Hüpnoosi all eelmistesse eludesse

:: Varia :: Muud teemad

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Hüpnoosi all eelmistesse eludesse

Postitamine  Caps on Kolm Okt 14, 2009 1:57 pm

Seda valdkonda ei ole siin foorumis vist veel puudutatud ja tegin nüüd teema, sest see võib suurest pildist päris mõjuv puzzletükk olla. Ca 30 aastat tagasi avastas Michael Newton juhuslikult, et inimimest saab hüpnoosi all eelmistesse eludesse viia ja ka elude vahelisse ellu. Ta on õpetanud ka teisi hüpnoterapeute seda tegema ja Tallinnaski on inimesi, kes tema koolituse saanud.

Michael Newton räägib oma avastustest siin (ära kohe vaatma hakka):
http://www.youtube.com/watch?v=0QDT58Q6Zxo

Tema raamatuid on võimalik osta siit. Need on päris huvitavad, dialoogivormis tema patsientidega:
http://www.rahvaraamat.ee/index.php?id=62&no=R025964
http://www.rahvaraamat.ee/index.php?id=62&no=R038280

Tallinnas tegutsevad hüpnoterapeudid. Allpool on hinnakiri:
http://www.holistictherapy.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=72&Itemid=55
Neid terapeute on seal tegelikult 12, aga veel paar aastat tagasi oli 2 - Marina Paula Eberth ja Tiina Mariam Reinsalu, seega julgen soovitada neid kui kogenumaid. Marina on saanud Michael Newtoni koolituse.

Mis minu silme ette aga eile sattus on ühe teise hüpnoterapeudi, Dolores Cannon'i, kes ka üle 30 aasta sellega tegelenud, intervjuu Coast to Coast'is. Ta räägib seal, mis maiadega juhtus ja mis juhtub 2012. Informatsioon pärineb hüpnoosi all olevatelt inimestelt. 7/12 räägib sellest lähemalt, aga soovitan algusest peale kuulata.
http://www.youtube.com/watch?v=C_UnXnqCACY
Caps

Postituste arv : 164

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Hüpnoosi all eelmistesse eludesse

Postitamine  Caps on Kolm Okt 21, 2009 7:09 pm

Lähengi nüüd kas sel nädalavahetusel või järgmisel reedel hüpnoterapeudi juurde. Viib mind mu eelmisesse elusse. Tahtsin muidu hingerännakule, kus näen üldpilti oma kõikidest eludest ja tripin elude vahelises maailmas ringi ja saan teada, kes muga samast hingegrupist on praeguses kehastuses jne.. oleks kohtunud oma kõrgema minaga ja oma kaitseingli ja õpetajaga.. a see pidavat nii diip olema, et ta esimese korraga ei tee seda kellelegi.. eks jagan siin muljeid siis hiljem Wink
Caps

Postituste arv : 164

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Kolm Okt 21, 2009 7:17 pm

Väga huvitav teema, jääme muljeid ootama! Smile

Formica

Postituste arv : 103

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Kapa on Nelj Okt 22, 2009 4:29 pm

Igatahes...anna aga teada kuidas läks, sest mõtlesin isegi seda proovida

Kapa

Postituste arv : 63

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Karmo on Laup Okt 24, 2009 11:40 am

Caps kirjutas:Lähengi nüüd kas sel nädalavahetusel või järgmisel reedel hüpnoterapeudi juurde. Viib mind mu eelmisesse elusse. Tahtsin muidu hingerännakule, kus näen üldpilti oma kõikidest eludest ja tripin elude vahelises maailmas ringi ja saan teada, kes muga samast hingegrupist on praeguses kehastuses jne.. oleks kohtunud oma kõrgema minaga ja oma kaitseingli ja õpetajaga.. a see pidavat nii diip olema, et ta esimese korraga ei tee seda kellelegi.. eks jagan siin muljeid siis hiljem Wink

Tundub päris huvitav temaatika - kui saad sealt positiivse elamuse siis panen ka ennast järjekorda bounce

Karmo

Postituste arv : 76

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Ei soovita

Postitamine  pops on Laup Okt 24, 2009 6:20 pm

Sul ei ole mingit tõestust, et hüpnoosi all saadud informatsioonil on midagi pistmist sinu eelmiste eludega, sa ei tea kust see info tuleb. Vaimse maailmaga ei maksa mängida, võib probleemid kogu eluks kaasa saada.

pops

Postituste arv : 8

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Püh Okt 25, 2009 12:57 am

Millised probleemid?

