tänapäeva filmid

:: Varia :: Muud teemad

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

tänapäeva filmid

Postitamine  linde on Laup Sept 12, 2009 9:15 pm

Mina olen suur kinosõber ja olen palju sellel aastal kinos käinud. Ma olen märkanud, kuidas filmid on muutunud võrreldes mõne aasta taguste filmidega. Kas teile ei tundu nii? Väga paljud filmid räägivad inimeste vangistamisest, maailma lõpust ja üleüldse näitavad sünget maailma. Näiteks eile vaatasin filmi, kus läbi naotehnoloogiliste süstide ajju, olid vangid sunnitud olema nagu Sims-i mängus. Allusid arvuti taga inimestele, kes nad ostnud on ja nendega sõda isegi pidasid. Seega tundus see nii hea musternäidis, kuidas läbi filmide proovitakse inimesi mõjutada, et leppida sünge tulevikuga. Süngeid filme pidevalt vaadates, võibki inimese alateadvusse talletuda, et selline reguleeriv ühiskond on normaalne. Kui filmid oleks vanalaadsed edasi, siis aga tekiks inimesel kahtlus ja ta hakkaks tegutsema. Tõesti, filmid on väga muutunud...vähemalt kindalsti need, mida kinodes näidatakse. Ma olen üldse filmide kulge jälginud ja proovinud mõistatada kuidas nende abil inimesi mõjutatakse. Ikkagi ju Hollywood on juutide käes.
Ah ja üks asi mis on suur inimese võimete piiraja olevat õlu. See pidi inimese loidseks ehk tegudevõimetuks tegema. Töö...telekas ja õlu...uni...tööle...teleka ette...magama. Psüühikat häirivat seega samuti. Seega Enne viin, kui õlu. Viina iga päev ei jooks, kui pole joodik just, aga õlut ju ikka võib rüübata. Seega ideaalne kooslus.

Hea meelega tahan kuulata teiste arvamusi, et mõtteainet leida. Smile)
linde

Postituste arv : 63

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: tänapäeva filmid

Postitamine  Karmo on Püh Sept 13, 2009 9:22 am

Ise ka suur kino "fänn" ja tõesti palju selliseid filme kus räägitakse tulnukatest, maailmalõpust ja masside kontroll mehanismidest.

Ühe teooria kohaselt on NWO rindades nn. "White hats" (inimesed kes tahavad inimkonnale head), ja nemad siis sokutavad neid filme avalikusele ette. Eesmärgiga, et inimesed püüaksid ennast ettevalmistada tulevate raskete aegadeks. Ellujäämise õppetuse kohaselt jääb üldjuhul see ektreemses olukorras ellu, kes on emotsionaalselt ettevalmistunud katsumusteks. Väidetavalt vastas "Contact" 95% ulatuses tõele ja samuti pidi Star Gate esimene hooaeg sisaldama vägaplaju reaalsust (ise küll vaadanud ei ole).
Endale isiklikult tundub ka, et tõesti nagu üritatakse meid ettevalmistada millekski.

Karmo

Postituste arv : 76

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Kapa on Püh Sept 13, 2009 8:21 pm

Filmid arenevad samamoodi nagu ka inimkond, ehk vastavalt vajadusele või arengule või mai tea... Kui mulle antaks võimalus, tehnika ja tiim teha film, siis üks filmiversioon oleks kindlasti mingi ulmekas või harry potteri moodi fantaasia või mingi mis kajastaks tänapäeval mõnda valusat või hella, mis rahvast käima tõmbab, teemat...Aga noh, eks Hollywood ole juutide pärusmaa tõesti ja eks sealt tulevaid filme peab hoolikalt analüüsima.

Aga õllest ja muust alkoholist: Kas need joogid; vein, õlu, viin, äädikas, jm kääritatud joogid pole mitte ammustest aegadest tuntud?

Kapa

Postituste arv : 63

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

- Similar topics

:: Varia :: Muud teemad