Head filmid

:: Varia :: Muud teemad

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Re: Head filmid

Postitamine  Formica on Nelj Okt 01, 2009 1:23 pm

Veelkord ütlen, et filmi pole näinud, kuid raamatus pole midagi inimvaenulikku. Lihtsalt veidi teistsugune vaade maailmale meie sees ja ümber. Mingist sektist seal minu teada juttu pole, ehkki pole raamatut ka täitsa lõpuni veel läbi lugenud. Rohkem oli juttu kvantidest, füüsikast jne. Näiteks sellest, et kõik elusad ja mitte elusad kehad on 99,999% tühjus. Et kogu universumi tahked osakesed mahuksid sisse ühe kuupsentimeetri sisse. Samuti sellest, et kõik universumis on kõigega seotud. Kui sa leiad sellest teemas mingi ülespuhutud mulli või midagi inimvaenulikku siis on see küll väheke naljakas scratch

Formica

Postituste arv : 103

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Munk 23 on Nelj Okt 01, 2009 1:58 pm

Formica kirjutas:Veelkord ütlen, et filmi pole näinud, kuid raamatus pole midagi inimvaenulikku.

Võib-olla "inimvaenulik" ei ole õige sõna, aga mulle tundub äärmiselt vastutustundetu valesti mõistetud füüsikaprintsiipide põhjal selliseid järeldusi teha, nagu kvantmüstikud tegema kipuvad. Noh, näiteks, et kui sulle auto otsa sõidab, siis oled ise selles süüdi. Sama loogika alusel võib väita, et pedofiilidest maniakkide ohvriks langenud lapsed on ka ise süüdi, et ohvriks langeda otsustasid.

Film leidub youtube'is. Kriitikameele puudumisel ei soovita vaadata, aga muidu võib olla üsna naljakas.

Lihtsalt veidi teistsugune vaade maailmale meie sees ja ümber.

"Tesistsugune" võrreldes millega? Aktuaalse tegelikkusega -- jah. Praktiliste elufilosoofiatega -- jah. Suvalise rahaahnusest konstrueeritud pseudoreligiooniga -- ei.

Mingist sektist seal minu teada juttu pole

Filmis ka otseselt ei ole. Muidugi ei ole, sest otsese laus-usupropagandaga ei oleks olnud nii lihtne teenida kümmet miljonit dollarit. Autorite ja kõige rohkem vatrava "eskperdi" taustade uurimine teeb pildi palju selgemaks.

Rohkem oli juttu kvantidest, füüsikast jne. Näiteks sellest, et kõik elusad ja mitte elusad kehad on 99,999% tühjus. Et kogu universumi tahked osakesed mahuksid sisse ühe kuupsentimeetri sisse.

See on teaduslik fakt, ehkki lastele söödavaks lihtsustatud.

Samuti sellest, et kõik universumis on kõigega seotud.

See on ülsepuhutud mull, tüüpiline usujullede kamarajura, mida pole võimalik tõestada ega ümber lükata. Samaväärne arvamusega, et kusagil on olemas kõike juhtiv Jumal, kes end hoolega meie eest peidab. Sellise teadmisega pole praktilises elus mitte midagi peale hakata ning halvemal juhul võib see olla väga kahjulik, nagu igasugune usupõhine liikumine.
Munk 23

Postituste arv : 60

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Nelj Okt 01, 2009 2:15 pm

Võib-olla "inimvaenulik" ei ole õige sõna, aga mulle tundub äärmiselt vastutustundetu valesti mõistetud füüsikaprintsiipide põhjal selliseid järeldusi teha, nagu kvantmüstikud tegema kipuvad. Noh, näiteks, et kui sulle auto otsa sõidab, siis oled ise selles süüdi. Sama loogika alusel võib väita, et pedofiilidest maniakkide ohvriks langenud lapsed on ka ise süüdi, et ohvriks langeda otsustasid.

