen lugenud palju ja ma mõtlen palju artikleid, uuringuid ja infot D-vitamiini kohta, kuna mul oli vaja otsustada, kas manustada seda teisele inimesele või mitte. Ma ei räägi seda juttu moe pärast, see on minu eri materjalide läbi töötamisel kujunenud arvamus.
Ja ma ei sunni seda kellelegi peale. Aga on üsna veider lugeda, et sellises foorumis, mis põhineb maailmakorras kahtlemisel, peetakse korraga mingit arstide väidet ääretult tõeseks. Igal mündil on mitu külge ning inimene valib endale sellest sobivama, mina lihtsalt pakun oma nägemust.
mormelar

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  ice on Nelj Nov 26, 2009 11:11 pm

mormelar kirjutas:Esiteks suured vabandused, olen oma peas segamini ajanud inimesele vajaliku B ja D vitamiini koguse. 5000 on D-vitamiini puhul tõesti normaalne kogus, B puhul oleks see üleannustamine.

A vitamiin on üleannustamisel veel ohtlikum ja selle puudumine pärsib jälle muude vitamiinide kaasa arvatud D3 imendumist. Samamoodi ka D2 mis on minu silmis jama ja kõlbab kasutada kui ona vaja valida kahe kehvema varjandi vahel.

mormelar kirjutas:
Aga on üsna veider lugeda, et sellises foorumis, mis põhineb maailmakorras kahtlemisel, peetakse korraga mingit arstide väidet ääretult tõeseks. Igal mündil on mitu külge ning inimene valib endale sellest sobivama, mina lihtsalt pakun oma nägemust.

Arstid on ikka väga erinevad ja tasub ikka hoolega vaadata kelle juttu üldse mõtet kaaluda, samas ka erinevate katsete läbiviimisel kasutatud detaile-need ütlevad teine kord rohkem kui katse.
NN Regulaar arstide puhul on probleem et tegutsevad nn manuali ja ettekirjutiste järgi mitte ei õpi ise oma käe peal juurde, katseta erinevaid asju ja jaga oma vahel infot et lõpp tulemus oleks parem.

Tegelikult on olemas juba seadmed millega ei lähe ühtegi ravi ega medikamenti vaja , need loevad lihtsalt su infovälja ja parandavad selle. See mis on infoväljas kajastub hiljem ka füüsilises.
Ei ole ka meeletu kallid aga pole jõudnud veel katsetada ja lähemalt tutvuda.
ice

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

:: Varia :: Muud teemad