Formica

Postituste arv : 103

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  mormelar on Püh Okt 25, 2009 1:58 am

Mina isiklikult ka ei usu sellesse.
Sa ei saa ju kunagi p ä r i s e l t teada, et see kõik ka nii oli. Et see pole Su oma alateadvuse haiglaslik sünnitis või isegi soov. Või et selle terapeudi näol pole lihtsalt tegemist väga osava projekteerija või istutajaga.
Ma usun, et see on huvitav kogemus, aga ma ei suudaks seda eal tõsiselt võtta.
mormelar

Postituste arv : 65

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  pops on Püh Okt 25, 2009 2:17 am

Nii palju kui ma olen seda teemat uurinud ja selle üle mõelnud, siis vaimne maailm on täis igasuguseid olendeid, kes innukalt otsivad inimestega ühendust, et neil siis suud ja silmad täis valetada. Suur hulk on igasuguseid raamatuid, kus kirjeldatakse segaseid süsteeme dimensioonidest ja reinkarnatsioonidest ja nii edasi. Minu meelest hüpnoos on selline vägisi meetod, millest pole lootagi, et võiks tõelise tarkusega kokku puutuda.

Probleem on selles, et hüpnoos võib neile eksitajatele vaimudele ukse avada, katsu siis neist lahti saada.

pops

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Kapa on Püh Okt 25, 2009 4:39 pm

Tegelt on palju asju, mida me ei suuda teadvustada ega arvestada ja kipume kõike läbi mõistuse analüüsima.
Ärge võtke asju ainult mõistuse piirides. Seal kus pole mõistust, ei tähenda, et pole elu - teadvust.
No kui eelmiste kogenejatega pole olnud probleeme - vastasel juhul nad oleksid probleemidest, mida kirjeldate, ju teadlikud? - siis ei näe mina põhjust miks mitte proovida.
Kui ei proovi, siis teada ei saa.
Kuna hüpnoosi mõjul sa ei kommunikeeri mõistusega, sest see on välja lülitatud, mis ongi hüpnoosi võti, siis ei saa ka võtta asju mõistusega.
Vahet ei ole, kas sa usud üht või teist juttu, sest kuna uskumine on kahtlemine ja kahtlemine on mõistuse oma vili, siis sel momendil kui su mõistus on väljalülitatud, sa ei usu, ega arva, ega mõista, vaid sa tead.
Ja sa ei tea seda mõistusest, vaid teadmisest.
Ma arvan, et sealpool piire ei ole kahtlusi - sa lihtsalt tead.

Aga siiski, ma ei ole seda ise proovinud ja ei ütle mis on õige või vale ning kuna ma kirjutan mõistusest siis ma ainult ARVAN.
Lihtsalt võimalus on nii ja võimalus on naa pidi.

Ja nagu öeldakse, parim teadmiste omandamine käib läbi katsetuste.

Kapa

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  pops on Esm Okt 26, 2009 7:44 pm

Kogemuse valimine parimaks teadmise allikaks on ka mõistuslik valik, nii et ega ratsionaalsusest ei pääse. Muidugi võib lasta selle valiku teistel ära teha, neil kes mingit kogemust propageerivad, kuid tagajärjed tuleb siiski endal kanda.

Olen nõus, et hüpnoosi ajal on mõistus välja lülitatud, aga see ei tähenda, et see jõud, mis uinunud teadvust mõjutab, ei oleks ratsionaalne. Näiteks illuminaadid kasutavat oma jüngrite treenimisel (programmeerimisel) massiivselt hüpnoosi, kusjuures programm on muidugi ülimalt ratsionaalne, kuid programmeritud inimene ise seda programmi ei teadvusta, ta vaid käitub selle järgi, see näib talle kindla teadmisena, mis lihtsalt on. Samal moel mõjutab inimesi ka näiteks televiisor: viib inimese kergesse hüpnoosiseisundisse ja läheb mõistusest mööda. Ja varsti hulk inimesi teabki ühtemoodi, kes on parasjagu vaenlane ja keda on parasjagu vaja tappa -- nii et võitlus uue maailmakorraga on võitlus igasuguste hüpnoosi vormide ja vahenditega, et inimesed võtaksid mõistuse taskust välja ja kasutaksid mõistust seal, kus on mõistuse koht, ja tundeid seal, kus on tunnete koht. Selline on minu arusaam.

pops

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Karmo on Nelj Nov 05, 2009 4:00 pm

Caps kirjutas:Lähengi nüüd kas sel nädalavahetusel või järgmisel reedel hüpnoterapeudi juurde. Viib mind mu eelmisesse elusse. Tahtsin muidu hingerännakule, kus näen üldpilti oma kõikidest eludest ja tripin elude vahelises maailmas ringi ja saan teada, kes muga samast hingegrupist on praeguses kehastuses jne.. oleks kohtunud oma kõrgema minaga ja oma kaitseingli ja õpetajaga.. a see pidavat nii diip olema, et ta esimese korraga ei tee seda kellelegi.. eks jagan siin muljeid siis hiljem Wink

Kas käisid siis? ja kui käisid siis mis muljed jäid?

Karmo

Postituste arv : 76

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  linde on Püh Nov 08, 2009 10:01 pm

Vaatan, et Caps, kas pettus või on veel teises dimensioonis et ta meiega muljeid ei jaga... Smile
linde

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

:: Varia :: Muud teemad