Raamatus sellisest autoteemast minu teada juttu ei olnud. Erinevatest asjadest võib ju igaüks erinevaid järeldusi teha. Ning kõik ei pruugi teha samu järeldusi nagu sina. Nii palju kui on erinevaid inimesi, nii palju on ka erinevaid arvamusi. Seda mis on lõplik tõde ei saa ilmselt sina ega mina oma elu ajal teada. Ning oma arvamust lõpliku tõe pähe kuulutada pole ka õige. Kokkuvõttes oleme me kõik siin maailmas ju selleks, et õppida ja kogeda erinevaid olukordi.

"Tesistsugune" võrreldes millega? Aktuaalse tegelikkusega -- jah. Praktiliste elufilosoofiatega -- jah. Suvalise rahaahnusest konstrueeritud pseudoreligiooniga -- ei.

Aktuaalne tegelikkus on samuti igal inimesel erinev. Iga inimene tunnetab maailma omal, unikaalsel viisil. Samuti on lugu elufilosoofiaga. Mingit olemasolevat või ka uut religiooni selles raamatus minu teada ei propageeritud.

Formica

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Munk 23 on Nelj Okt 01, 2009 3:57 pm

Formica kirjutas:Raamatus sellisest autoteemast minu teada juttu ei olnud.

See oli lihtsalt suvaline, laest võetud näide. Nii Secret kui Bleep väidavad minu mäletamist mööda, et kui ainult õigesti soovida, hakkavad juhtuma soovitud asjad. Siit on väga lihtne tuletada pöördloogika, et kui holistiline universum on otsustanud sulle autoga otsa sõita või terariistaga kallale tungida, siis on ka see kuidagi alateadlikest valedest soovidest põhjustatud. Ma leian, et see on lühinägelik, eluvõõras ja ülbe väide ning et oma elufilosoofia rajamine sellistele eeldustele on parimal juhul ülbe ja lühinägelik ning halvimal juhul otseselt ohtlik.

Erinevatest asjadest võib ju igaüks erinevaid järeldusi teha.

Nõus, aga mõned järeldused on põhjendatavad ja mõned mitte, nagu ka mõned katsed on korratavad ja mõned mitte.

Nii palju kui on erinevaid inimesi, nii palju on ka erinevaid arvamusi.

Absoluutselt nõus. Aga arvamus võiks ideaalis ju toetuda millelegi peale pimeda usu, mõttelaiskuse ja mugavuse. Näiteks faktidele. Bleep-toodete taga on müstitsistlik sekt, mille senine majandustegevus näitab täiesti otsest kasumile orienteeritust -- fakt. Kvantmüstitsim on päris kvantteadlaste (selliste, kes on viimase kümne aasta jooksul eelretsenseeritud teadusajakirjades kvantmehhaanika ja -füüsika teemalisi erialalalisi artikleid avaldanud) poolt ammuilma välja naerdud. Minu meelest on mõistlikum uskuda oma (äärmiselt keerulise ja väga palju matemaatilisi ja tehnilisi taustteadmisi nõudva) eriala spetsialiste ning suhtuda igaks juhuks umbusuga kõigesse, mida räägib naisterahvas, kes enda väitel kanaldab 35 000 aastat tagasi võitluses atlantislastega hukkunud Lemuuria sõjaväelase vaimu.

Seda mis on lõplik tõde ei saa ilmselt sina ega mina oma elu ajal teada.

Sajaprotsendiliselt nõus. Siiski on kuni vastupidise veenva tõestamiseni arukas teatud nähtusi tõeks pidada: et maakera on ümmargune, et valguse kiirus on põhimõtteliselt lõplik, et Päike tõuseb ka homme idast, et vares on enamasti suurem kui varblane jne.

Ning oma arvamust lõpliku tõe pähe kuulutada pole ka õige.

Jällegi, sada protsenti nõus. Kui minu jutust peaks olema jäänud mulje, et ma tean täit tõde või olen oma eelretsenseeritud allikaid ja tänapäeva teadust üldiselt usaldades ilmeksimatu, siis palun vabandust ja raputan tuhka pähe. Ise suhtun ülima skeptitsismiga kõigisse, kes end mingit absoluutset tõde teadvat väidavad.

