Vägivaldsus on omane kõigile?!

:: Varia :: Muud teemad

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Vägivaldsus on omane kõigile?!

Postitamine  Pacha on Püh Aug 09, 2009 7:51 pm

http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=aa9ccc79-d70c-47cc-a743-e2198c7f4dad&RubricID=a333695f-4f9f-45b9-91bb-966dfcc01407&open=four

Mina ei nõust sellega Mad !!!!!
Eriti jabur koht oli see kui öeldi,et see ilmneb eriti kuni kolme aastaste laste juures ja nad ei suuda seda varjata...peale seda hakkab inimene seda kontrollima...
Mul endal 2 aastane poeg,ei ütleks küll, et näeks märke vägivallast...äkki kellegil on kodus
Kui olen ise vihastanud või halvasti käitunud siis peale seda ei tunne ma küll mingit kaiffi...nagu oli öeldud artiklis,et hakkad aina rohkem seda tahtma...
Või olen ma äkki mingi ebanormaalne, sest artiklis viitab sellele, et peale kolmandat aastat hakkad normaalseks muutuma What a Face
PS: nõustun mõndade artikkli kommentaaridega kus oli öeldud,et meid ikka pragrammeeritakse vägivatseteks.
Üks veel huvitav artikkel millest on äkki abi vastuse leidmiseks kas me ikka oleme loomult halvad....(või tekivad need AUGUD millegi pärast?)
http://www.tarbija24.ee/?id=150720
Palun avaldege eda arvamus!!!! sunny
Pacha

Postituste arv : 36

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: Vägivaldsus on omane kõigile?!

Postitamine  Caps on Esm Aug 10, 2009 1:21 pm

See dopamiini lugu on huvitav. Aga vaevalt seda nüüd ainult sõdides kehasse paiskub. Küll aga jään oma seisukohale kindlaks, et kõik probleemid tulenevad enda samastamisest oma mõistusega, sest ego struktuur on igast jama täis.
Pacha, kui sul väike laps on, siis soovitan

thepiratebay.org 4394924/Eckhart_Tolle_and_Oprah_Webcast_%28ALL_TEN_EPISODES%29___PDFs_of_A_N

sellest teise osa vära vaadata Wink
Caps

Postituste arv : 164

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Pacha on Kolm Sept 09, 2009 7:51 pm

Caps kirjutas:See dopamiini lugu on huvitav. Aga vaevalt seda nüüd ainult sõdides kehasse paiskub. Küll aga jään oma seisukohale kindlaks, et kõik probleemid tulenevad enda samastamisest oma mõistusega, sest ego struktuur on igast jama täis.
Pacha, kui sul väike laps on, siis soovitan

thepiratebay.org 4394924/Eckhart_Tolle_and_Oprah_Webcast_%28ALL_TEN_EPISODES%29___PDFs_of_A_N

sellest teise osa vära vaadata Wink

Suured tänud selle info eest!!!!
Arvan, et kõik siin olijad peaksid seda lugema ja vaatama....nüüd saan aru Caps sinu komentaaridest....veel kord tänud,et jagasid sellist infot Very Happy bounce
Pacha

Postituste arv : 36

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

:: Varia :: Muud teemad