Kokkuvõttes oleme me kõik siin maailmas ju selleks, et õppida ja kogeda erinevaid olukordi.

Mulle on ka alati laias laastus samamoodi tundunud, ehkki vahel paistab see lootusetu. Inimesed õpivad nii vastumeelselt ja aeglaselt!

Aktuaalne tegelikkus on samuti igal inimesel erinev. Iga inimene tunnetab maailma omal, unikaalsel viisil.

Nõus, sellepärast ma ütlesingi "aktuaalne", mitte "faktiline". See ei tähenda ometi, et tasuta lõunad oleksid olemas. Fenomenoloogilise tegelikkuse vastuvaidlematus ei tähenda ka seda, et ei saaks olemas olla sellist kokkuleppelist tegelikkust, milles kehtivad seadused mõjuksid kõigile ühtmoodi. Oluline pole mitte see, kas me tajume näiteks sinist värvi täpselt ühtmoodi, vaid et me räägime "sinisest" rääkides samas nähtusest. "Tõest" või "tegelikkusest" rääkides on muidugi märksa raskem olla kindel, et räägitakse samadest asjadest.

Mingit olemasolevat või ka uut religiooni selles raamatus minu teada ei propageeritud.

Samamoodi nagu U-Man ei propageeri saientoloogiat või ajakiri "Ärgake!" ei propageeri jehoovatunnistajate usku. Ei-ei, ei propageeri! Ja Tallinna linnavalitsus jagab rahvale tasuta õhupalle ja küttepuid lihtsalt heast südamest; eelseisvate valimistega pole sel mitte mingit pistmist.
Munk 23

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Nelj Okt 01, 2009 4:35 pm

See oli lihtsalt suvaline, laest võetud näide. Nii Secret kui Bleep väidavad minu mäletamist mööda, et kui ainult õigesti soovida, hakkavad juhtuma soovitud asjad. Siit on väga lihtne tuletada pöördloogika, et kui holistiline universum on otsustanud sulle autoga otsa sõita või terariistaga kallale tungida, siis on ka see kuidagi alateadlikest valedest soovidest põhjustatud. Ma leian, et see on lühinägelik, eluvõõras ja ülbe väide ning et oma elufilosoofia rajamine sellistele eeldustele on parimal juhul ülbe ja lühinägelik ning halvimal juhul otseselt ohtlik.

Selle pöördloogika teema kohta võiks öelda, et mõtlemine on kindlasti vajalik kuid üle ka mõelda ei tasu Very Happy
Selle mõtte teema kohta olen kuulnud, et mõttel pidavatki suur jõud olema. Päris nii see kindlasti pole, et kui soovid õigesti, siis hakkavad kohe soovitud asjad juhtuma. Samas ei saa ju kiskuda mingist teemast välja ühte väidet, pöörata see teistpidi ja selle najal seda teemat ülbeks, lühinägelikuks ja ohtlikuks nimetada.

Bleep-toodete taga on müstitsistlik sekt, mille senine majandustegevus näitab täiesti otsest kasumile orienteeritust -- fakt. Kvantmüstitsim on päris kvantteadlaste (selliste, kes on viimase kümne aasta jooksul eelretsenseeritud teadusajakirjades kvantmehhaanika ja -füüsika teemalisi erialalalisi artikleid avaldanud) poolt ammuilma välja naerdud. Minu meelest on mõistlikum uskuda oma (äärmiselt keerulise ja väga palju matemaatilisi ja tehnilisi taustteadmisi nõudva) eriala spetsialiste ning suhtuda igaks juhuks umbusuga kõigesse, mida räägib naisterahvas, kes enda väitel kanaldab 35 000 aastat tagasi võitluses atlantislastega hukkunud Lemuuria sõjaväelase vaimu.

Ei ole ise kvantmüstitsismiga seotus asju ostnud ega müünud seega ei ole mul ka nende võimalikust kasumist-kahjumist võimalikku teavet. Samas ei tasu 100% uskuda ka ametlikult kinnitatud teadlaste seisukohti ja teisi teadlasi nende väidete pärast maha teha kuna ei sina ega ka mina pole suutelised nende katseid järele tegema, et oma silmaga näha kes neist valetab ja kes mitte. Eriti veel arvestades seda palju meile ametlikul tasemel valetatud on (näiteks Holokaust, 9/11, Estonia katastroof jne). See kas keegi naerab kellegi üle või mitte on selle inimese enda teha. Targem inimene võtaks mõlema poole arvamused endale teadmiseks ning uuriks asja edasi lootuses, et tulevik toob selguse.

Siiski on kuni vastupidise veenva tõestamiseni arukas teatud nähtusi tõeks pidada: et maakera on ümmargune, et valguse kiirus on põhimõtteliselt lõplik, et Päike tõuseb ka homme idast, et vares on enamasti suurem kui varblane jne.

See, et päike tõuseb idast on meile iga päev silmaga nähtav. Valguse kiiruse kohta ei saa seda väita samamoodi nagu tavainimesel on üldse võimalik valgusekiirust mõõta. On tõenäoline, et olemas on ka valguse kiirusest palju kiiremini liikuvaid osakesi kuid jällegi puudub selle kohta kindel info.

Samamoodi nagu U-Man ei propageeri saientoloogiat või ajakiri "Ärgake!" ei propageeri jehoovatunnistajate usku. Ei-ei, ei propageeri! Ja Tallinna linnavalitsus jagab rahvale tasuta õhupalle ja küttepuid lihtsalt heast südamest; eelseisvate valimistega pole sel mitte mingit pistmist.

Võimalik, et raamatulõpu osas on ka mingist usuteemast juttu, kuid nagu ma ütlesin, päris lõpuni pole ma seda lugenud.
Pealegi ma arvan, et ühtegi raamatut ega filmi ei saa võtta 100% puhta tõe ja kullana. Lihtsalt tuleb igast raamatust enda jaoks huvitavad ja tähtsamad kohad kõrva taha panna kuna neid teadmisi võib ka hiljem vaja minna.

Formica

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Reede Okt 02, 2009 1:33 am

Ma räägin, mis ma "tõest" arvan.. inimene ajab tõde pisikese perspektiiviga segamini.. ja teie kaks pillute kah kordamööda oma perspektiive.. ma ei ütle, et tõetera sees ei ole, paljut on minu perspektiivis õige, mis te räägite.. aga tean ma seda, et tõde ei pea kaitsma.. ego on aga see, mis oma perspektiivi kaitseb.. miks enamik egosid (mõistuseid) arvab, et tema perspektiiv on tõde? sest pannes mõtetele silt "minu mõtted" haibib see neid vähe kõrgemale.. lisab väärtust.. puhub õhku täis.. ma ütlen ausalt, kui sa sead kahtluse alla iga oma mõtte, olles mõistnud, et inimmõistuses on kamm sees.. (ainus õige järeldus on lõpuks muidugi see, et praeguse teadvusega mõistust tuleks kohelda kui imbetsilli).. kui sead oma mõtted kahtluse alla, siis ei oska ega suuda sa ükspäev endale enam lihtsalt valetada.. ja vot siis elad sa tõde.. kui sa ei hoia tähelepanu oma mõistusel, et mida ta küll mõtleb, siis upud oma mõtetesse.. ainult oma mõistus paika pannes, tehes talle selgeks, et su mõistus pole Sina, leiad põhjuseta rõõmu igast hetkest.. kui mõistus on vait, saad täielikult nautida lihtsalt olemist.. alguses muidugi keerad peas volüümi maha, passid vähe.. ja mõistus ütleb lõpuks, et mõttetuu ju.. aga seda mõistus kardabi.. mitte mõtlemist.. mitte olemist.. seepärast kardab inimene ka surma.. aga mida jaburamaks mõistust pead (ca 90% mõtlevat inimene pahna), seda rohkem hakkad nautima mitte liigset mõtlemist..

ma võisin öelda nüüd tõde, aga kui üks asi on tõde teada, siis teine asi on seda tunda.. kolmas tõena elada.. kui sa ei tunne tõde, mis sulle öeldakse, jääb see külmaks tundetuks poindiks su mõistusesse ja ei muuda midagi.. mõistusel tuleb mõnda aega tähelepanelikult silma peal hoida, et tunda seda, millest siin rääkisin..

see ei lahenda muidugi meie maailmakorda, aga ainus viis maailma muuta on muuta iseennast.. olla ise see muutus, mida sooviksid maailmas näha.. keegi insaider ütles, et see poliitiline jama on kõik tähelepanu tõmbamiseks endalt eemale, aga tegelt the struggle is on personal level.. kust me teame, mis elu mõte tegelt on ja ei saagi teadma..

see poliitiline jama, kõik sõjad, minu silmis puhtpositiivsed, sest tõstnud inimeste teadlikust.. tänu taevale juhtus 9/11, see tõstis teadvust veelgi.. illuminaadid moodustavad küll oma politseiriiki, aga iga oma sõjaga tõstavad nad kollektiivset teadvust.. kui hea sinus vihkab halba, siis see pole hea.. see on ego.. tänu sellele pidevale jamale tuleb lõpuks tõeliselt diip spirituaalne revolutsioon, aitäh illuminaadid:)
Caps

Postituste arv : 164

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Reede Okt 02, 2009 9:23 am

Olen Tolle't natuke lugenud ja ka tema õpetusi veidi uurinud, kuid pole veel ise katsetanud neid asju. Hetkel on kooliga pingelised ajad (mõned kuud veel käia). Pärast seda kavatsen asjaga rohkem tutvust teha Smile Seni lasen aga veel oma mõistusel ennast kontrollida Very Happy

Formica

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Filosoofia

Postitamine  Nutcracker on Reede Okt 02, 2009 12:30 pm

Capsiga nõus. Aga ma olen mõelnud ka niipidi, et vaimsuse areng võtab väga kaua aega. OK, inimese mõistus on nõrk, vaimsus on nõrk ja ta elab siin, et oma teekonnal saavutada uusi mõistmisi ja tõusta uuele tasemele, areneda vaimselt. Sinna hulka kuuluvad ka mitmesugused kannatused ja pingutused enda suunamiseks jne.
See kõik on ju väga tore, aga:
1) vaimsus areneb ka iseenesest, võtab lihtsalt tuhandeid aastaid kauem aega
2) eeldades, et illuminaadid tahavad, et me ei mõtleks ega areneks... et pöördume siis oma hinge poole, sisemise hääle poole... võibolla tõesti see kiirendab seda protsessi (sest enam kui pooled ei kuule midagi ja nagu lammastele ette nähtud määgivad veelgi kõvemini), siis inimkond pannakse ikkagi tohutult kannatama, läbi sõdade või nälja või jumal teab mis sealt veel tulla võib...
3) kui nüüd mõelda kannatustele, siis ma kahtlen, et sellised massilised kannatused oleksid kõiksuse poolt "ette nähtud", eks need inimesed ikka ise seda põhjustavad ja arenevad selle läbi, aga kas nende arulagedate inimeste põhjustatud üüratud kannatused ikka õigustavad inimese kiiremat (kui palju siis kiiremat?) vaimset arengut...? Ja kuskohas asub selline mõiste, nagu halastus, mis haakub tihedalt vaimsuse ja kõigi olendite omasoodu olla laskmisega, tegemata kärbselegi liiga? Kas see kui "ma peksan inimese poolsurnuks, et ta kiiremini aru saaks, et parem on minna otse läbi metsa, aga mitte ümber ringi, sest see võtab liiga kaua aega" on siis arengule tarvilik? Loodus käib oma rada ja mina arvan, et inimene peaks ka käima. Pole siin tänada midagi.
Vaikne areng on hea, võitlus on halb, alla andmine veel halvem.
Mina valiks siis ikkagi võitluse või vähemasti kõikvõimalikud vastuhaku/peitupugemise jne. meetodid. Inimesed ei ole mulle nimelt ükskõik. Seda ka oma isikliku arengu hinnaga.
Aga vaielge ikka vastu. Smile Teema on intrigeeriv.
Nutcracker

Postituste arv : 29

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Reede Okt 02, 2009 1:05 pm

Ma lisaks omalt poolt juurde, et tänapäeva maailmas on vaimsus tagaplaanile jäetud ja taga aetakse vaid raha ja füüsilist rikkust. Samuti see ego upitamise teema, et kui sul uhket maja ja uut vinget autot pole, siis oled luuser. Tegelikult peaksid olema kõik inimesed sõltumata rahalisest rikkusest võrdses seisus ning püüdlema rohkem vaimse rikkuse poole. Kuid sellel teel ongi ees tänapäevane rahandussüsteem mis meid kõiki oma kütkes hoiab. Selleks, et saaksid enam-vähem ära elada, pead käima tööl vähemalt 8 tundi päevas ja 5 päeva nädalas ja täidad käske mida sulle tööandja annab. Teine variant on see, et sul on oma firma ja pead kontrollima jällegi samamoodi, et töölised tööajal tööd teeksid ning midagi pihta ei paneks. Lisaks veel õhtul pärast tööd läheb tavainimene koju, teeb süüa, vaatab telekast mida talle ette söödetakse, sügab kõhtu ja läheb magama. Sellise ajaraiskamise asemel võiksid aga inimesed oma aega pühendada pigem oma vaimse hariduse tõstmiseks. Enamus seda aga ei tee ning paljud vaatavad inimesi, kes tegelevad vaimsuse arendamisega, kui lollakaid.

Formica

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Nutcracker on Reede Okt 02, 2009 1:22 pm

Õige. Üks lahendus on harida põldu, arendada vaimsust ja elada rahus koos naabritega.
Aga me kõik teame, et viljakat põldu igaühele ei jätku, vaid tuleb ikka ühismajandust harrastada ja otse loomulikult aitäh, eest keegi seda ei tee, tehnika ja tootmine võivad küll olla tasemel, kuid tasuta sa seda ei saa ja kui saaksidki, jumal teab, mis need lambad veel kokku keeravad ... ja kuidas kõik välja kukub. Rääkimata siis raamatute trükkimisest ja muust mis harimisse puutub ja siis on veel tuhat miljon muud probleemi...
Võibolla see ongi põhjus, miks on leitud, et inimesed ära korjata ja järelejäänud üksikud metsa tagasi saata. Hakkab aga otsast peale ja võibolla seekord läheb paremini, ilma aatomipommi ja omandimääranguteta...
Ainult ei anna rahu see, et kas ikka omand mitte valitutele määratuks ei jää "HAHA".
Nutcracker

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Reede Okt 02, 2009 1:40 pm

Praegune ühiskond ongi ülesehitatud materiaalsetele väärtusele, mistõttu arendatakse ja leiutatakse pidevalt uusi tehnoloogiaid. Samas miks mitte poleks võimalik arendada oma vaimseid võimeid ning me saaks kasutada näiteks telefonide asemel telepaatiat teiste inimestega suhtlemiseks? Kui inimkond arendaks oma vaimseid võimeid siis kunagi kauges tulevikus polekski meil võib-olla enam vaja ulmelist tehnoloogiat?

Formica

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Nutcracker on Reede Okt 02, 2009 8:46 pm

Nojah. Kui lähtuda sellest, et tulevikus oleme nagu Satya Sai Baba ja suudame asju materialiseerida jne ... siis muidugi. Aga senikauaks sööme siis metsas juurikaid, sest vaevalt, et kardulast kõigile jagub...
Very Happy
OK, see on nüüd nali aga kui tõsiselt mõelda, siis on lähitulevik ikka üsna tume.
Nutcracker

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  linde on Reede Okt 02, 2009 9:14 pm

*elu on tõe poolest nii uskuradimatult igav, et ise peab midagi ette võtma, et mitte igavuse kätte ära surra. M.O.T.T.

By: T. Linde
linde

Postituste arv : 63

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Laup Okt 03, 2009 1:14 am

Nutcracker kirjutas:aga kui tõsiselt mõelda, siis on lähitulevik ikka üsna tume.

oleneb inimesest.. ma isiklikult ei kujuta küll ette, et peaksin veel kunagi millegi pärast muretsema ja stressama:)
ja mis ma siin rääkisin just "tõsiselt mõtlemisest" ja "tulevikust".. istuda ja mõelda, kui tume ikka tulevik on.. veel enam tõsiselt mõelda.. ainult hirmu tekitab, mis tervisele halb, muud ei midagi..

hirmu tekitab teadmatus.. arvatakse, et armastuse vastand on viha, aga tegelikult on hirm.. mõtle, mille poolt sa oled, mitte mille vastu, sest vastuseis tuleneb alati hirmust.. ja kui tunned hirmu, oled illuminaatide ohver..

naudi hetke ja kui ei leia hetkes midagi erilist, siis lased kogetavat liigselt läbi mõistuse, mis "teab" omaarust kõike ja "teades" võtab vaadeldavalt võlu..
Caps

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  linde on Laup Okt 03, 2009 10:13 am

Caps, kas sa oled tõesti Eckhart Tollest täielikult aru saanud, või sa tahad, et sa oled ja arvad ainult olevat? Ehk siis nagu koolis, kas sa oled õppetüki lihtsalt ära õppinud või oled ka sellest aru saanud... Mulle tundub lihtsalt uskumatu, et keegi mõistab maailma sama moodi nagu Tolle. Ma ei nori ega midagi taolist, lihtsalt hea oleks teada, kui keegi on. Smile)
linde

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Laup Okt 03, 2009 2:36 pm

linde kirjutas:või sa tahad, et sa oled ja arvad ainult olevat?

Läks tõesti mõnda aega, kui ta sõnum täielikult kohale jõudis, sest tükk aega töötlesin pigem mõistuses tema pointi. Uppusin mõtetesse.. Kui ma teda kunagi siin tutvustasin, ei olnud ma veel "koju" jõudnud.. Progress on nii kiire, et veel nädal aega tagasi olin tagasi vaadates lammas:) See tunne süveneb pidevalt ja muutub "millegagi" lähedasemaks.. Kui kõik need spirituaalsed tarkused peas rändavad (k.a. teadmised vandenõust), aga sinu tegudest mitte kuidagi välja ei paista, siis pole see veel kohale jõudnud.. igal inimesel on individuaalne mõttemuster ja seda ümber kodeerida on üle öö ilmvõimatu.. parim vahend on võimalikult tihti vaadata, mida sa hetkel teed, mida selle arvelt tegemata jätad, mis selle mõte on, mida sa teed, ega sa midagi kinni ei mätsi.. mõistus on ääretult intelligentne iseendale valetama.. ma ei oska tegelikult kedagi aidata tundma panna seda, mida tunnen mina.. aga võin öelda, et see on niivõrd lihtne, kui olla saab üldse.. lihtsalt ole ja tunne ennast täiuslikuna.. see on mõistus, mis mõtleb, et valgustumine on midagi keerulist.. võib tunduda, et Tolle teab midagi, mida meie ei tea.. vastupidi, valgustumine on lõhkumine, lõhkumine, lõhkumine.. kui saadad oma mõistuse pikalt jääb alles ainult armastus..

läksime nüüd täitsa teemast mööda, rääkisime siin filmidest:) vaatasin Roheline Ilus (La Belle verte) ära, võiks tõesti rohkem selliseid filme olla.. peale seda vaatasin The Freedom Movie 2: A Spiritual Awakening ( http://www.stoptherobbery.com/Store.html ).. Movie 1 ka seal, seda pole näinud veel.. lisaks tellisin sealt saidilt filmide alt endale Ozone Generator'i, millest juttu siin: http://www.birdtribe.ee/H2O2.htm

Äkki lasin ennast haneks tõmmata, aga intuitsioon soovitas osta:)

Filmid leiab siit mininova.org/search/?search=the+freedom+movie&cat=0
Caps

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Kapa on Püh Okt 04, 2009 9:39 pm

See ozone asi tundub huvitav riistapuu olevat. Anna aga teada kuidas toimib, kui kätte oled saanud?

Kapa

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Formica on Esm Okt 05, 2009 8:03 am

Anna meile ka teada ja kui oled selle kätte saanud. Vesinikperoksiidi kohta olen muidu ka varem kuulnud selle headest omadustest.

Formica

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Esm Okt 05, 2009 11:28 am

Oi-oi mis filmi otsa ma eile komistasin.. Üks huvitavamaid üle pika aja, soovitan kõigile foorumlastele.. Kohustuslik kurram:)

http://video.google.ca/videoplay?docid=6154056900492560654&ei=hRRlSt6NA5LGrQKjjpXcDw&q=The+Evolution+Continues+%281+of+2%29&hl=en#

Part1 ja part2 seal.
Caps

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Caps on Teis Okt 06, 2009 11:25 am

Caps

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  linde on Nelj Okt 08, 2009 8:14 pm

Vaatasin siis La Belle Verte Roheline Ilus ära ja soovitan kõigile. Tõesti väga hea film ja ma ei imesta, miks ta ära keelati Euroopas.
linde

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Kapa on Reede Okt 09, 2009 9:35 am

Vaatasin Capsi poolt jagatud linkidel videod läbi ja pean tunnistama, et kogu see värk on tõesti huvitav ning keda selline teema vähegi kaasa kisub, siis on nende vaatamine tõesti kohustuslik.
Arvestades, et niikuinii siin maailmas kedagi ega midagi usaldada ei saa, ei ühtki inimest ega ka infoallikat. Kõike, mida näed ja kuuled, tuleb võtta infona, see läbi töötada ja enesele selgeks teha, ainult nii on võimalik adekvaatsete tulemusteni jõuda.
Seega üheks tõesti väärtuslikuks infoks ja kohustuslikuks materjaliks on need Ian Lungoldi poolt esitletud Carl Callemani saavutused küll.
Soovitan mõlemad esitlused ära vaadata ja juurde vaadata teisigi, mis vastava teemaga kattub. Pikad ja aeganõudvad protseduurid on need, aga väärt igat minutit.

Näiteks need C.Callemanist intervjuud:
http://www.youtube.com/watch?v=oPQnggFKbPo

Kapa

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

FOOD, inc.

Postitamine  EstoniaKilluminati on Esm Okt 12, 2009 10:29 pm

EstoniaKilluminati

Postituste arv : 189

Vaata kasutaja profiili http://change.planet.ee/

Tagasi üles Go down

Kohustusliku positiivse mõtlemise varjukülgedest

Postitamine  Munk 23 on Kolm Okt 14, 2009 3:48 pm

Tagasi muistsest Hermese traditsioonist näppamise juurde:

siin on ingliskeelne teleintervjuu (+ transkriptsioon) tädiga, kes on vaevunud analüüsima "Secreti"-taoliste kultuste tendentsliku sõnumi otseseid kahjusid (USA-le) ja sellest raamatu kirjutanud.

Milliseid otseseid ohte kujutab igasuguste "eneseabiõpetajate" konksu allaneelamine, näitab kas või see eestikeelne artikkel: Eneseabiõpetaja, menuraamatu «Saladus» kaasautori James Arthur Ray vaimse puhastumise kursusel suri kaks inimest.
Munk 23

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  ice on Nelj Okt 15, 2009 11:30 am

Thiaoouba Prophecy - Michel Desmarquet -soovitaks vaadata.

Teema on siis mehest kes viidi 10 päevaks teisele planeedile. Et-de elust , tehnoloogiast(Paistam et ka nasa on taolisi asju pildistanud) ja spirituaalsusest.
Tal kästi kõik mis nägi täpselt raamatusse kirja panna.
Raamatu nimi on Abduction to the 9th Planet
ice

Postituste arv : 24

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine  Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

- Similar topics